تخصص تخصصی حقوق قانونی ایالات متحده به وکلا تحصیل کرده در خارج از کشور اجازه می دهد که تحصیلات عمومی را در قانون ایالات متحده و مسائل حقوقی کسب کند. دانش آموزان تشویق می شوند که برنامه های درسی را متناسب با نیازهای فردی خود تنظیم کنند و ممکن است دوره هایی برای کمک به دانشجویان برای پذیرش امتحان در ایالات متحده انتخاب شوند.

دوره های تخصصی تخصصی مطالعات حقوقی ایالات متحده ممکن است شامل پروتکل های مدنی، قراردادها، قانون اساسی، قانون کیفری، قانون مالکیت و صدور احکام، و غیره باشد.

LL.M. در مطالعات حقوقی ایالات متحده می تواند در یک سال تحصیلی تمام وقت کامل شود.

دانشگاه اوکلاهما - کالج قانون - LL.M.

John B. Turner LL.M. برنامه ترکیبی منحصر به فرد از دوره های موجود در OU تنها در دسترس است و دانش آموزان را قادر می سازد تا از سه تخصص مختلف: انرژی و منابع طبیعی، حقوق بومیان، یا مطالعات حقوقی ایالات متحده (برای وکلا تحصیل کرده در خارج از کشور) انتخاب کنند.

قانون OU LL.M. دانشجویان فرصت های برجسته مانند تحصیل در کلاس با استادان کلاس جهانی و دانشجویان دکترا و حضور در سخنرانی مهمان، سفرهای حومه، رویدادهای اجتماعی، و فرصت های شبکه. LL.M. دانش آموزان همچنین ممکن است اعتبار دوره های مربوطه ارائه شده توسط بخش های دیگر واحد OU دریافت کنند.

استادان افسانه ای از جمله ریچارد همینگوی، درو کرشن، پیتر کروگ، ویکتور کولپ، یوجین کانتز، موریس مریل، جو راریک و رندار استریکلند، قانون OU را رهبر ملی در انرژی، منابع طبیعی و مردم بومی کرده اند. استادانی که این سنت را ادامه می دهند، شامل اوون اندرسون (قانون نفت و گاز، قراردادهای نفت و گاز و مالیات، قانون بین المللی نفت و معاملات)، مونیکا ارمن، عضو هیات علمی پاییز 2013 (قانون انرژی)، Taiawagi Helton (قانون محیط زیست و منابع طبیعی هند جویس پالومار (قانون امنیت زمینی، قانون توسعه املاک و مستغلات و قانون استفاده از زمین)، لیندسی رابرتسون (قانون هند، قانون بومیان، حقوق بشر) و موری تبب (قانون محیط زیست). علاوه بر این، کالج خوش شانس است که دارای چندین مدرک متخصص و بازدید از استادانی باشد که کلاس های بسیار تخصصی خود را در این منطقه آموزش می دهند.

شرایط ورود

برای واجد شرایط برای پذیرش به جان B.Turner LL.M. برنامه، متقاضیان باید اولین درجه حقوق خود را - LL.B.، JD، یا معادل آن را کسب کرده اند. پذیرش بسیار انتخابی است و کسانی که پذیرفته می شوند باید دارای سوابق عالی مدارس قانونی، توصیه نامه قوی، مهارت در زبان انگلیسی و توانایی های رهبری باشند. اگر چه لازم نیست، برخی از کار یا تجربه پژوهش پس از اتمام درجه اول قانون ترجیح داده می شود.

زبان

این برنامه امتحان LSAT را نیاز ندارد؛ با این حال، دانش آموزان باید در زبان انگلیسی مهارت داشته باشند. دانشجویان بین المللی که زبان اصلی انگلیسی نیستند، نمرات رضایتبخش در آزمون انگلیسی به عنوان آزمون زبان خارجی (TOEFL) را ارائه می دهند.

محل اقامت

متقاضیان بین المللی باید یک نسخه روشن از صفحه بیوگرافی و تاریخ انقضا گذرنامه خود را ارسال کنند. اگر همسر یا وابستگان همراه با متقاضی به OU می روند، نسخه های صفحات بیانیه ای گذرنامه خود و تاریخ انقضا نیز باید همراه با گواهی نامه های مربوط به ازدواج و تولد به منظور بررسی روابط خانوادگی بررسی شود. اگر متقاضی در حال حاضر در ایالات متحده ساکن باشد، باید یک کپی از صفحه ای از گذرنامه خود که نشان دهنده ویزای کنونی ایالات متحده است، ارسال شود.

مستندات پشتیبانی مالی

دانشجویان بین المللی باید مدارک مالی را برای تأیید منابع مالی خود، مانند بیانیه بانک (ها) کمتر از 90 روزه نشان دهند که کل مبلغ حمایت مالی موجود را ارائه می دهد. اگر حساب بانکی در نام دانش آموز نیست، شامل یک نامه از دارنده حساب تایید می کند که او از دانش آموز حمایت می کند. اگر بیانیه بانکی پول را در دلار آمریکا نشان نمی دهد، لطفا یک تعادل تعادل را در دلار آمریکا اضافه کنید. اگر دانش آموز توسط یک دولت، کسب و کار یا سازمان پشتیبانی می شود، دانش آموز باید نامه ای را که کمتر از 90 روز است و مبلغ حمایت از دلار آمریکا را ارائه می دهد، ارائه دهد.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
The University of Oklahoma - College of Law

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط The University of Oklahoma - College of Law »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
26,019 USD
- ساکنین 34،359 دلار - غیر ساکنان (در سال)