استاد حقوق ورزشی، LLM

عمومی

شرح برنامه

مدرک کارشناسی ارشد Real Madrid Graduate School Universidad Europea Master's in Sports Law، LLM است که به فارغ التحصیلان قانون در سراسر جهان می پردازد که مایلند حرفه حرفه ای خود را در زمینه حقوق بین الملل ورزش گسترش دهند.

این برنامه دانش آموزان دانش جامع از سازماندهی ورزش، قوانین و مقررات و مکانیسم های حل و فصل اختلاف آنها را فراهم می کند.

این برنامه به دانشجویان اجازه می دهد دانش لازم را برای کار در فدراسیون های بین المللی، شرکت های حقوقی، باشگاه های ورزشی، لیگ حرفه ای، سازمان های ضد دوپینگ و سازمان های نمایندگی ورزشی به دست آورد.

LLM Master of Sports Law ، که توسط کمیته متخصصان توسعه یافته، به گونه ای طراحی شده است که به دانشجویان اجازه می دهد تا به تدریج خود را در جهان قوانین ورزشی غوطه ور کنند و از نظرسنجی کلی از موسسات ورزشی بین المللی و قوانین و مقررات آنها قبل در حال حرکت به سوی مطالعه دقیق تر از مسائل خاص در مورد قانون ورزش است.

تمام استادان و استادان ما در فعالیت های حقوق بین الملل ورزشی شرکت می کنند، چیزی که به دانش آموزان ما اجازه می دهد تا بصیرت واقعی کار حرفه ای را به عنوان وکلای بین المللی، داوران ورزشی، مدیران و رهبران فوتبال باشگاه ها بدست آورند. با استفاده از تجربه استادان ما، روش علمی متمرکز بر یک رویکرد عملی است، با کاندیداهای مورد بررسی در مورد قوانین ورزشی، شرکت در دادگاه های متقابل و مشارکت در انجمن ها و بحث با دانشجویان و استادان دیگر، ایجاد لینک های حرفه ای قوی.

علاوه بر این، مدرک کارشناسی ارشد فرصت را برای بازدید از موسسات عمومی و خصوصی، ملی و بین المللی مانند لیگ حرفه ای فوتبال اسپانیا، فیفا، یوفا، IBU، FEI و دادگاه داوری برای ورزش فراهم می کند.

دانش آموزان از شبکه وسیعی از توافقنامه های با شرکت های بین المللی حقوق، موسسات و فدراسیون های بین المللی برای انجام کارآموزی خود، از جمله رئال مادرید CF که تعداد محدودی از مکان ها را برای دانشجویان در اداره حقوقی رئال مادرید ارائه می دهد، بهره مند می شوند.

ASPECTS DIFFERENTIAL

 • یک برنامه دانشگاهی خاص توسط کمیته متخصص برای بهترین پیشرفت تحصیلی طراحی شده است.
 • یک روش تحقیق مدرن با تاکید عملی که باعث ایجاد روابط حرفه ای بین دانش آموزان و استادان می شود
 • تمام سخنرانان و استادان در فعالیت های حقوق بین الملل ورزشی شرکت می کنند.
 • بازدید از موسسات ورزشی مانند FIFA، UEFA، داوری بین المللی برای ورزش.
 • فرصتی برای تکمیل کارآموزی در اداره حقوقی در رئال مادرید CF (باشگاه تعداد محدودی از محل های اجرایی را ارائه می دهد) یا در موسسات بین المللی، موسسات و فدراسیون های بین المللی نظیر Ruiz Huerta y Crespo، Laffer، Sportia Law و Triathlon International اتحادیه

نشانه رفته به طرف:

استاد حقوق بین الملل LLM ، یک فرصت عالی برای فارغ التحصیلان با زمینه ای در قانون است، به دنبال تخصص ویژه در یک مدرک کارشناسی ارشد با پتانسیل بالایی از قابلیت های استخدام، و برای وکلا که مایل به گسترش افق های حرفه ای خود را.

فرمان خوب انگلیسی و مدرک قانونی لازم است. کاندیدان باید مصاحبه ای را انجام دهند تا ارزیابی نمایه و پذیرش آن در برنامه مشخص شود.

فعالیت های تکمیلی

دیدن ورزشگاه سانتیاگو برنابئو و رئال مادرید (Valdebebas). دانش آموزان همچنین ممکن است در یک سفر به سوئیس شرکت کنند. این سفر شامل بازدید از مقر موسسات ورزشی مهم مانند:

 • یوفا
 • فيفا
 • FEDERATION EQUESTRE INTERNATIONAL
 • اتحاد بین المللی TRIATHLON
 • دادگاه شکایت برای ورزش

روش شناسی

روش علمی در سراسر استاد تمرکز قوی بر یادگیری با انجام و به دنبال مطالعات موردی خاص است. استادان حرفه ای و حرفه ای در دادرسی های ورزشی بین المللی هستند. دانش آموزان در موارد پیشرو در قانون ورزش، پرونده های دادرسی محاکمه و در انجمن ها و گفتگو با استادان و همکلاسی ها شرکت خواهند کرد.

برنامه دانشگاهی و روش علمی توسط کمیته متخصص طراحی شده است که از استادان و متخصصان با تجربه برای بهترین پیشرفت تحصیلی طراحی شده است.

در میان بسیاری از فعالیت های دیگر، استاد دانشجویان را به دیدگاه عمیق عملی از روش هایی که قبل از دادگاه حل اختلاف فیفا و قبل از دادگاه داوری برای ورزش پردازش می کند، ارائه می دهد. دانش آموزان این فرصت را دارند تا گام به گام و از طریق نحوه انجام یک روش قبل از دادگاه حل اختلاف فیفا و درخواست تجدید نظر بعدی در دادگاه داوری برای ورزش، یاد بگیرند. آنها وظایف و وظایف وکلای بین المللی را به عهده خواهند گرفت و این پرونده ها را تجربه خواهند کرد و شانسی برای دفاع از پرونده های خود را در اختیار هیئت داوران واقع در دادگاه قرار خواهند داد. دانش آموزان نقش های مختلفی مانند احزاب، شاهدان و وکلا بازی خواهند کرد.

برنامه

 • مدول 1. سازمان دهی موسسات ورزشی
 • MODULE 2.-LEX SPORTIVA. منابع قانون ورزش چه کسی و چگونه قوانین ورزشی را مدیریت می کند
 • MODULE 3.- حل اختلاف در ورزش
 • مدال 4 - سازماندهی رویدادهای ورزشی و مدیریت خوب
 • MODULE 5.- ANTI-DOPING بین المللی
 • مدول 6.- پرداخت مالی بین المللی بر روی ورزشکاران
 • مدال 7 - قانون سوئیس و قانون ورزش فوتبال
 • MODULE 8.- پرونده های قبل از دادرسی شکایات برای ورزش
 • MODULE 9.- INTERNSHIP
 • MODULE 10.- موضوع MASTERS
پذیرش

روند پذیرش برای Real Madrid Graduate School - برنامه Universidad Europea در تمام طول سال اجرا می شود، گرچه ثبت نام در تمام برنامه های فارغ التحصیل بستگی به دسترسی به مکان دارد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

In 2006 Real Madrid C.F.and Universidad Europea de Madrid created the first University School specialized in sports and its relationship with management, health, communications and leisure/recreation.

In 2006 Real Madrid C.F.and Universidad Europea de Madrid created the first University School specialized in sports and its relationship with management, health, communications and leisure/recreation. اطلاعات محدود