استاد حقوق (LL.M.)

عمومی

شرح برنامه

برنامه کارشناسی ارشد حقوق با هدف توسعه وکالت در اصول و رویه های نظام حقوقی سنت انگلیس-آمریکایی و سنت مدنی است.

LL.M. این برای یک (1) سال تحصیلی برای تکمیل کار، که می تواند به مدت حداکثر دو (2) سال به دلایل منطقی گسترش یابد و شامل 24 ساعت (24 ساعت) باشد، طراحی شده است.

دانشکده حقوق در تابستان (ژوئن-ژوئیه) و زمستان (ژانویه) ارائه می دهد تا دانش آموزان برنامه های کارشناسی ارشد بتوانند دوره هایی با برنامه های درسی را برگزار کنند که هر دو به صورت چهره به چهره در پورتوریکو و نیازهای آنها تنظیم می شود حرفه ای ها

علاوه بر این، ما یک فرمت اجرایی داریم که به دانش آموزان خارجی و آمریکایی امکان می دهد تا با مراجعه به جلسات تابستانی و زمستانی و دوره های کوتاه در پاییز و بهار، درجه را کامل کند. این فرمت، دوره هایی است که دانش آموزان از کشورهای و مشاغل خود دور می شوند.


حرفه ای قانون که درجه کارشناسی ارشد (LL.M.)

 • این دو نظام حقوقی را که در بیشتر کشورهای جهان ایجاد شده است، مورد مطالعه قرار می دهند: غیر نظامیان و آنگلوساکسون. این امر آن را در یک جهان قرار می دهد که قانون به طور فزاینده بین المللی است.
 • شما می توانید برنامه تحصیلی خود را با توجه به زمینه های مورد علاقه خود تطبیق دهید.
 • شما این فرصت را دارید تا با استادانی که از دانشگاه های اصلی جهان فارغ التحصیل شده اند، ارتباط برقرار کنید. بعضی از آنها، نویسندگان مهمترین معاهدات قانونی در پورتوریکو.
 • این دانشگاه متعلق به یک جامعه دانشگاهی فعال است که سخنرانان جهان را می پذیرد.
 • شما از این فرصت برای تحصیل در دانشکده حقوق قانون کشور با هزینه بسیار رقابتی در Puerto Rico و در ایالات متحده لذت خواهید برد.
 • شما ممکن است مجوز کسب و کار حرفه ای را در چندین حوزه قضایی در ایالات متحده از جمله نیویورک، تگزاس، کالیفرنیا و لوئیزیانا درخواست کنید. هر فارغ التحصیل باید در مورد صلاحیت مورد نیاز برای امتحان را تأیید کند.


برنامه تحصیلی

دانشجویانی که مدرک کارشناسی یا معادل آن در قانون را از موسسه تحصیلات عالیه دریافت نکرده اند توسط انجمن حقوقی آمریکا (ABA) تأیید شده اند باید دوره مورد نیاز زیر را داشته باشند:

DERE 7668 ساختارها و فرآیندهای قوانین انگلیس-آمریکایی و تعامل آن با قانون مدنی (2 نمره)

بررسی مؤسسات، ساختارها و فرایندهای اصلی حقوق آنگلو-آمریکایی و تعامل آنها با قانون مدنی. بحث تمایلات همگانی هر دو سنت در ساختار نهاد های یکپارچگی اقتصادی و سیاسی.

تمام دانشجویان برنامه کارشناسی ارشد (LL.M.) باید یک سمینار تحقیقاتی را به عنوان یک دوره لازم برگزار کنند.

سمینار در مورد تحقیقات حقوقی پیشرفته (2 واحد)

دانشجویان یک سمینار در مورد موضوع مربوط به زمینه تحصیل خود را بین سمینارهای ارائه شده هر ترم را انتخاب خواهند کرد. دانش آموز یک پروژه تحقیقاتی را به عنوان الزام درجه مورد نیاز توسعه می دهد که منجر به تولید مقالهای گسترده و قابل انتشار می شود و تحت نظارت و ارزیابی استاد که این سمینار را هدایت می کند.

اعتبار انتخاب شخصی (18-20 اعتبار)

دانش آموزان با انتخاب دوره ها در حوزه های مورد علاقه خود، می توانند 18-20 باقیمانده باقی مانده را بپردازند. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که هر دانش آموز می تواند تعداد قابل توجهی از دوره ها را بر مبنای انتخاب خود تمرکز کند تا بتواند در آن عمیق تر شود، مانند: قضاوت در فرآیندهای قضایی؛ مالکیت معنوی؛ حقوق اداری؛ آموزش قضایی؛ قانون محیط زیست؛ قانون و تکنولوژی، در میان دیگران.

هر دانش آموز برنامه تحصیل خود را در همکاری نزدیک با هماهنگ کننده برنامه خود، به طوری که با توجه به انتخاب دوره ها، مورد توجه قرار گیرد. به این ترتیب، به این ترتیب می توان هر دانشجو به انعطاف پذیری بیشتر در ارتقاء منافع خاص خود، به سبب نیازهای حرفه ای خود، اجازه داد. برنامه درسی ما بیش از 75 دوره تخصصی و حدود 20 سمینار درمورد حرفه حقوقی ما را ارائه می دهد.


پذیرش مورد نیاز

هر متقاضی باید:

 • دکترای حقوق را در یک موسسه معتبر توسط انجمن باربری آمریکا (ABA)، درجه یا معادل آن در قانون با میانگین B یا بیشتر یا معادل آن از یک موسسه آموزشی دانشگاه خارجی دریافت کرده است که براساس استانداردهای بالا آکادمیک، به طور کامل توسط مقامات دولتی کشور که در آن واقع شده است، به رسمیت شناخته شده است.
 • دارای مدرک زبان اسپانیایی و توانایی خواندن و درک زبان انگلیسی است که توسط نتایج رضایت بخش در EXADEP یا «آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی»، که به عنوان TOEFL شناخته می شود و توسط سرویس تست آموزشی انجام می شود، اثبات شده است. مدارک تحصیلی در زبان اسپانیایی یا انگلیسی ممکن است نشان داده شود، اگر دانش آموز با داشتن یک دانشگاه معتبر در یکی از این زبانها تحصیل کند. توجه ویژه ای برای اطمینان از توانایی خواندن در زبان انگلیسی و درک و خواندن اسپانیایی خواهد بود. دانش آموز باید تسلط خود را از نوشتن در یکی از این دو زبان نشان دهد.
 • اسناد زیر را به عنوان یک نیاز پذیرفته ارسال کنید:
  • درخواست برای پذیرش در دانشکده حقوق به درستی تکمیل شده است.
  • شواهد دریافت مدرک لیسانس یا معادل درجه یا درجه در قانون، همانطور که در ستون قبلی شرح داده شده است.
  • دو رونوشت از تمام اعتبارات دانشگاهی که توسط مؤسسه مبدأ تأیید یا تأیید شده است. در مواردی که مؤسسه دانشگاه مبدأ توسط انجمن حقوقی آمریکا (ABA) مجاز نیست، رونویسی باید توسط مقامات صلاحیتدار کشور کشور دانشگاهی که آنها را صادر می کند، تأیید شود.
  • گواهی برای تحصیل در زبان اسپانیایی و / یا انگلیسی یا نتایج TOEFL، مستقیما توسط سرویس تست آموزشی ارائه شده است. نتایج EXADEP برای نشان دادن مهارت در زبان اسپانیایی.
  • نامه های توصیه شده از دو استاد در قانون است که به طور کامل در مورد ابعاد تحصیلی، تجربه حرفه ای و شخصیت متقاضی توضیح داده شده است.
  • بیانیه شخصی که حاوی مشخصات پس زمینه و شخصی، انگیزه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در رشته حقوق، زمینه های مورد علاقه و برنامه های حرفه ای است.
  • به نام دانشگاه پورتوریکو را برای مبلغ 75 دلار آمریکا تبدیل کنید.

هنگامی که متقاضی با این الزامات مطابقت دارد، پذیرش آنها مستلزم فرایند ارزیابی خواهد بود.

درخواست برای پذیرش باید در قالب ارائه شده توسط مدرسه انجام شود. درخواست باید بعد از 15 آوریل سال ارائه شود که برای پذیرش درخواست شده است. کسانی که علاقه مند به شروع مطالعه در جلسات ژانویه یا تابستان هستند، باید با هماهنگ کننده برنامه تماس بگیرند تا به این امکان گوش فرا دهند.

دانش آموز بستری در برنامه که شهروند ایالات متحده آمریکا نیست، باید از سفارت ایالات متحده در کشور خود درخواست و دریافت ویزای دانشجوی مربوطه را دریافت کند. دانشگاه پورتوریکو برای هر یک از دانشجویان پذیرفته شده گواهینامه I-20 مورد نیاز را تولید خواهد کرد. دانش آموز، به نوبه خود، باید تکمیل کرده و به دانشکدۀ قانون صدور گواهینامه مالی که همراه با درخواست پذیرش همراه است، و همچنین گواهی پزشکی سلامت خوب باشد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Nuestra visión es ofrecer servicios técnicos de excelencia a la comunidad universitaria de nuestro Recinto para garantizar la mejor utilización de los recursos tecnológicos.

Nuestra visión es ofrecer servicios técnicos de excelencia a la comunidad universitaria de nuestro Recinto para garantizar la mejor utilización de los recursos tecnológicos. اطلاعات محدود