استاد قوانین در حقوق بین الملل حقوق بشر (ll.m.)

عمومی

برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

خوش آمدید!

این نوآوری LL.M. این برنامه برای ارائه آموزش های جامع در مورد مسئله مهمی از زمان ما طراحی شده است: حفاظت از کرامت انسانی در سراسر خطوط سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی. وکلا، مقامات دولتی، معلمان، فعالان حقوق بشر، و بازرگانان و زنان با تعهد به حقوق بشر و عدالت اجتماعی، به دانشکده حقوق دانشگاه سنت توماس در میامی دعوت شده اند تا درجه پیشرفت در یکی از پویایی ترین زمینه های بین المللی قانون: حقوق بشر بین فرهنگی.

برتری آموزش و پرورش از دانشکده مشهور جهان از سازمان ملل متحد و مراکز برجسته بورس تحصیلی، یک محیط یادگیری بسیار پر تحرک ایجاد می کند و وعده به تجربه ی آکادمیک ترین حرفه ی خود را می دهد. استادان مهمان قابل توجه عبارتند از:

 • پروفسور گای S. Goodwin-Gill، D.Phil. (آکسون)، استاد حقوق بین الملل پناهندگان (1998-2014) و دانشجوی کارشناسی ارشد، کالج اروس، دانشگاه آکسفورد، انگلستان
 • Fausto Pocar محترم، قاضی پرونده و رئیس سابق دادگاه بین المللی جنایی برای یوگسلاوی سابق (ICTY)
 • پروفسور خوزه میگوئل وینکنو، مدیر بخش دیده بان حقوق بشر آمریکا، شهر نیویورک
 • پروفسور Viviana Krsticevic، مدیر اجرایی مرکز عدالت و حقوق بین الملل (CEJIL)، واشنگتن دی سی
 • پروفسور نورا V.Demleitner، روی استینزاسر استاد حقوق، واشنگتن و دانشگاه لی دانشگاه

دانش آموزان توانایی ارزیابی نظریه های اصلی، شیوه ها و مفاهیم اساسی در حقوق و سیاست های بین المللی حقوق بشر و همچنین انجام پژوهش های موثر و حمایتی در زمینه حقوق بشر را به شیوه ای عملی و تعاملی توسعه می دهند.

در حال حاضر، LL.M. برنامه در حقوق بین الملل حقوق بشر 400 دانش آموز از 85 کشور جهان و از سراسر ایالات متحده فارغ التحصیل شده است. آنها سفیران ما در تلاش برای حفاظت از کرامت انسانی هستند، با سازمان ملل متحد دفتر کمیساریای عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد داوطلبان، کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد، شورای اروپا، اتحادیه آفریقا، سازمان بین المللی مهاجرت، بانک جهانی، OXFAM، انجمن جامعه باز، نمایندگان مجلس برای اقدام جهانی، صلیب سرخ و دیگران؛ دادگاه های موفق در دادرسی؛ کار برای دولت ها و در دانشگاه ها؛ یا سازمان های غیردولتی خود را اداره می کنند.

LL.M. درجه در یک سال پس از اتمام 24 اعتبار دانشگاهی به دست می آید. این برنامه بیش از 20 دوره آموزشی فشرده در زمینه حقوق بین الملل را ارائه می دهد. همه مسائل مربوط به حقوق بشر و رویه های شکایت، حقوق بین الملل، حقوق بشر، حقوق بشر و تروریسم، حقوق بشر و محیط زیست، مسائل مربوط به پناهندگان، زنان و کودکان، مردم بومی، مذهب، قوانین کیفری و تجارت بین المللی . دوره های ما در حال بررسی مسائل نظری و برنامه های کاربردی عملی، تضمین می کند که این برنامه، در حال حاضر بیش از یک دهه گذشته، به پیشرفت ادامه می دهد.

افتخارات فارغ التحصیلان LL.M. برنامه واجد شرایط برای پذیرش در برنامه دکترای علوم حقوق بین الملل حقوق بشر است.

LL.M. شرایط پذیرش و درخواست

شایستگی

ثبت نام برای LL.M. مدرک تحصیلی برای دارندگان مدرک لیسانس (JD) یا معیارهای خارجی مشابه در زمینه حقوق باز است.

بر پایه بسیار انتخابی، پذیرش نیز ممکن است به صاحبان مدرک لیسانس یا معادل آن خارجی داده شود، که تعهد برجسته ای به علت حقوق بشر و کرامت انسانی نشان داده است. غیر وکلائی که در این برنامه شرکت می کنند، توصیه می کنند که برنامه دانشجویان خود را برای مشارکت در قانون اجرا نکند و برنامه های خود را در اختیار دانشجویان قرار ندهد تا بتوانند معاینه کنند.

دانش آموزان ممکن است برای تمام وقت یا وضعیت نیمه وقت درخواست دهند

دانش آموزان تمام وقت

یک دانش آموز تمام وقت به عنوان کسی که حداقل در شش واحد در هر یک ترم ثبت نام کرده است تعریف شده است. معمولا، دانش آموزان به عنوان دانشجویان تمام وقت به منظور تکمیل برنامه در یک سال تحصیلی پذیرفته می شوند.

دانشجویان نیمه وقت

به طور انحصاری، متقاضیان ممکن است به عنوان دانشجوی پاره وقت به این برنامه پذیرفته شوند. پس از مشورت و تصویب مدیر برنامه، آنها ممکن است دوره های خود را انتخاب کرده و آنها را در یک دوره زمانی تا چهار سال تکمیل کنند. ضمیمه های این دوره ممکن است در موارد غیر عادی توسط دبیر دانشکده حقوق داده شود. اگر در این دوره از تغییرات در برنامه درسی اتفاق بیفتد، مدیر برنامه با مشورت با دانش آموز، چه طبقه ای از LL.M. برنامه درسی باید دانشجویان باشد تا بتوانند 24 مدرک تحصیلی کامل را بدست آورند.

پذیرش

متقاضیان می توانند برای پذیرش درخواست خود را درخواست کنند. فضا محدود است به منظور افزایش شانس آنها، دانش آموزان آینده نگر را تشویق می کنیم تا در اسرع وقت اعمال شوند.

یک متقاضی در عرض دو هفته پس از تکمیل پرونده، یک تصمیم پذیرش دریافت خواهد کرد. پس از پذیرش، دانشجویان باید مبلغ 300 دلاری را برای رزرو صندوق خود پرداخت نمایند. این مبلغ به دانشجویانی که در این برنامه ثبت نام کرده اند، به دانشجویان کمک می کند و برای افرادی که این کار را انجام می دهند، از دست داده است. دانشجویان بین المللی مبلغ 200 دلار SEVIS را با صدور فرم I-20 می پردازند. متقاضیان بین المللی برای اطلاعات بیشتر اطلاعات زیر را مشاهده می کنند.

برنامه

فایل کامل برنامه شما باید شامل موارد زیر باشد:

 • یک برنامه تکمیل شده و امضا شده
 • یک رزومه جاری (curatilum vitae).
 • بیانیه شخصی
 • رونوشت رسمی از همه کالج / دانشگاه و / یا دیپلم یا گواهی های خارجی گواهی شده باید مستقیما از موسسه صادر شده به دانشکدۀ حقوق دانشگاه سنت توماس، LL.M. برنامه حقوق بشر بین فرهنگی. تمام دیپلم ها و رونوشت های خارجی باید به زبان انگلیسی ترجمه شود و گواهینامه یا اسناد محرمانه باشد. همه مدارک خارجی باید توسط یک سازمان تأیید شده در ایالات متحده مورد ارزیابی قرار گیرد. ما توصیه می کنیم خدمات آموزشی جهانی یا Josef Silny & Associates.
 • دو نامه توصیه، ترجیحا یکی از کارفرمای فعلی شما و یکی از استاد.
 • دو عکس اندازه گذرنامه [اختیاری در این مرحله].
 • مصاحبه شخصی یا کنفرانس تماس
 • هزینه درخواست از 50 دلار.

متقاضیان بین المللی

ویزای دانشجویی (F1)

دانش آموزان بین المللی به عنوان دانش آموزانی که نیازمند یک ویزای دانشجویی هستند، یعنی شهروندان آمریکایی یا ساکنین دائمی نیستند. آنها باید همان معیارهای پذیرش را به عنوان دانشجویان آمریکایی انجام دهند. علاوه بر این، آنها باید یک سند I-20 را از اداره دانشجویان بین المللی دانشگاه دریافت کنند و هزینه پردازش درخواست I-20 را هزینه 200 دلار SEVIS دریافت کنند. همچنین، آنها باید قبل از ورود به کشور شرایط ویزای دانشجویی مناسب بدست آورند. آنها ممکن است در یک زمان (بیش از 20 ساعت در هفته) در دانشگاه (در صورت امکان) کار کنند و واجد شرایط درخواست تحصیلات تکمیلی عملیاتی پس از اتمام تحصیلات خود در LL.M. برنامه دانشجویان علاقه مند به این گزینه دوم توصیه می شود برای تأیید USCIS در اسرع وقت پس از شروع مطالعات خود را با مدیر دفتر دانشجویان بین المللی دانشگاه. برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های مهاجرت و ویزا، لطفا از صفحه خدمات دانشجویان بین المللی دانشگاه سنت توماس دیدن کنید. دانش آموزان بین المللی به ویژه برای پیشبرد زود هنگام درخواست می شود تا درخواست ویزا را به موقع ادامه دهند. متقاضیان بین المللی قبل از ارسال درخواست تکمیل شده خود، باید از راهنمای دانشگاه سنت توماس برای دانشجویان بین المللی دیدن کنند.

LL.M. برنامه تحصیلی

استاد حقوق بین الملل در برنامه حقوق بشر بین فرهنگی در 24 ترم تحصیلی بیش از دو ترم تکمیل می شود و دوره های متنوعی را برای دانشجویان انتخاب می کند. نهم از 24 اعتبار مورد نیاز برای LL.M. درجه اعتبار مورد نیاز است. علاوه بر این، دانش آموزان دو اعتبار سمینار و سه اعتبار اضافی انتخابی را از انواع مختلف دوره های حقوق بین الملل و تطبیقی، و همچنین سایر دوره های مربوطه در برنامه درسی JD را که توسط مدیر LL.M. برنامه این دوره ها عبارتند از سمینارهایی مانند قانون حاکمیت قانون، حقوق بین الملل در قرن 21، قانون طبیعی، قانون تطبیقی، قانون فقر و عدالت اقتصادی، قانون امنیت سایبری، قصه گواهی حقوقی، هویت جنسی و قانون، قانون کانن و زنان و قانون ، و همچنین دوره هایی مانند قانون قاچاق انسان، قانون مهاجرت، قانون خانواده، قانون سالمند، قانون انتخابات، بهداشت و حقوق بشر، حقوق و ادبیات، حقوق و زیست پزشکی و حقوق بشر است. دوره های مورد نیاز مطابق با LL.M. برنامه دوره دانشجویان باید دوره های آموزشی مدارس قانون را بررسی کنند تا سمینارها و دوره های انتخابی در حال حاضر ارائه شود.

تماس

برای اطلاعات بیشتر در مورد ما LL.M. و برنامه های JSD در حقوق بین الملل حقوق بشر، لطفا با ما تماس بگیرید:

پروفسور Roza پات، مدیر اجرایی

تلفن: +1 305 474 2403

ایمیل: humanrights@stu.edu

وب سایت: www.stu.edu/humanrights

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Founded in 1984, St. Thomas University School Law is fully accredited by the American Bar Association and is a member of the Association of American Law Schools. It is part of a Catholic university an ... اطلاعات بیشتر

Founded in 1984, St. Thomas University School Law is fully accredited by the American Bar Association and is a member of the Association of American Law Schools. It is part of a Catholic university and a law school where values matter. اطلاعات محدود