دانشکده حقوق هیفا اولین مدرسه غیر اروپایی است که عضو کامل برنامه اروپایی حقوق و اقتصاد است. این یک برنامه یک سال به سمت استاد در حقوق و اقتصاد، که در آن دانش آموز سه ماهه در سه دانشگاه مختلف صرف است. دانشگاه حیفا یک دانشگاه سومین دوره در این برنامه است. حدود 10 دانشجویان اسرائیلی در حال به برنامه پذیرفته در سال است. AALS - دانشکده حقوق هیفا همچنین عضو وابسته خارجی انجمن آمریکایی حقوق دانشکده است.

استاد اروپا در حقوق و اقتصاد (emle)

این استاد اروپا در قانون و برنامه اقتصاد (EMLE) ارائه می دهد فرصت منحصر به فرد برای مطالعات میان رشته ای از حقوق و اقتصاد در دو یا حتی سه دانشگاه های اروپایی و غیر اروپایی. هر یک از شرکا جوایز دانشگاه مدرک کارشناسی ارشد (امثال / کارشناسی ارشد / کارشناسی ارشد). این برنامه دانش آموزان فراهم می کند با درک پیشرفته از اثرات اقتصادی از قوانین واگرا و دانشجویان را یک کار حرفه ای، برای مثال، در سازمان های دولتی، شرکت های حقوقی در چند ملیتی و یا شرکت های مشاوره. فارغ التحصیلان همچنین مانند دکترای اروپا در حقوق و اقتصاد (EDLE) به خوبی برای تحقیق دکترا در یک برنامه دکترا آماده شده است. اراسموس موندوس برنامه کارشناسی ارشد "کیفیت علمی برجسته": این EMLE است توسط کمیسیون اروپا به عنوان یک اراسموس + شناخته شده است. برچسب اراسموس موندوس اجازه می دهد تا برنامه EMLE سالانه تعداد قابل توجهی از کمک هزینه تحصیلی (از جمله چند بورسیه کامل به دانش آموزان غیر اروپایی) عطا کند. برای دانشجویان حقوق، دانش از مقررات خاص از کشور خود خیلی تنگ پایگاه برای شرکت های مشاوره که در تجارت بین المللی فعال هستند. علاوه بر این، آشنایی با اثرات اقتصادی از قوانین حقوقی برای درک نیازهای تجاری مشتریان خود تبدیل شده است ضروری. به طور مشابه، اقتصاد دانش آموزان از درک دقیق از چارچوب قانونی نهادی اقتصاد بازار سود. برای هر دو حقوق و اقتصاد، دانش این رشته و تماس های بین المللی برای یک کار موفق آینده بسیار مهم هستند. این برنامه EMLE پاسخ نهادی برای این چالش است.

ویژگی های برنامه EMLE

این برنامه ارائه می دهد EMLE ترکیب منحصر به فرد از ویژگی های زیر:

- رویکرد واقعا بین رشته ای:

  • • سخنرانی در هر دو حقوق و اقتصاد
  • • یک برنامه ای است که به فارغ التحصیلان از قانون و یا دانشکده های اقتصادی باز
  • • دانشکده بزرگ متشکل از دانشگاهیان و پزشکان پیشرو در زمینه حقوق و اقتصاد

- برنامه درسی، استادان، و بین المللی دانشجویی

  • • امکان به مطالعه در سه دانشگاه مختلف از هفت شرکای اروپایی و چندین دانشگاه شریک غیر اروپایی
  • • شبکه ای از دانشجویان مجرب از بیش از 30 کشور

- یک واحد دانشجویی کوچک در هر دانشگاه شریک برای اطمینان از تجربه یادگیری فشرده ساختار برنامه

این برنامه یک سال تحصیلی، که دانش آموزان موفق 60 ECTS امتیاز دریافت خواهید کرد را پوشش می دهد. دوره های در آغاز اکتبر و در پایان ژوئن شروع می شود. سال تحصیلی به سه ترم تقسیم. شخصیت منحصر به فرد بین المللی و میان رشته ای از برنامه EMLE از طریق فشرده همکاری بین وکلا و اقتصاددانان در کمتر از هفت دانشگاه های اروپا و سه شرکای غیر اروپایی امن. دانش آموزان ممکن است تا سه دانشگاه مختلف مطالعه اما می توانید تمام شرایط در همان محل صرف نکرده است. در دو ترم اول دانش آموزان می توانند در میان سه مرکز آموزش را انتخاب نمایید. این منجر به اندازه کلاس به طور متوسط ​​تا 35 دانش آموز، حداکثر 105 نفر بستری در کل برنامه داده شده است. - در دوره اول، دوره خواهد شد در دانشگاه روتردام، هامبورگ و بولونیا ارائه شده است. کلاس به طور کلی در هفته اول اکتبر شروع می شوند. امتحانات در اواخر ماه دسامبر به پایان برساند. - در دانش آموزان دوره دوم خواهد در دانشگاه روتردام، گنت و هامبورگ مطالعه است. کلاس به طور کلی در هفته اول ژانویه شروع می شوند. امتحانات در اواخر ماه مارس به پایان برساند. - در دوره سوم مراکز آموزش بیشتر و تعداد دانشآموزان پایین تر وجود دارد. دوره های آموزشی در Aix-en-Provence در، حیفا، هامبورگ، بمبئی، وین و ورشو ارائه شده است. کلاس به طور کلی در هفته اول آوریل شروع می شوند. امتحانات در اواخر ماه ژوئن به پایان برساند. شرایط پذیرش EMLE یک دوره تحصیلات تکمیلی است اولویت را به متقاضیانی که در حال حاضر یک مدرک کارشناسی ارشد برای اولین بار ارائه شده است.

حداقل شرایط لازم برای پذیرش مدرک کارشناسی است، به شرطی که این درجه منجر به اشتغال در بازار کار مرتبط است. به ویژه با توجه به حرفه وکالت، معیارهای مقدماتی کار سختگیرانه تر (برای اولین بار مدرک کارشناسی ارشد) ممکن است با مقررات ملی مورد نیاز است.

متقاضیان با مدرک کارشناسی فقط نیاز به ارائه مدرک که این درجه از سطح مناسب از مدرک تحصیلی در بازار کار در کشور خود است.

علاوه بر این فارغ التحصیلان در قانون و یا اقتصاد، دانش آموزان با یک درجه اول در مدیریت کسب و کار و یا در دیگر علوم اجتماعی نیز ممکن است اگر برنامه درسی شامل تعداد قابل توجهی از دوره های در قانون و / یا اقتصاد اعمال می شود. نیاز بالا با توجه به اشتغال در بازار کار به همان اندازه صادق است. روش کاربرد

روش درخواست متفاوت است بسته به اینکه آیا متقاضی به عنوان یک دانشجوی اروپایی یا دانشجوی کشور سوم مطابق با معیارهای اتحادیه اروپا در نظر گرفته می شود. دانش آموزان اروپایی کسانی که هم،

  • • گذرنامه ای از یک کشور عضو اتحادیه اروپا یا کشورهای EEA-EFTA (ایسلند، لیختن اشتاین، نروژ) یا
  • • در طی پنج سال گذشته، در هر یک از کشورهای فوق، فعالیت های اصلی خود (مطالعات، کار و غیره) را بیش از 12 ماه گذشته انجام داده اید.

همه متقاضیانی که توسط هیچ یک از شرایط فوق مشخص به عنوان دانش آموزان کشور سوم در نظر گرفته.

توجه داشته باشید که دانش آموزان با ملیت های مختلف که شهروندان از یکی از کشورهای ذکر شده در تعریف هستند، و همچنین به عنوان یک کشور غیر اروپایی، و کسی که 12 ماه را در اروپا گذراند نیست ممکن است انتخاب کنید که آیا آنها می خواهند به عنوان اروپا و یا به عنوان سوم اعمال دانش آموزان کشور است. قیمت 5،500 € 9،500 € برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
4,500 EUR
€ 8،500.- برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ