استاد در قانون اروپا

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

در باره

آیا می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد مطالعه حقوق اروپا در Utrecht University بدانید؟ نگاهی به فیلم ما برای به دست آوردن یک تصور.
اگر سوالی دارید یا مایل به بحث در مورد یک مسئله در مورد قانون اروپا هستید، دریغ نکنید که با تیم ما ارتباط برقرار کنید، که بسیار مایل هستند به شما کمک کنند. شما می توانید با همتایان برنامه دکتر تون ون دن برینک یا دکتر سالواتوره نیکولوز تماس بگیرید و به دانش آموز ورا که در حال حاضر در برنامه ثبت نام کرده اید چت کنید.

اروپا امروز خواستار وکلا می شود که دارای تسلط کامل در قانون اروپا هستند. اتحادیه اروپا به طور فزاینده ای بر همه ی حوزه های قانون تاثیر می گذارد و نظام های حقوقی ملی کشورهای عضو آن به سطح بالایی از ادغام رسیده اند. قانون اتحادیه اروپا در مورد رابطه بین قانون و اقتصاد، تاریخ، سیاست و روابط بین الملل تعریف می کند. این باعث می شود که قانون اتحادیه اروپا نه تنها به حقوقدانان بلکه همچنین برای هر کسی که در تلاش برای درک یکی از بلندپروازانه ترین تلاش ها برای به دست آوردن دولت های مختلف با هم کار کنند، به وجود می آید. برنامه LLM ما شما را در این زمینه چالش انگیز و پویا غوطه ور خواهد کرد در حالی که بسیاری از فرصت های جدید را برای شما در طول و بعد از برنامه باز می کند. این قانون را به طور کامل در قوانین اروپایی پوشش می دهد، شامل مواردی نظیر قانون بازار داخلی، قانون رقابت، قانون اجتماعی، حفاظت قضایی، قانون پناهندگی، قانون کیفری و قانون عمومی است.

به عنوان مثال اتحادیه بانکی اتحادیه اروپا چیست؟ چرا آنها می گویند اتحادیه اروپا نقص دموکراتیک را مشخص می کند و چگونه می توانیم دموکراسی و حاکمیت قانون را در اتحادیه اروپا تقویت کنیم؟ در مواردی که تصمیمات توسط هر دو مقامات اجرایی اتحادیه اروپا و مؤسسان تصمیم گیری می شود، حمایت قانونی چگونه صورت می گیرد؟ برنامه ی منحصر به فرد ما به شما کمک می کند تا دانش حقیقی و نهادی قانون اروپا را بسازید.

رایگان برای انتخاب تخصصی خود

انعطاف پذیری این برنامه به این معنی است که شما قادر به تمرکز روی زمینه های علاقه شخصی خود خواهید بود. به عنوان یک قانون اروپایی دانشجویی شما می توانید به طور پیش فرض تخصص عمومی قانون اتحادیه اروپا را انتخاب کنید. یا تخصص تخصص اروپایی جنایی و حقوق بشر. شما همچنین می توانید جزئی را در برنامه دیگری از استادان انتخاب کنید. در دوره سوم شما می توانید ماژول سرمایه Selecta خود را که زمینه های مختلف قانون اتحادیه اروپا را پوشش می دهد انتخاب کنید. این مدولها دانش خود را در یک موضوع حقوقی تخصصی تقویت می کنند.

برنامه

یادگیری با انجام این کار کلیدی برای این برنامه است و به همین ترتیب، دانش و درک به دست آمده از طریق مؤلفه های نظری با آموزش در زمینه تحلیل، استدلال و تحقیق قانونی تکمیل می شود.
استادان شما نقش خود را در این رویکرد خودمحور و فردی به مطالعات شما نقش می گذارند. در ماژول Capita Selecta و در تخصص خود، شما را در مهارت های ضروری مانند پیشرفت سریع دانش خود در یک موضوع حقوقی جاری، آموزش می دهد. از همان ابتدا، شما نیز در آموزش و تحقیق و پایان نامه شرکت خواهید کرد که شما را برای نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد خود، نقطه اوج برنامه LLM خود را.

اگر در رشته تحصیلتان رانندگی می کنید، برنامه تحصیلی LLM - یک برنامه عالی افتخاری برای بهترین و محرک ترین دانشجویان است.

برنامه های کارشناسی ارشد در دانشکده حقوق Utrecht University بر اساس تحقیقات چند رشته ای است که توسط دانشکده حقوق، اقتصاد و حکومتداری انجام شده است. این پژوهش با توجه به دیدگاه های اجتماعی و اقتصادی و سیاسی و همچنین تاثیر قوانین اروپایی در قوانین ملی به حساب می آید.

آماده سازی برای محدوده وسیعی از محیط کار

استاد در قانون اروپا یک برنامه دقیق و قابل تنظیم برای مطالعه است که شما را قادر می سازد تا مهارت های علمی، عملی، نوشتن و مهارت های شفاهی خود را از طریق ترکیب مطالعات موردی، دادگاه های محکمه، تحقیق و بازدید از سازمان های حقوقی و حرفه ای اروپایی توسعه دهید. در پایان برنامه، شما قادر به انتقاد از مسائل حقوقی و شناسایی، درک و تجزیه و تحلیل رابطه بین قوانین کشورهای عضو و اتحادیه اروپا گسترده تر خواهید بود. شما بنیان بسیار خوبی برای انتخاب حرفه ای خود خواهید داشت، آیا شما قصد دارید یک حرفه ای در یک شرکت حقوقی یا شرکت چند ملیتی ایجاد کنید یا برای یک موسسه اروپایی، یک سازمان بین المللی یا یک دولت محلی یا ملی کار کنید.

به سمت حرفه ای حرفه ای بروید

حتی قبل از اینکه فارغ التحصیل شوید، LLM در قانون اروپا به شما معرفی خوبی برای تمرین حرفه ای از طریق دادگاه های محکمه، بازدید از سازمان های بزرگ اروپا و فرصتی برای صحبت با وکلا حرفه ای برتر ارائه می دهد. در نتیجه، شما به خوبی برای حرفه حقوقی یا در کشور خود یا در سطح بین المللی آماده خواهید شد.
در سال های گذشته، فارغ التحصیلان این LLM در زمینه های مختلف از جمله:

  • تمرین شرکت های خصوصی و خصوصی؛
  • خدمات عمومی دولتی به عنوان یک دیپلمات یا کارمندان دولتی؛
  • تجزیه و تحلیل قانونی یا سیاست با دولت ها، سازمان های سیاسی بین المللی و سازمان های غیر دولتی؛ و
  • تحقیق علمی یا قانونی

پس از اتمام تحصیل، می توانید کار کنید:

  • به عنوان دستیار قانونی در بسیاری از حوزه های مختلف دولت ملی از جمله مقامات محلی، اجرایی و نظارتی که با مسائل اروپایی برخورد می کنند و باید در قوانین اروپا، در سازمان های اروپایی و سازمان های غیر دولتی پیاده سازی یا نظارت کنند.
  • به عنوان یک وکیل با شرکت های بزرگ حقوقی بین المللی، در بخش های حقوقی شرکت ها، و یا در سازمان های دیگر که تحت تاثیر کار قانون های اروپا هستند؛ و
  • در عمل حرفه ای قانونی در دادگاه های ملی کشور یا کشورهای عضو اتحادیه اروپا در حقیقت وسیع تر، با توجه به تاثیر قوانین اروپا در نظام حقوقی ملی؛

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of int ... اطلاعات بیشتر

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of international rankings, and member of the renowned European League of Research Universities. اطلاعات محدود