استاد حقوق خصوصی اروپا (LL.M.)

عمومی

شرح برنامه

در باره

استاد حقوق خصوصی اروپا یکی از نوآورانه ترین برنامه های کارشناسی در قانون اتحادیه اروپا است. این تمرکز بر اروپایی سازی بخش های خصوصی است، مسائل کلیدی را پوشش می دهد و دانش آموزان را قادر می سازد تا درک کنند که چگونه قوانین ملی در خصوص حقوق خصوصی در آینده در حال شکل گیری است.

ترم اول برای تقویت درک ادغام اروپا و تعامل بین قوانین اتحادیه اروپا و سیستم های حقوقی ملی اختصاص یافته است و به دنبال آن طبقات در حوزه های حقوق خصوصی که عمیقا اروپایی شده اند (شرکت، کار، مالکیت معنوی، و حقوق بانکی و مالی ) ترم دوم به حوزه های قانونی اختصاص داده شده است که تاثیر قوانین اروپا غیرمستقیم اما روشن است (قانون قرارداد و جریمه، قانون خانواده و افراد و قانون رویه ای).

دانش آموزان برای ارزیابی مسائل حقوقی در یک روش منحصر بفرد آموزش داده می شوند، تشویق به تجزیه و تحلیل که فراتر از قضات کشور محسوب می شود تا منابع حقوقی اروپایی و پیشنهاد راه حل های نوآورانه ای ارائه دهند. قانون خصوصی با روش های مورد بررسی همراه با ارائه مقررات قانونی مربوطه مورد بررسی قرار می گیرد. این برنامه ترکیبی از رویکردهای نظری و عملی با دانش آموزان را به یاد می آورد که چگونه یادداشت ها و بررسی های انتقادی اسناد قانونی و دکترین های علمی و همچنین نحوه سازمان دهی وقایع مختلف قانونی را یاد بگیرند.

دانش آموزان می توانند تجربه عملی خود را از طریق کارگاه های ماهانه با تمرینکنندگان، یک کارآموزی اجباری و با بهره گیری از برنامه بالینی که توسط دانشکده حقوق، اقتصاد و دارایی - Clinic Law Clinic ارائه شده است - فراهم کنند.

97926_CampusLimpertsberg.JPG

5 دلیل برای تخصص در حقوق خصوصی اروپا در دانشگاه لوکزامبورگ:

  1. در لبه برش یک زمینه در حال توسعه قوانین اروپایی، هنوز هم متخصصان حرفه ای وجود ندارد.
  2. تجربه کارآموزی از طریق آموزش بالینی و درمانگاه مصرف کننده (که در فرانسه برگزار می شود)، توسط انجمن حقوقی لوکزامبورگ به رسمیت شناخته شده است. دانش آموزان نیز تشویق می شوند که در یک مسابقه بین المللی دادگاه بین المللی شرکت کنند.
  3. کارآموزی اجباری دانش آموزان را فرصتی برای به دست آوردن تجربه عملی بیشتر با استفاده از تخصص تحصیلی خود می دهد.
  4. کارگاه های ماهانه با تمرینکنندگان، دانشگاهیان و سیاستگذاران در آخرین اخبار در زمینه حقوق خصوصی اروپا.
  5. توسط مدرسان برجسته در زمینه، توسط قضات و دفاع از ژنرال های دادگاه عدالت اتحادیه اروپا آموزش داده می شود.

97925_Students2.jpg

فرصت های شغلی

دانش آموزان برای فرصت های شغلی در ادارات ملی، موسسات اروپایی، شرکت های حقوقی، قوه قضائیه، بانک ها، موسسات مالی یا نهاد ها آماده می شوند. LL.M. در قانون خصوصی اروپایی نیز برای پیشرفت های تحصیلی بیشتری در سطح PhD فراهم می شود.

ساختار مطالعات

دانش آموزانی که برای کارشناسی کارشناسی حقوق خصوصی اروپا می توانند مستقیما در سال دوم برنامه کارشناسی ارشد (M2) با هدف کسب LL.M. وارد شوند. درجه. این امر مستلزم اتمام موفقیت آمیز چهار سال تحصیلی که به 240 ECTS می رسد، معمولا با دریافت مدرک کارشناسی در مقررات قانونی یا مطالعات معادل از جمله دوره های حقوق اروپا است. دانش آموزان بر اساس تصمیم کمیته پذیرش پذیرفته می شوند.

متقاضیانی که به مدت سه سال تحصیلی به مبلغ 180 ECTS (معمولا یک لیسانس در مقررات قانونی یا مطالعات معادل) را تکمیل کرده اند واجد شرایط درخواست برای سال اول سال تحصیلی LL.M هستند. مطالعات در دانشگاه لوکزامبورگ (M1). این دوره های گوناگون را در قوانین اروپایی و بین المللی ارائه می دهد که از آن دانشجویان می توانند برای آمادگی برای الزامات خاص سال دوم (M2) انتخاب کنند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The Faculty of Law, Economics and Finance (FDEF) at the University of Luxembourg offers a unique academic and research environment. Teaching and research benefit from the proximity of the European in ... اطلاعات بیشتر

The Faculty of Law, Economics and Finance (FDEF) at the University of Luxembourg offers a unique academic and research environment. Teaching and research benefit from the proximity of the European institutions, Luxembourg’s leading international financial centre and its vibrant business community. Institutional and private sector partnerships, sponsored Chairs and a growing network of international partner universities make the FDEF a vibrant academic hub at the heart of Europe. اطلاعات محدود
شهر لوکزامبورگ