استاد حقوق (LLM)

عمومی

شرح برنامه

استاد حقوق (LLM)

LL.M. برنامه برای دانشجویان بین المللی با درجه اول در قانون طراحی شده است. این برنامه نیاز به حداقل دو ترم تحصیلی تمام وقت در محل اقامت دارد. علاوه بر LLM سنتی، گزینه های درجه شامل LLM با پایان نامه، برای دانش آموزان علاقه مند به نوشتن حقوق قانونی علمی و تعدادی از تخصص های LLM، برای دانش آموزان علاقه مند به یک منطقه خاص از قانون است.

درجه LLM سنتی

دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای حداقل دو ترم در محل اقامت پذیرفته شده و به درجه کارشناسی ارشد حقوق (LLM) می رسند. برای واجد شرایط برای مدرک لیسانس، دانش آموزان باید:

 • کامل حداقل 24 ساعت اعتبار دوره؛
 • تکمیل یک سال تحصیلی در محل تحصیل در دانشکده حقوق؛
 • کامل B504 معرفی به قانون آمریکا برای 2 اعتبار و B530 گفتمان حقوقی و نوشتن برای 2 اعتبار؛
 • اعتبار هر درس را کمتر از 8 ساعت در نظر بگیرید.
 • حداقل یک امتیاز متوسط را به دست آورید. و
 • حداکثر سه ترم متوالی مورد نیاز درجه را تکمیل کنید.

متقاضیانی که مدرک JD را از مدرسه حقوق آمریکا دریافت کرده اند قبل از تحصیل در برنامه LLM در دانشگاه ایندیانا ممکن است بدون مدرک لیسانس LLM دریافت کنند و ممکن است مورد نیاز مجدد باشند.

LLM با درجه دکتری

دانش آموزان LLM که می خواهند تجربه در نوشتن حقوقی تحصیلی داشته باشند و قصد دارند تا به SJD یا Ph.D. ادامه دهند. برنامه ممکن است در LLM با درجه دکتری علاقه مند باشد. LLM با دانشجویان مقطع کارشناسی باید الزامات زیر را تکمیل کند:

 • حداقل 24 ساعت کل دوره اعتبار را کامل کنید
 • کامل 6 ساعت از B706 مستقل اعتبار تحقیق برای پایان نامه؛
 • تکمیل یک سال تحصیلی در محل تحصیل در دانشکده حقوق
 • کامل B504 معرفی قوانین آمریکا برای 2 اعتبار، B530 گفتمان حقوقی و نوشتن برای 2 اعتبار و B560 رسمی قانونی علمی برای 1 اعتبار؛
 • در هر ترم نه کمتر از 8 ساعت دوره اعتبار، مگر در ترم گذشته؛
 • حداقل یک امتیاز متوسط را به دست آورید. و
 • حداکثر چهار ترم متوالی را ملزم کنید درجه بندی کنید.

دیگر گزینه های LLM

برنامه های تابستانی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی

متقاضیان LLM که نیاز به بهبود زبان انگلیسی و مهارت های حقوقی انگلیسی خود را دارند تا قبل از شروع یک دوره تحصیلات تکمیلی، ممکن است به برنامه شروع تابستان ما، که در ماه ژوئن هر ساله آغاز می شود، پذیرفته شوند.

LLM به JD گزینه انتقال اعتبار

دانشکده حقوق دارای یک فرآیند است که دانش آموزان LLM را قادر می سازد برای انتقال به برنامه JD درخواست کنند. دانش آموزان ممکن است خود را برای شرکت در روند انتخاب انتخاب کنند، یا اعضای هیات علمی ممکن است دانش آموزان را با عملکرد برجسته در کلاس های خود معرفی کنند. دانش آموزانی که به برنامه تحصیلی JD اعطاء می کنند ممکن است بتوانند برخی از اعتبارات LLM را نسبت به درجه JD شمرد، که این امر آنها را قادر می سازد تا با برنامه پیشرفته JD وارد برنامه شوند.

بهار شروع LLM پذیرش

دانشجویان علاوه بر برنامه سنتی دو ترم LLM که از پاییز شروع می شوند، می توانند برنامه را در ترم پایانی (ژانویه) شروع کنند. دانشجویان تحصیلات ابتدایی LLM ممکن است دوره های خود را در دو ترم کامل کنند یا می توانند شرایط لازم را با سرعت کمتر و سه ترم به پایان برسانند. بهار شروع LLM پذیرش ممکن است برای دانش آموزان گرفتن کلاس در برنامه انگلیسی شدید در ترم پاییز مورد نیاز است.

پذیرش

تاریخ اولویت برنامه

سقوط

 • تاریخ اولویت: 1 فوریه
 • مهلت تحویل: آوریل 1، پس از پذیرش رول

بهار

 • تاریخ اولویت: 1 سپتامبر
 • مهلت تحویل: نوامبر 1، پس از پذیرش رول

اگرچه برنامه های کاربردی در نظر گرفته می شود تا زمانی که کلاس پر است، توصیه می شود که شما بعد از مهلت لیست ذکر شده اعمال شود. تمام برنامه های دریافت شده توسط این تاریخ اولویت ذکر شده به صورت خودکار برای کمک هزینه تحصیلی مورد توجه قرار می گیرند. برنامه های دریافت شده پس از تاریخ اولویت برای کمک هزینه تحصیلی مورد توجه قرار می گیرند، اگر بودجه هنوز در دسترس هستند.

برای هر ترم پاییز آینده، ما در اول اکتبر شروع به پذیرش برنامه های جدید برای همه برنامه های فارغ التحصیل می کنیم.

تاریخ شروع

برای پذیرش برنامه شلوغ و یا نیازهای خاص، قانون ایندیانا چندین تاریخ شروع برای برنامه های ما LLM ارائه می دهد:

 • شروع سقوط پاییز: تاریخ سقوط سنتی، تاریخ شروع اولیه ما، در اوایل اواسط ماه اوت هر ساله آغاز می شود.
 • شروع بهار: علاوه بر ترم پاییز سنتی ما، قانون ایندیانا برنامه بهار را ارائه می دهد که در ماه ژانویه شروع می شود. برنامه های کاربردی برای شروع بهار از ماه جولای تا ماه نوامبر پذیرفته خواهند شد.
 • شروع تابستان: برنامه شروع تابستان یک برنامه ویژه تابستانی هفتگی تابستان برای دانشجویان LLM است که در ماه ژوئن آغاز می شود و به وسیله ی مقدمه ای بر دوره ی قانون آمریکا ما دنبال می شود.
 • مقدمه ای جامع در مورد قانون آمریکا: با ثبت نام در مقدمه ای که به مدت دو هفته اعتباری (دو ساعت اعتباری) که در اواخر ژوئیه آغاز می شود، می توانید یکی از دوره های قانونی مورد نیاز خود را به زودی تکمیل کنید. رسیدن به پایان ماه ژوئیه همچنین به شما وقت می دهد تا قبل از شروع دوره کامل دوره خود در ماه اوت، با دانشکده حقوق، دانشگاه و جامعه بلومینگتون آشنا شوید.

شرایط پذیرش

 • تحصیلات: متقاضیان تحصیل در مقطع لیسانس که در خارج از ایالات متحده تحصیلات کارشناسی خود را دریافت می کنند، عمدتا نیاز به تحصیل در مقطع لیسانس یا متخصصان کارشناسی قوی در دوره های حقوقی دارند.
 • زبان انگلیسی: یک کاندید LLM که زبان انگلیسی آن زبان انگلیسی نیست، باید از طریق نمره TOEFL از 94 IBT، نمره IELTS حداقل 7.0، TOEFL، IELTS یا نمره TOEIC در فرمت های دیگر، به زبان انگلیسی را به زبان انگلیسی نشان دهد. نمره مهارت انگلیسی که کمی کمتر از حداقل الزام ماست رد نمی شود، به ویژه هنگامی که دیگر عوامل مانند زمینه تحصیل و تجربه کاری برجسته هستند. ما شرایط پذیرش مشروط را به جای الزامات مورد نیاز آزمون نمره بالا ارائه نمی دهیم، اما ما یک برنامه تابستانی مخصوص LLM برای بهبود زبان انگلیسی و قانونی انگلیسی داریم.

نحوه درخواست

دانشجویان LLM آینده باید برنامه های کاربردی را با استفاده از برنامه آنلاین LSAC ارسال کنند. اگر فقط به Indiana University Maurer School of Law می شوید، می توانید از درخواست مستقیم ما برای درخواست استفاده کنید.

درخواست از طریق وب سایت شورای پذیرش دانشکده حقوق (LSAC) در نظر گرفته شده است تا سریعترین پردازش پذیری فایل خود را در اختیار شما قرار دهد. اکثریت از مدارس عالی ایالات متحده از سیستم LSAC استفاده می کنند. اگر می خواهید بیشتر بدانید، توضیحات کامل خدمات LSAC را مرور کنید.

 • اگر شما هنوز حساب LSAC LLM ندارید: پس از خواندن تمام جزئیات برنامه در این صفحه، باید برای ایجاد یک حساب کاربری جدید LSAC برای شروع فرایند درخواست ثبت نام کنید.
 • اگر شما یک حساب LSAC LLM موجود دارید: به سادگی برای ثبت نام در دانشکده حقوق دانشگاه ایندیانا-بلومینگتون ماورر به دانشگاه حساب خود بروید.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Founded in 1842, the Indiana University Maurer School of Law is the ninth oldest law school in the U.S. and the first state school in the Midwest. Located in a beautifully wooded setting in Bloomingto ... اطلاعات بیشتر

Founded in 1842, the Indiana University Maurer School of Law is the ninth oldest law school in the U.S. and the first state school in the Midwest. Located in a beautifully wooded setting in Bloomington, a classic college town, the IU campus is consistently ranked among the most beautiful in the nation. Our heritage is local, but our presence is global: More than half of our graduates find jobs outside Indiana. اطلاعات محدود