استاد حقوق مالی

عمومی

شرح برنامه

عرضه سرمایه گذاری و ابزارهای مالی به شدت در حال افزایش است - و همچنین پیچیدگی های اقتصادی و قانونی آنها. با استاد امور مالی ما، تخصص و تخصص اقتصادی و حقوقی خود را در حوزه مسائل مربوط به تامین مالی فعلی گسترش می دهد و عمیق تر می کند. به این ترتیب، مهارت های مذاکره و تصمیم گیری خود را تقویت می کنید و مهارت های حقوقی و مالی را برای موفقیت در شرکت ها، بانک ها، مشاوره و یا نظارت ضروری می دانید.

برنامه تحصیلی

برنامه درسی خواستار برنامه کارشناسی ارشد هر دو پارامتر و ابزار اقتصادی و حقوقی را برای تجزیه و تحلیل ، طراحی و مدیریت معاملات مالی و نظارت بر بازیگران آنها فراهم می کند. کارشناسی ارشد حقوق مالی پایه ای عالی برای ایجاد و گسترش شغل خود در بخش های مالی شرکت ، بانکداری و نظارت مالی ارائه می دهد.

مطالعات فوق حرفه ای

در چهار ترم ، کارشناسی ارشد حقوق مالی دانش و مهارتهای ارزشمندی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید برای کار خود در شرکت ها ، بانک ها یا مراجع نظارتی استفاده کنید. بدون وقفه: از آنجا که دروس معمولاً یک بار در ماه - پنجشنبه تا شنبه - برگزار می شود تا بتوانید برنامه ما را به صورت پاره وقت تکمیل کنید و کارهای حرفه ای خود را بطور کامل انجام دهید. یک مدل بسیار جذاب برای شما - و برای کارفرمای شما.

دانشکده عالی. محیط یادگیری پیشرفته

آنها توسط متخصصان با تجربه در امور مالی و توسط دانشمندان مشهور آموزش دیده اند. از تخصص و تعالی آموزنده مدرسان ما استفاده کنید. این رویدادها در پردیس جدید Frankfurt School ، که در سال 2017 افتتاح شد ، رخ می دهد. می توانید از یک محیط یادگیری پیشرفته و سطح بالا و یک فضای دعوت کننده انتظار داشته باشید.

صلاحیت

شما می توانید یک استاد دانشگاهی معتبر و معتبر بین المللی را در یکی از مدارس برجسته تجارت اروپا بدست آورید. جایزه به هر معنا. این آموزش برای تبدیل شدن به یک مشاور بسیار ماهر در زمینه حقوق مالی فرصت های بیشتری را برای ورود یا پیشرفت در سطوح مدیریتی در شرکت ها ، بانک ها و مشاوره یا نظارت باز می کند.

شبکه

تبادل منظم با سخنرانان عالی و شرکت کنندگان و همکاران بلند پروازانه شبکه شما را گسترش می دهد - یک دارایی ارزشمند برای حرفه آینده شما. حتی پس از فارغ التحصیلی، یک پلت فرم قوی در شبکه دانشآموزان ما پیدا خواهید کرد تا ارتباطات ارزشمندی را در یک گروه غیر رسمی و منحصر به فرد برقرار کنید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Frankfurt School of Finance & Management is an AACSB, EQUIS and AMBA accredited, research-led business school, covering every aspect of a business, management, banking, and finance.

Frankfurt School of Finance & Management is an AACSB, EQUIS and AMBA accredited, research-led business school, covering every aspect of a business, management, banking, and finance. اطلاعات محدود
فرانکفورت , مونیخ , اشتوتگارت , هامبورگ + 3 بیشتر کمتر