استاد حقوق (LL.M.)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

برنامه کارشناسی ارشد حقوق (LL.M.) در دانشگاه کالیفرنیا، مدرسه حقوق Irvine ارائه می دهد آموزش و پرورش حقوقی درجه اول به وکلا، قضات، مقامات دولتی و دیگران که مایل به تحصیل در مورد سیستم حقوقی و عمل قانون در ایالات متحده. ما یک LL.M. برنامه ای است که می تواند به منافع هر فرد منحصر بفرد باشد، بنابراین به طور انحصاری دانش آموزان را با دانش و مهارت های لازم برای پیشرفت در جامعه جهانی حقوقی امروز، هر چه اهداف شخصی و حرفه ای خود را می سازد، فراهم می کند.

64409_ScreenShot2017-11-20at4.48.03PM.png


این برنامه دوره ی یک ساله، تمام وقت، 24 دوره اعتباری در موضوعات حقوقی پیشرفته است که در درجه اول برای وکلاانی است که در خارج از ایالات متحده آموزش دیده اند. دانش آموزان ملزم به انجام چهار دوره هستند: مقدمه ای بر قانون آمریکا؛ تحقیق، تجزیه و تحلیل و نوشتن در قانون آمریکا؛ تمرین حقوقی آمریکا در زمینه؛ و مسئولیت حرفه ای، جهانی سازی و حرفه ی حقوقی در ایالات متحده است. برای بقیه دوره های خود، دانش آموزان را از طیف وسیعی از دوره ها در سطح برنامه درسی سطح بالا انتخاب کنید. کارکنان اختصاصی برای کمک به دانش آموزان در برنامه ریزی دوره تحصیلی خود و در صورت لزوم اطمینان حاصل می کنند که دوره های دانشجویی مطابق با الزامات واجد شرایط کالیفرنیا، نیویورک یا دیگر ایالت های دولتی است.

64408_ScreenShot2017-11-20at4.48.13PM.png


چه کسی باید اعمال شود


متقاضیان واجد شرایط باید داشته باشند:

  1. یک مدرک قانونی از کشور خود
  2. روایی صحیح زبان انگلیسی برای شرکت در مطالعه دقیق قانون آمریکا.


دوره درخواست برای LL.M. برنامه هر سال از 1 سپتامبر تا 15 مه است.


چرا LL.M. در قانون UCI؟


دانشکده کلاس جهانی

کلاس های قانون UCI توسط یک گروه درخشان از دانشکده اختصاص داده شده و استقبال می شود. اعضای هیئت علمی ما این استادان فوق العاده هستند. یک مطالعه اخیر تاثیرات علمی خود را به عنوان شماره 6 در کشور تنها پشت ییل، هاروارد، دانشگاه شیکاگو، دانشگاه نیویورک و استنفورد تأثیر گذاشت. به همان اندازه مهم است که آنها نیز معلمان عالی و مربیان اختصاص داده شده هستند. این ترکیب بی نظیر قانون UCI را یک جامعه ی فکری منحصر به فرد، پویا و متنوع می کند که در آن یادگیری و رشد می کند.

اعتبار بی عیب و نقص

به طور جداگانه و جمعی اعضای هیئت علمی، کارکنان، دانشجویان، آلومینا و دوستان دانشکده حقوق قانون UCI را جایگاه تعالی و نوآوری در آموزش، بورس تحصیلی و خدمات عمومی می دانند. قانون UCI بالاترین مقام رتبه اول در اخبار ایالات متحده را داشت

اندازه کلاس های کوچک

نسبت دانشجویان و اعضای هیات علمی ما در میان بهترین دانشگاههای کشور در 7-1 است و میانگین تعداد دانشجویان در یک کلاس عالی در سطح 11 است. این امر دانش آموزان را قادر می سازد تا زمان بیشتری را با استاد برجسته ما داشته باشند. ما از یک محیط کوچک، کالج و حمایت کننده با یک موسسه تحقیقاتی بزرگ و مشهور ترکیب می کنیم.

یاد گرفتن از طریق انجام دادن

یادگیری تجربی هسته برنامه درسی ما است. ما به دانش آموزانمان در مورد چگونگی تبدیل تئوری به عمل و یادگیری با انجام این کار، در توسعه مهارت های آماده برای وکلا کمک می کنیم. خدمات عمومی نیز در مرکز ماموریت قانون UCI قرار دارد. برنامه های ما دانش آموزان فرصت و آموزش را برای استفاده از آموزش قانونی خود برای بهبود جامعه فراهم می کنند.

شهرستان نارنجی، کالیفرنیا موقعیت

محل اصلی ما در مرکز مرکزی اورنج کانتی، کالیفرنیا - یک ساعت در جنوب لس آنجلس و یک ساعت در شمال سن دیگو - UCI را یک مکان بسیار جذاب برای صرف یک سال تحصیل در قانون می گذارد. پردیس UCI واقع در ارواین، کالیفرنیا، حدود 10 دقیقه از ساحل واقع شده است.

شهر ایروین در سال 12th سال متوالی امن ترین شهر از اندازه خود در ایالات متحده است. مزایای بسیاری در ایروین، آب و هوای سالم و دلپذیر آن است و دسترسی آسان به بسیاری از جاذبه های فرهنگی، سرگرمی و فضای باز. علاوه بر این، جنوب کالیفرنیا یک بازار بزرگ قانونی، بسیار مطلوب و پیچیده برای شرکت های حقوقی معتبر بین المللی، شرکت های منطقه ای و سازمان های برجسته دولتی است. شهرستان نارنجی دارای یک اقتصاد بزرگ و متنوع به برخی از بزرگترین شرکت های جهان و همچنین شروع کارهای کوچک کارآفرین است. آب و هوای تجاری در بسیاری از بخش ها، از جمله املاک و مستغلات، فناوری های پیشرفته، تجارت بین المللی، بهداشت و علوم زیستی، تاکید می کند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

UC Irvine School of Law opened its doors to students in August 2009, the first new public law school in California in more than 40 years. UCI Law seeks to create the ideal law school for the 21st cent ... اطلاعات بیشتر

UC Irvine School of Law opened its doors to students in August 2009, the first new public law school in California in more than 40 years. UCI Law seeks to create the ideal law school for the 21st century by doing the best job of training lawyers for the practice of law at the highest levels of the profession. Recruited from prestigious schools, the faculty ranked sixth in the country in scholarly impact in a recent study. The student body has admissions qualifications comparable to those of student bodies at top 20 law schools. The school’s innovative curriculum stresses hands-on learning, interdisciplinary study, and public service. اطلاعات محدود