واقع در قلب منطقه اصلی هند، قانون OU یک محیط ایده آل برای مطالعه قوانین آمریکا بومی و مسائل مربوط به مردمان بومی را فراهم می کند. اوکلاهما شامل نزدیک به چهل قبیله ای کشور و دومین جمعیت بومی آمریکا در ایالات متحده است. با توجه به حضور خود و تاریخ منطقه، قانون هند را تحت تاثیر قرار عملا تمام زمینه های حقوقی، و آن را درست پر جنب و جوش و در حال رشد. امثال در مردم بومی قانون را می توان در یک سال از مطالعه تمام وقت یا دو سال تحصیل پاره وقت به پایان رسید.

دانشگاه اوکلاهما - دانشکده حقوق - امثال

امثال جان B. ترنر برنامه ارائه می دهد ترکیبی منحصر به فرد از دوره ها، موجود است فقط در OU، و اجازه می دهد تا دانش آموزان را انتخاب کنید سه تخصص: انرژی و منابع طبیعی، قانون مردمان بومی، یا مطالعات حقوقی ایالات متحده (برای وکلا خارجی تحصیل). قانون OU امثال فراهم می کنددانش آموزان فرصت برجسته مانند مطالعه در کلاس درس با دانشکده در سطح جهانی و دانش آموزان دکتر مدرک و حضور در سخنرانی مهمان، سفرهای، رویدادهای اجتماعی، و فرصت های شبکه. امثال دانش آموزان نیز ممکن است اعتبار برای دوره های مرتبط ارائه شده توسط دیگر گروه ها OU دریافت خواهید کرد. استادان افسانه ای از جمله ریچارد همینگوی، درو Kershen، پیتر Krug در، ویکتور Kulp، یوجین کونتز، موریس مریل، جو Rarick و Rennard استریکلند قانون OU یک رهبر ملی در انرژی، منابع طبیعی و مردمان بومی ساخته شده اند.اساتید که این سنت ادامه شامل اوون اندرسون (قانون نفت و گاز، قراردادهای نفت و گاز و مالیاتی، قانون نفت بین المللی و معاملات)، مونیکا Erhman، پیوستن به دانشکده پاییز 2013 (قانون انرژی)، Taiawagi Helton (قانون محیط زیست و منابع طبیعی هند قانون)، جویس پالومار (قانون مصونیت زمین، قانون توسعه املاک و مستغلات، و قانون استفاده از زمین)، لیندسی رابرتسون (قانون هند، قانون مردمان بومی، قانون حقوق بشر) و موری Tabb (قانون محیط زیست). علاوه بر این، کالج خوش شانس به چندین کمکی برجسته و بازدید از استادان که کلاس بسیار تخصصی در این زمینه برنامه آموزش است.

شرایط ورود

برای واجد شرایط برای ورود به امثال جان B. ترنر LL.B.، JD، یا معادل آن - برنامه، متقاضیان باید اول مدرک حقوق خود را به دست آورده اند. پذیرش بسیار گزینشی است، و کسانی که بستری باید سوابق دانشکده حقوق عالی، نامه قوی از توصیه، مهارت در زبان انگلیسی و پتانسیل رهبری داشته باشد.اگر چه لازم نیست، برخی از اتمام کار و یا تجربه پژوهشی زیر از مدرک حقوق برای اولین بار ترجیح داده است زبان این برنامه امتحان سبک گذشته نیاز ندارد. با این حال، دانش آموزان باید مهارت در زبان انگلیسی باشد. دانشجویان بین المللی که زبان اصلی انگلیسی نیست باید نمرات رضایت بخش در آزمون زبان انگلیسی به عنوان یک آزمون زبان خارجی (TOEFL) ارسال کنید. متقاضیان اقامت بین المللی باید یک کپی واضح و روشن از صفحه و انقضا درباره زندگی تاریخ گذرنامه خود را ارسال کنید. اگر همسر یا وابستگان متقاضی به OU همراه، نسخه روشنی از گذرنامه صفحات به زندگی و تاریخ انقضای آنها نیز باید ارسال شود، همراه با ازدواج و شناسنامه (بازدید کنندگان)، به عنوان قابل اجرا، به منظور بررسی روابط خانوادگی. اگر متقاضی در حال حاضر در ایالات متحده ساکن، یک کپی از صفحه از پاسپورت خود را نشان ویزای فعلی ایالات متحده باید ارائه شود.دانشجویان بین المللی مستندات پشتیبانی مالی باید اسناد و مدارک مالی به منظور بررسی منابع مالی خود را، مانند بیانیه بانک (بازدید کنندگان) کمتر از 90 روز نشان دادن مقدار کل حمایت مالی در دسترس ارسال کنید. اگر حساب بانکی در نام دانش آموز نیست، شامل نامه ای از صاحب حساب تایید که او خواهد بود حمایت از دانشجو. اگر بیانیه بانک می کند پول به دلار آمریکا را نشان نمی دهد، لطفا تبدیل تعادل در دلار آمریکا. اگر دانش آموز است که توسط یک دولت، کسب و کار و یا سازمان حمایت، دانش آموز باید نامه ای کمتر از 90 روز بیان مقدار دلار آمریکا از حمایت ارائه می کنند.
برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
The University of Oklahoma - College of Law

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط The University of Oklahoma - College of Law »

این دوره واقع در پردیس
Duration
1 - 2 
پاره وقت
تمام وقت
Price
26,019 USD
- ساکنان، 34359 USD - افراد غیر مقیم (در سال)