استاد حقوق بین الملل عمومی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

در باره

برنامه کارشناسی ارشد ما در قانون بینالمللی عمومی (PIL) در Utrecht University شما را با گستره وسیعی از ابزارهای حقوقی برای حل مشکالت قانونی فعلی مواجه خواهد ساخت. PIL یک برنامه انعطاف پذیر است که به شما گزینه های بسیاری می دهد، هر دو در طول دوره تحصیل و در فرصت های شغلی خود را پس از فارغ التحصیلی. به عنوان یک مزیت اضافه، ترکیب بین المللی دانش آموزان در این برنامه به این معنی است که شما با همکاری با یکدیگر، در واقع به یکدیگر یک بینش شخصی نسبت به حقوق بین الملل ارائه می دهید.

دو آهنگ تخصصی
در دنیای جهانی امروز، قوانین بین المللی عمومی موضوعات پیچیده و چالش برانگیز را مطرح می کنند که زندگی همه را لمس می کنند. در برنامه PIL، شما موضوعات مشترکی از قوانین بین المللی عمومی را با گزینه ای برای تخصص در دو آهنگ خواهید آموخت:

 • محیط زیست و قانون دریا
 • حقوق بشر

محیط زیست و قانون دریای مسیر شما دانش قابل توجهی را در بین قوانین بین المللی محیط زیست و قانون دریا به شما می آموزد. مسیر حقوق بشر به شما امکان می دهد که هر دو مرور کلی و مهارت های عمومی و دانش عمیق متخصص را بدست آورید.

به عنوان برنامه برتر در هلند قضاوت شده است

راهنمای انتخاب مجری Keuzegids Master در سال 2018 Utrecht University بین المللی حقوق Utrecht University به عنوان مقطع کارشناسی ارشد در زمینه خود در هلند قرار داد.

آموزش و تحقیق چندزبانه

با بررسی موارد واقعی که در دادگاه بین المللی و سایر موسسات حل و فصل اختلافات بین المللی مطرح است، مهارت های مربوط و فعلی را ایجاد خواهید کرد. شما توانایی های استدلال خود را در دادگاه های متقابل، در میان سایر روش های آموزش، توسعه می دهید و یاد می گیرید که دانش خود را از قانون به شرایط واقعی تبدیل کنید. این برنامه آموزشی دانشگاهی و چالش انگیز آموزش زبان انگلیسی نشان دهنده رویکرد چند بعدی یك مدرسه حقوق به آموزش حقوقی است: پیشرفت در حقوق بین الملل عمومی بهتر از منظر گسترده ای دیده می شود.

فعال، خودآموز طراحی شده است

برنامه کارشناسی ارشد ما در قانون بینالمللی عمومی، روشهای یادگیری فعال شما را ارائه میدهد که در آن، منافع، جاه طلبیها و اهداف شما تجربیات یادگیری شما را هدایت خواهد کرد. استادان شما در این رویکرد خودمختار، فردی به مطالعات شما نقش حمایتی دارند. در ماژول Capita Selecta و در تخصص خود، شما را در مهارت های ضروری برای چگونگی سریع دانش خود را از یک موضوع حقوقی فعلی، تخصصی آموزش دیده است. از همان ابتدا، شما نیز در آموزش و تحقیق و پایان نامه شرکت خواهید کرد که آماده است تا پایان نامه کارشناسی ارشد خود را که نقطه شروع برنامه LLM شما است، بنویسید. اگر درایو خود را برای تحصیل در رشته خود اضافه کنید، ما برنامه افتخار LLM را ارائه می دهیم که یک برنامه افتخار دیگر برای بهترین دانشجویان محسوب می شود.

دانش خاص، چشم انداز گسترده

کارشناسی ارشد حقوق بین الملل عمومی شما را با آموزش های کامل و انحصاری آماده می کند که شما را برای یک کار قانونی در یک محیط بین المللی آماده می کند. شما توانایی های علمی و عملی خود را از طریق شرکت در دادگاه های حقوقی، بازدید از سازمان های قانونی و حرفه ای و انجام تحقیقات متمرکز بر پایان نامه خود، توسعه می دهید. شما همچنین یاد خواهید گرفت که به طور معکوس در مورد معضلات قانونی کنونی، هر دو انسان و محیط زیست، ارائه شده توسط جهان ما جهانی و وابسته است. این که آیا شما قصد دارید که حرفه ای را به عنوان یک دیپلمات، وکیل یا افسر سیاست در دولت ملی، محقق پژوهشگر، مشاور حقوقی یک سازمان غیردولتی یا سازمان دولتی یا وکیل مدافع حقوقی یک شرکت چند ملیتی کسب کنید، اخلاقی در جهان پیچیده بین المللی حقوق عمومی. هنگامی که از این برنامه فارغ التحصیل می شوید، دیپلم LLM را دریافت خواهید کرد.

به سمت حرفه ای حرفه ای بروید

LLM در حقوق بین الملل عمومی دارای ارتباط قوی با تمرین است، بنابراین شما به شما یک مقدمه عالی برای حرفه ی حقوقی ارائه می دهد. دادگاه های حقوقی، مراجعه به سازمان های قانونی و حرفه ای و استادان مهمان از این زمینه، دیدگاه خاصی از آنچه در حقوق بین الملل عمومی وجود دارد، ارائه می دهند. با توانایی انتقادی در مورد مسائل حقوقی رانندگی امروز - مانند حقوق انسانی و زیست محیطی - شما به خوبی برای کار قانونی آماده خواهید شد. فارغ التحصیلان سال های گذشته در زمینه های کاری، از جمله:

 • تمرینات قانونی شرکت و خصوصی
 • خدمات عمومی دولتی به عنوان یک دیپلمات یا کارمندان دولتی
 • دادگاه های بین المللی
 • مشاوران برای دولت ها، سازمان های سیاسی بین المللی و سازمان های غیر دولتی
 • تحلیلی علمی یا حقوقی

پس از اتمام تحصیلات خود، می توانید به عنوان یک:

 • دیپلمات، وکیل یا افسر سیاست در دولت ملی (به عنوان مثال، به عنوان یک مشاور حقوقی در امور خارجی).
 • معلم یا محقق / دکترا در زمینه حقوق عمومی بین المللی.
 • وکیل یا افسر سیاست در دولت بین الملل، سازمان های غیر دولتی یا کسب و کار (به عنوان مثال، مشاور حقوقی در Greenpeace).
 • وکیل متخصص در زمینه حقوق عمومی بین المللی.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of int ... اطلاعات بیشتر

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of international rankings, and member of the renowned European League of Research Universities. اطلاعات محدود