زبان آموزش: آلمانی

برنامه تحصیلی
برنامه درسی پیشرفته برنامه کارشناسی ارشد به شما پارامترهای اقتصادی و همچنین قانونی برای تجزیه و تحلیل، طراحی و مدیریت معاملات مالی و نظارت بر بازیگران آنها را ارائه می دهد. کارشناسی ارشد حقوق مالی شما را به یک پایگاه عالی برای توسعه و گسترش حرفه ای خود در بخش مالی، بانکی و نظارت مالی می دهد.

مطالعات نیمه وقت
در چهار ترم تحصیلی، کارشناسی ارشد امور مالی به شما دانش و مهارت های ارزشمندی را می دهد که می توانید برای شرکت در فعالیت های خود با شرکت ها، بانک ها یا مقامات نظارتی استفاده کنید. بدون وقفه: طبق قانون، درسها یک بار در ماه - پنج شنبه تا شنبه - به طوری که شما می توانید برنامه خود را به طور حرفه ای تکمیل کنید و تمام وظایف حرفه ای خود را کامل کنید. یک مدل بسیار جذاب برای شما - و برای کارفرمای شما.

هیات عالی محیط یادگیری مدرن
آنها توسط متخصصین با تجربه از کارهای تامین مالی و دانشمندان مشهور آموزش دیده اند. با استفاده از تخصص و گرایشات عالی استادان ما. این رویدادها در Frankfurt School جدید Frankfurt School ، که در سال 2017 افتتاح شد، برگزار خواهد شد. این یک محیط مدرن و پیشرفته و محیطی استثنایی را ارائه می دهد.

صلاحیت
شما یک مدرک کارشناسی ارشد مدرک بین المللی شناخته شده و معتبر را از یکی از مدارس کسب و کار در اروپا دریافت می کنید. یک جایزه به هر حال. این آموزش به عنوان یک مشاور بسیار متخصص در زمینه حقوق مالی فرصت های بیشتری برای ورود و ارتقاء به سطوح مدیریتی در شرکت ها، بانک ها و در زمینه مشاوره یا نظارت فراهم می کند.

شبکه

تبادل منظم با سخنرانان عالی و شرکت کنندگان و همکاران بلند پروازانه شبکه شما را گسترش می دهد - یک دارایی ارزشمند برای حرفه آینده شما. حتی پس از فارغ التحصیلی، یک پلت فرم قوی در شبکه دانشآموزان ما پیدا خواهید کرد تا ارتباطات ارزشمندی را در یک گروه غیر رسمی و منحصر به فرد برقرار کنید.

برنامه آموزش در:
  • آلمانی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Frankfurt School of Finance & Management »

آخرین به روز رسانی ژوئیه 2, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
نوامبر 4, 2019
Duration
پاره وقت
Price
27,000 EUR
قیمت کل تا 31.05. تخفیف اولیه پرنده iHv 3،500 €
Deadline
اکتبر 31, 2019
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
نوامبر 4, 2019
End Date
اکتبر 2021
آخرین مهلت تقاضا
اکتبر 31, 2019

نوامبر 4, 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
اکتبر 31, 2019
End Date
اکتبر 2021

Rechtsanwalt bei Taylor Wessing | Dozent im Master of Financial Law