استاد حقوق در پذیرش (LLM)

عمومی

شرح برنامه

دانشکده حقوق دانشگاه Emory یک رویکرد عملی و منظم برای مطالعه قانون ارائه می دهد که دانشجویان را در نقش هایی که قانون در جامعه ما، جامعه و جهان نقش می گذارد، ارائه می دهد. تمرکز دانشجویان محور، برنامه های نوآورانه و تعهد به بورس تحصیلی، فارغ التحصیلان را برای تأثیر فوری و پایدار آماده می کنند.

LLM مؤسسۀ Emory Law را می توان در تمام مدت نه ماه یا نیمی از وقت در حداکثر چهار سال تکمیل کرد. چندین غلظت در دسترس هستند و یا برنامه را می توان به منافع خاص دانش آموز از طریق گزینه مطالعه عمومی سفارشی. برنامه LLM برای افرادی که دارای مدرک قانونی خارجی و یا یک مدرک JD ایالات متحده از مدرک قانونی معتبر ABA هستند، در دسترس است.

" Emory Law یک نهاد جهانی است و توانایی ما برای ارائه برنامه های مختلف برای آموزش مفاهیم قانونی به تعهد ما به بورس تحصیلی، مشارکت اجتماعی و دسترسی بستگی دارد."

جیمز ب. هیوز جونیور، دبیر موقت

چرا Emory Law ؟

Emory Law این همه را دارد:

  • دانشکده هایی که در حوزه های مربوط به قانون و معلمان پویا در کلاس درس کار می کنند.
  • فرصت های بی شماری برای دستکاری، یادگیری تجربی.
  • برنامه های امضا که دانش و مهارت را از طریق یک برنامه درسی ایجاد می کنند که هر دو فرآیند را آموزش می دهند و روش را اجرا می کنند.
  • محیطی از حمایت و همکاری است که وضعیت موجود را به چالش می کشد.

مهلت درخواست

نیمه پاییز: مهلت اولیه 15 آوریل؛ مهلت عمومی 30 ژوئن

نیمه پاییز: مهلت اولیه 30 سپتامبر؛ مهلت عمومی 15 نوامبر

پذیرش LLM

Emory Law LLM فارغ التحصيلان مدارس دولتی آمريكا و خارجى را امكان دارد كه مدرك مقررات حقوقى را از يكى از بالاترين مدارس قانونى كشور در آمريكا دنبال كنند.

شایستگی

برای پذیرش در برنامه LLM Emory Law ، کاندیداها باید اولین مدرک قانونی را دریافت کنند که به آنها اجازه می دهد قانون را در کشور خودشان قبل از ورود به دانشگاه LLM ثبت کنند.

فارغ التحصیلان ایالات متحده: متقاضیان باید یک مدرک JD را از مدرک قانونی معتبر ABA بدست آورند.

وکلا در خارج از کشور تحصیلات: نام مدارک درجه اول در کشور متفاوت است.

پذیرش بر اساس آموزش آکادمیک متقاضی، پیشینه حرفه ای، بیانیه شخصی و مراجع حرفه ای و علمی است. کاندیداهای قوی دارای رکورد عالی تحصیلی و علاقه جدی به تجربه تحصیلات قانونی در محیط آموزشی برتر آمریکایی خواهند بود.

توانایی زبانی

دانش آموزان در برنامه LLM باید مهارت های زبان انگلیسی را در سطح بالایی داشته باشند تا بتوانند آنها را در کلاس خواندن و بحث در مورد مواد فنی دشوار کنند. آمادگی کلاس های روزانه مستلزم آن است و دانش آموزان با محدودیت زبان انگلیسی ممکن است دچار مشکل شوند. فقط دانش آموزانی که اعتماد به نفس خود را در توانایی زبان انگلیسی دارند، باید اعمال شوند.

به همین دلیل TOEFL (آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی) از متقاضیان خارجی که زبان مادری آنها زبان انگلیسی نیست، مورد نیاز است. نمره TOEFL 600 در آزمون مبتنی بر مقاله، 100 در آزمون مبتنی بر اینترنت یا 250 در آزمون کامپیوتری انتظار می رود. تمام جنبه های هر برنامه در نظر گرفته شده و مهارت های زبان بیشتر از طریق مصاحبه مورد ارزیابی قرار گرفته و به همین ترتیب، کاندیداهای با نمرات پایین تر ممکن است در نظر گرفته شود.

متقاضیانی که زبان مادری آنها انگلیسی نیست اما دارای مدرک تحصیلی از موسسه ای هستند که در آن انگلیسی زبان آموزش است ممکن است از این الزام استفاده کند. درخواست ها را می توان از طریق ایمیل به llmadmission@emory.edu ارسال کرد

با این حال، دانشجویان فارغ التحصیل زبان غیر انگلیسی زبان، به طور جداگانه از زبان انگلیسی زبان مادری خود در دوره های خود تست شده و در زمان اجازه زمان اضافی در امتحانات. در صورت پذیرش از بین بردن TOEFL / IELTS، دانش آموز از این محل اقامت معاف خواهد شد و به عنوان زبان انگلیسی زبان مورد آزمایش قرار خواهد گرفت. بنابراین، درخواست برای لغو باید با دقت در نظر گرفته شود و اگر عدم اطمینان در مورد توانایی زبان، نمره TOEFL یا نمره IELTS ارائه شده است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

In 1916, Emory University established a law school with a faculty of great teachers with degrees from the most highly regarded institutions of the era, a library of over 5,000 volumes, and a class of ... اطلاعات بیشتر

In 1916, Emory University established a law school with a faculty of great teachers with degrees from the most highly regarded institutions of the era, a library of over 5,000 volumes, and a class of twenty-seven students. اطلاعات محدود