استاد حقوق و اقتصاد اروپا (امل)

عمومی

10 مکان موجود

شرح برنامه

استاد اروپا در حقوق و اقتصاد (emle)

این برنامه کارشناسی ارشد حقوق و اقتصاد اروپا (EMLE) فرصت منحصر به فرد برای مطالعات بین رشته ای حقوق و اقتصاد در دو یا حتی سه دانشگاه اروپایی و غیر اروپایی را ارائه می دهد . هر دانشگاه شغلی مدرک کارشناسی ارشد (LL.M. / MA / M.Sc. یا یک مدار مشترک). این برنامه دانش آموزان فراهم می کند با درک پیشرفته از اثرات اقتصادی از قوانین واگرا و دانشجویان را یک کار حرفه ای، برای مثال، در سازمان های دولتی، شرکت های حقوقی در چند ملیتی و یا شرکت های مشاوره. فارغ التحصیلان همچنین مانند دکترای اروپا در حقوق و اقتصاد (EDLE) به خوبی برای تحقیق دکترا در یک برنامه دکترا آماده شده است. EMLE است توسط کمیسیون اروپا به عنوان یک + برنامه اراسموس "کیفیت علمی برجسته" شناخته شده است. اراسموس + برچسب اجازه می دهد برنامه EMLE سالانه تعداد قابل توجهی از کمک هزینه تحصیلی (از جمله چند بورسیه کامل به دانش آموزان از "کشورهای شریک") عطا کند. برای دانشجویان حقوق، دانش از مقررات خاص از کشور خود خیلی تنگ پایگاه برای شرکت های مشاوره که در تجارت بین المللی فعال هستند. علاوه بر این، آشنایی با اثرات اقتصادی از قوانین حقوقی برای درک نیازهای تجاری مشتریان خود تبدیل شده است ضروری. به طور مشابه، اقتصاد دانش آموزان از درک دقیق از چارچوب قانونی نهادی اقتصاد بازار سود. برای هر دو حقوق و اقتصاد، دانش این رشته و تماس های بین المللی برای یک کار موفق آینده بسیار مهم هستند. این برنامه EMLE پاسخ نهادی برای این چالش است.

ویژگی های برنامه EMLE

برنامه EMLE ترکیبی از ویژگی های منحصر به فرد زیر را ارائه می دهد: یک رویکرد واقعا بین رشته ای: - سخنرانی ها در هر دو قانون و اقتصاد - برنامه ای است که برای فارغ التحصیلان حقوق و یا دانشکده های اقتصادی باز است - یک استاد بزرگ از متخصصان برجسته و تمرین کنندگان در زمینه حقوق و اقتصاد برنامه درسی، دانشکده و دانشجویان بین المللی - امکان تحصیل در سه دانشگاه مختلف از هفت شرک اروپایی و چندین دانشگاه اروپایی دیگر - شبکه ای از دانش آموزان با مهارت بالا از بیش از 30 کشور . دانشگاه شریک برای اطمینان از تجربه یادگیری فشرده

ساختار برنامه

این برنامه یک سال تحصیلی را پوشش می دهد که برای دانشجویان موفق 60 ECTS امتیاز دریافت می کند. دوره های در آغاز اکتبر و در پایان ژوئن شروع می شود. سال تحصیلی به سه دوره تقسیم می شود. شخصیت بین المللی و بین رشته ای برنامه EMLE از طریق همکاری شدید بین وکلا و اقتصاددانان در حداقل هشت دانشگاه اروپایی و دو شرکای غیر اروپایی تامین می شود.

دانش آموزان ممکن است تا سه دانشگاه مختلف مطالعه اما می توانید تمام شرایط در همان محل صرف نکرده است. در دو ترم اول دانش آموزان می توانند در میان سه مرکز آموزش را انتخاب نمایید. این منجر به اندازه کلاس به طور متوسط ​​تا 35 دانش آموز، حداکثر 105 نفر بستری در کل برنامه داده شده است. -

- در اولین دوره ، دوره های آموزشی در دانشگاه های روتردام، هامبورگ و هیفا ارائه خواهد شد. کلاس ها معمولا در اولین هفته اکتبر شروع می شوند؛ اواخر دسامبر امتحانات پایان می یابد

- در دوره دوم دانش آموزان در دانشگاه های گنت، هامبورگ یا روتردام تحصیل خواهند کرد. کلاسها معمولا در هفته اول ژانویه شروع می شوند؛ امتحانات در اواخر ماه مارس پایان می پذیرد.

- در دوره سوم ، مراکز تدریس بیشتر و میانگین متوسط ​​کلاس متوسط ​​وجود دارد. دوره های آموزشی در ایکن پرو پروس، بارسلونا، رم، هامبورگ، بمبئی، ورشو و وین ارائه می شود. کلاس به طور کلی در هفته اول آوریل شروع می شوند. امتحانات در اواخر ماه ژوئن به پایان برساند.

سطح مقدماتی برنامه با استفاده از روش متناظر (تجزیه و تحلیل اقتصادی) در یک موضوع خاص (قانون) همراه با این واقعیت است که این تجزیه و تحلیل اقتصادی مبتنی بر یک مقایسه قانونی پیوسته است.

اصطلاحات اول و دوم عبارتند از دوره های مقدماتی و همچنین دوره های اصلی در موضوعات اصلی در تجزیه و تحلیل اقتصادی قانون، در حالی که در دوره سوم، دانشجویان دوره های تخصصی و نوشتن پایان نامه های کارشناسی خود را.

این برنامه شامل سه دوره آموزشی می باشد. به منظور ایجاد دانش آموزان قانون بیشتر با استدلال اقتصادی پایه آشنا، برخی از دوره ها در جهت گیری اقتصادی بیشتری هستند. بعضی دوره ها با قانون مقایسه می کنند تا بین المللی شدن زمینه های قانونی دانش آموزان باشد. اکثر دوره ها به طور مستقیم به تجزیه و تحلیل اقتصادی مهم ترین شاخه های قانون خصوصی، عمومی، بین المللی و اروپایی می پردازند. ارجاع به قانون در دوره خواهد از یک نوع تطبیقی ​​باشد، با توجه به شخصیت همه اروپا از برنامه و ترکیب بین المللی از مخاطبان است. دانش آموزان خواهد شد با نمونه هایی از خود و دیگر سیستم های حقوقی مواجه است.

برای امتحان بعدی دانشجویان 2018 تا 2019 ، برنامه EMLE احتمال تخصص در سه آهنگ معرفی می کند:

1) مسیر عمومی و بین المللی

2) مسیر نوآوری و مالکیت معنوی (IP)، و

3) بازار، شرکت ها و رگولاتورها (MCR) Track.

پذیرش مورد نیاز

EMLE یک دوره کارشناسی ارشد است. اولویت را به متقاضیانی که در حال حاضر یک مدرک کارشناسی ارشد برای اولین بار ارائه شده است. حداقل مورد نیاز برای پذیرش یک مدرک لیسانس است ، به شرطی که این درجه به توانایی در زمینه اشتغال در بازار کار مربوط می شود. متقاضیان با مدرک کارشناسی فقط نیاز به ارائه مدرک که این درجه از سطح مناسب از مدرک تحصیلی در بازار کار در کشور خود است. علاوه بر این فارغ التحصیلان در قانون و یا اقتصاد، دانش آموزان با یک درجه اول در مدیریت کسب و کار و یا در دیگر علوم اجتماعی نیز ممکن است اگر برنامه درسی شامل تعداد قابل توجهی از دوره های در قانون و / یا اقتصاد اعمال می شود. نیاز بالا با توجه به اشتغال در بازار کار به همان اندازه صادق است.

روش کاربرد

روش نرم افزار متفاوت بسته به اینکه آیا متقاضی بعنوان یک 'دانش آموز برنامه-کشوری "یا" شریک کشور-دانش آموز با توجه به معیارهای اتحادیه اروپا است. "برنامه دانشجویان کشور" کسانی هستند که - دارای پاسپورت یک کشور عضو اتحادیه اروپا یا یوگسلاوی سابق، جمهوری مقدونیه، ایسلند، لیختناشتاین، نروژ، سوئیس، ترکیه یا - فعالیت های اصلی خود را (مطالعات، کار، و غیره) بیش از 12 ماه در طول پنج سال گذشته در هر یک از کشورهای فوق. همه متقاضیانی که توسط هیچ یک از شرایط فوق مشخص به عنوان "شریک کشور-دانش آموزان در نظر گرفته. توجه داشته باشید که دانش آموزان دارای ملیت های مختلف که شهروندان یکی از کشورهایی هستند که در تعریف و همچنین «کشور شریک» ذکر شده اند و 12 ماه در اروپا صرف نکرده اند می توانند انتخاب کنند که آیا آنها می خواهند به عنوان «برنامه- دانشجویان کشور یا دانشجویان شریک کشور.

مدت زمان و قیمت

قیمت € 5،500.- برای دانش آموزان برنامه-کشوری '؛ 9،500.- € برای شریک کشور-دانش آموزان.

آخرین به روز رسانی ژانویه 2018

درباره این دانشگاه

As North Germany's largest research and educational institution and Germany's third-largest University, Universität Hamburg combines diverse study opportunities with excellent research. It provides a ... اطلاعات بیشتر

As North Germany's largest research and educational institution and Germany's third-largest University, Universität Hamburg combines diverse study opportunities with excellent research. It provides a broad disciplinary spectrum with numerous interdisciplinary opportunities and pursues cooperation with an extensive network of top regional, national and international institutions. Universität Hamburg is devoted to long-term scholarship and science and promotes sustainability research in all schools. اطلاعات محدود
هامبورگ , وین , گنت , Aix-en-Provence , بمبئی , حیفا , رم , روتردام , ورشو , بارسلونا + 9 بیشتر کمتر