استاد مطالعات پیشرفته در مالیات بین المللی (masit)

عمومی

شرح برنامه

به استاد مطالعات پیشرفته در مالیات بین المللی خوش آمدید (MASIT)

مرکز سیاست های مالیاتی، یک ابتکار عمل مشترک بین دانشکده بازرگانی و اقتصاد | HEC لوزان و دانشکده حقوق، علوم و عمومی جنایی اداره ارائه می دهد استاد مطالعات پیشرفته در برنامه بین المللی مالیات (MASIT). هدف از این MASIT است به انتقال آموزش و پرورش با کیفیت بالا در قانون مالیات.

کارشناسی ارشد مطالعات پیشرفته در بین المللی مالیات (MASIT) ارائه شده توسط دانشگاه لوزان (UNIL)، سوئیس است که در کسانی که مایلند به عمل به قانون مالیات در یک قانون و یا شرکت مشاوره، یک بانک، به عنوان یک وکیل در خانه از یک شرکت با هدف و یا با دولت از مالیات.

به عنوان MASIT برای کسانی که تمرین در خارج از کشور و یا در سوئیس طراحی شده است، آن ارائه می دهد هر دو مالیاتی بین المللی و برنامه درسی مالیاتی سوئیس که ممکن است در صورت پاره وقت و (1.5 سال) و یا بر اساس یک زمان کامل (1 سال) انجام شده است.

60 ECTS اعتبار از برنامه ها از دوره های هسته تشکیل شده به منظور افزایش درک از مفاهیم کلیدی، تخصص ها برای تعمیق بینش در یک منطقه تمرکز انتخاب و یک پایان نامه کارشناسی ارشد به تقویت تحقیق و نوشتن مهارت.

علاوه بر شرکت کنندگان در کارگاه های آموزشی، آموزش، سمینارها و کنفرانس های سازمان یافته در چارچوب MASIT است.

این دوره ها توسط اعضای هیئت علمی برجسته، که از دانشگاهیان برجسته، مقامات دولتی، اعضای OECD / اتحادیه اروپا، پزشکان کار در شرکت های مشاوره / قوانین بین المللی را تشکیل می دهند و در بخش های حقوقی شرکت های بزرگ تدریس می شود.

این برنامه به نامزدها که به درجه کارشناسی ارشد در حقوق یا اقتصاد باز است؛ یا یک مدرک لیسانس (در هر زمینه) همراه با تجربه کار مالیاتی مربوطه.

این برنامه به زبان انگلیسی انجام شده است.

چشم انداز ما

چشم انداز از MASIT است که برای ارائه آموزش با کیفیت بالا در قانون مالیات با هدف قادر می سازد شرکت کنندگان برای تبدیل شدن به متخصصین بسیار ماهر مالیاتی، رهبران فکری و تصمیم گیرندگان در منطقه انتخاب خود را از عمل.

هدف از آموزش و پرورش به انتقال دانش لازم برای شرکت کنندگان در جهت آنها را به موفقیت در محیط مالیات جهانی.

آخرین به روز رسانی ژوئن 2017

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The University of Lausanne is a higher teaching and research institution composed of seven faculties where approximately 14,300 students and 3,000 researchers work and study. UNIL is focused on severa ... اطلاعات بیشتر

The University of Lausanne is a higher teaching and research institution composed of seven faculties where approximately 14,300 students and 3,000 researchers work and study. UNIL is focused on several academic disciplines, especially Medicine, Life Sciences, Geosciences, Environment, Business, Humanities and Social Sciences. An emphasis is placed on an interdisciplinary approach, with close cooperation between students, teaching staff, and professors. اطلاعات محدود