استاد در فضا، ارتباطات و حقوق رسانه (LL.M.)

عمومی

شرح برنامه

در باره

قانون کارشناسی ارشد فضا، ارتباطات و رسانه ها طیف وسیعی از دوره های مربوط به قوانین فضایی، قوانین ارتباطات ماهواره ای بین المللی و اروپایی، قانون رسانه ها، ارتباطات الکترونیکی و قوانین تجارت الکترونیک، قانون مالکیت معنوی و قانون حفاظت از داده ها را شامل می شود. این مناطق را در سطوح بین المللی، اروپایی و ملی پوشش می دهد.

در طول برنامه، دانش آموزان در زمینه های نظارتی، فضایی، ارتباطات، فناوری اطلاعات و ارتباطات و رسانه ها در زمینه های هیجان انگیز و در حال توسعه، تخصص کامل کسب می کنند.

این برنامه دانشجویان را با مهارتهای ضروری نظری، عملی و تحلیلی برای پیشرفت در دنیای حقوقی سریع در عرصه به طور مداوم توسعه می دهد. این فرصت های فراوان برای توسعه در بخش عمومی و خصوصی و همچنین در دانشگاه ها فراهم می کند.

همکاری های دانشگاهی بین المللی، همکاری با شرکای بخش خصوصی و دولتی و آموزش توسط دانشگاهیان و متخصصان از داخل و خارج از لوکزامبورگ، مبادله پر جنب و جوش و همچنین تجربه مربوط به دانش آموزان را فراهم می کند.

97926_CampusLimpertsberg.JPG

5 دلیل برای تخصص در حقوق فضایی، ارتباطات و رسانه در دانشگاه لوکزامبورگ:

  1. بهره وری از فعالیت های تحقیقاتی صندلی SES در زمینه فضا، ارتباطات و رسانه ها در دانشکده حقوق، اقتصاد و امور مالی.
  2. لوکزامبورگ به بسیاری از شرکت های بین المللی ICT مانند اپراتور ماهواره ای جهانی SES، پخش کننده تلویزیونی RTL و همچنین دفتر مرکزی آمازون، آیتونز، پی پال، اسکایپ و دیگران متوسل شده است.
  3. یک کارآموزی اختیاری اجازه می دهد دانش آموزان در طول تحصیل خود تجربه عملی داشته باشند. دانش آموزان بالا می توانند به مدت شش ماه با SES واگذار شوند. ترتیبات مشابه با شرکای دیگر وجود دارد.
  4. فرصت برای پیروی از دادگاه عدلیه فقه اتحادیه اروپا در ارتباطات مخابراتی، رسانه ای و فناوری اطلاعات و ارتباطات از دیدگاه اول و تشدید مهارت های تحقیق و ارائه در کار در کلاس درس و نوشتن مقالات و پایان نامه کارشناسی ارشد.
  5. از طریق بازدید از تاسیسات ارتباطات راه دور و سازمان های نظارتی به عنوان بخشی از دوره، بینش فنی را به دست آورید.

فرصت های شغلی

دانش آموزان برای فرصت های شغلی در سازمان های نظارتی ملی، وزارتخانه های مخابرات و رسانه، شرکت های خصوصی فعال در بخش رسانه ها و مخابرات، شرکت های حقوقی، سازمان های بین المللی ارتباط با فضا و موسسات توسعه و کمک رسانی آماده خواهند شد. LL.M. در فضایی، ارتباطات و قانون رسانه همچنین یک محرک برای مطالعات تحصیلی بیشتر در یک Ph.D. سطح.

97922_Library.jpg

ساختار مطالعات

دانش آموزانی که برای کارشناسی ارشد فضا، ارتباطات و قانون رسانه ها درخواست می توانند مستقیما در سال دوم برنامه کارشناسی ارشد (M2) با هدف کسب LL.M. درجه. این امر مستلزم اتمام موفقیت آمیز چهار سال تحصیلی که به 240 ECTS می رسد، معمولا با دریافت مدرک کارشناسی در مقررات قانونی یا مطالعات معادل از جمله دوره های حقوق اروپا است. دانش آموزان بر اساس تصمیم کمیته پذیرش پذیرفته می شوند.

متقاضیانی که به مدت سه سال تحصیلی به مبلغ 180 ECTS (معمولا یک لیسانس در مقررات قانونی یا مطالعات معادل) را تکمیل کرده اند واجد شرایط درخواست برای سال اول سال تحصیلی LL.M هستند. مطالعات در دانشگاه لوکزامبورگ (M1). این دوره های گوناگون را در قوانین اروپایی و بین المللی ارائه می دهد که از آن دانشجویان می توانند برای آمادگی برای الزامات خاص سال دوم (M2) انتخاب کنند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The Faculty of Law, Economics and Finance (FDEF) at the University of Luxembourg offers a unique academic and research environment. Teaching and research benefit from the proximity of the European in ... اطلاعات بیشتر

The Faculty of Law, Economics and Finance (FDEF) at the University of Luxembourg offers a unique academic and research environment. Teaching and research benefit from the proximity of the European institutions, Luxembourg’s leading international financial centre and its vibrant business community. Institutional and private sector partnerships, sponsored Chairs and a growing network of international partner universities make the FDEF a vibrant academic hub at the heart of Europe. اطلاعات محدود
شهر لوکزامبورگ