امثال، دی جی، و دکتری، در قانون و سیاست گواهی حرفه ای

عمومی

شرح برنامه

امثال، دی جی، و دکتر، در قانون و سیاست گواهینامه حرفه ای

تحصیلات تکمیلی دانشگاه کمبریج را دانشکده حقوق، سیاست و جهان مطالعات دارای یک برنامه دانشگاهی بی بدیل است، ارائه قانون و سیاست کارشناسی ارشد و دکترا - امثال، کارشناسی ارشد در قوانین و سیاست، دی جی (دکترای در رشته علوم قضایی) و pH .D. در حقوق و سیاست - و چندین درجه مشترک با دیگر کمبریج فارغ التحصیل دانشکده های دانشگاه، از جمله دانشکده کسب و کار، و کالج علوم تنظیم مقررات و بهداشت عمومی. دانشکده دارای محدوده و عمق از تجربه و تخصص در زمینه بورس تحصیلی قانونی و عمل، که اجازه می دهد کالج به ارائه برنامه درسی قوی غوطه ور جهانی است. این خدمات عبارتند از طیف گسترده ای از پروژه های رهبری مبتنی بر عمل و دوره که به دانش آموزان فرصت برای قرار دادن یادگیری در کلاس درس به کار حل مشکلات دنیای واقعی است. برنامه دانشگاهی نیز قابل توجه فقط برای فرمت دانشگاه جهانی در جهان، ارائه تجارب غوطه وری در هر منطقه از جهان به دست آوردن بینش نادر در قوانین بین المللی و مقایسه ای. دانش آموزان به طور کلی منافع چند رشته ای و کشف آن منافع در متمرکز غوطه ور جهانی با دانشکده که سهم و مربی تجارب، دانش و برنامه های درسی خود را در طول برنامه.

قانون ریشه ای عمیق در جهان اقتصادی، سیاسی، و اجتماعی ما نقش دارد. و به این ترتیب پیگیری هر گونه هدف از اهمیت همواره شامل تعامل با قانون است. برنامه آموزشی برای دانش آموزان که به دنبال درک چگونگی قانون و سیاست را می توان برای تاثیر جهانی مهار، و یا که مایل به دنبال فرصتهای شغلی به عنوان رهبران جهانی و عوامل تغییر طراحی شده است.

دانشکده حقوق، سیاست و جهان مطالعات نه تنها شامل کسانی که دوره ها و درمانگاه که آشکارا ارتباط، بلکه در دوره ها و فعالیت هایی که ممکن است به نظر می رسد کمتر به وضوح به قانون و سیاست مرتبط است، اما برای ساختن درک مربوطه، مهارت ها و استراتژی های بسیار مهم هستند. یادگیری در مورد گذشته، تجزیه و تحلیل روابط بین قانون، جامعه، فرهنگ، سهامداران، اقتصاد، جهانی شدن، کسب و کار، و نهادهای اجتماعی، کالبدشکافی نهاد قدرتمند و مهارت ها و ظرفیت های در حال توسعه - از جمله داده ها و تجزیه و تحلیل سیاست مهارت - همه مراحل مهم است؛ بنابراین درک حوزه های مشکل خاص و مواد قانونی مربوط.

دانشکده حقوق، سیاست و جهان مطالعات طراحی شده است به منظور تشویق دانش آموزان به تمرکز بر روی تجزیه و تحلیل گسترده و یکپارچه از متغیرهای ایجاد تاثیر جهانی است. کالج دیدگاه متغیرهای عنوان عمیقا به یکدیگر مرتبط هستند. قصد کالج است به فعال کردن دانش آموزان به منظور توسعه یک درک غنی از وعده ها و محدودیت های ذاتی در حالت و حوزه های کاری مختلف که مورد علاقه دانش آموز است.

مباحث برنامه درسی و ماژول عبارتند از تجارت بین المللی و کسب و کار، دارویی و مقررات تجهیزات پزشکی، تغییرات اجتماعی، دادخواهی، رهبری سازمانی، اصلاحات نهادی، مدیریت قضایی، سیاست انتخاباتی، رژیم حقوقی، قانون اساسی، عدالت نژادی، اوراق بهادار، امور مالی، قانون سرمایه گذاری، رسانه و اینترنت، رفاه اجتماعی، آزادی مذهبی، نیروی کار، توسعه اقتصادی، عدالت کیفری، عدالت مدنی، استفاده از زمین، اموال، محیط زیست، عدالت اقتصادی، مراقبت های بهداشتی، بهداشت عمومی، فقر، امنیت، انرژی، فیلم و رسانه تولید، IT، IP ، مهاجرت، حقوق بشر، اخلاق زیستی، بیوتکنولوژی، قانون ثبت اختراع، و بیشتر.

امثال، کارشناسی ارشد قوانین و خط مشی برنامه

کارشناسی ارشد قوانین و خط مشی برنامه یک برنامه 24 ماه طراحی شده برای نام نویسی به دی جی، یا دکترا است بسیاری از به عنوان تمرین وکلا، قضات، دیپلمات ها، رهبران جامعه خدمت کرده است - در حقوق و سیاست، و دانش آموزان که در حال حاضر آموزش های حقوقی عالی و تجربه را فراهم می کند. - با عرض گسترده ای برای طراحی یک دوره مطالعه که آنها را درک گسترده از قانون، سیاست، نظریه حقوقی و کاربردی نشان دهد.

آخرین به روز رسانی اوت 2015

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

As a global leader, Cambridge Graduate University is designed for you. Cambridge Graduate University is the world’s first global campus university crafted by the world’s top scholars for a select coho ... اطلاعات بیشتر

As a global leader, Cambridge Graduate University is designed for you. Cambridge Graduate University is the world’s first global campus university crafted by the world’s top scholars for a select cohort of global leaders to have 21st Century global impact and beyond. Prestigious scholars and practitioners from elite universities, such as Harvard, MIT, Yale, Oxford, London School of Economics and more, personally travel with, mentor and transform each select cohort of global leaders through global immersion intensives, building a rare and powerful global network of global leaders for global impact. It is your time! Let’s transform and empower you! اطلاعات محدود