امثال امور مالی

عمومی

شرح برنامه

امثال دارایی

تغییرات سریع متعدد در بازارهای مالی جهانی در طول چند دهه گذشته به طرز چشمگیری الزامات مورد نیاز برای مطالعه و محتویات قانونی تغییر داده است. با توسعه ابزارهای مالی جدید مانند مشتقات و صندوق های تامینی بین المللی و همچنین به عنوان مورد نیاز کاملا جدید برای مقررات مالی، بانک مرکزی و قانون ورشکستگی، نیاز فوری برای حرفه ای ها در مناطق کیفی جدید و به سرعت در حال تحول از قانونی آموزش داده می شود وجود دارد عمل.

امثال مالی رشته در ILF آموزش شما را نه تنها برای مقابله با بلکه به اکسل در این منطقه به طور فزاینده مهم که در آن جهان از قوانین بین المللی و امور مالی ملاقات جهانی است. برنامه امور مالی LL.M ممکن است در یک صورت پاره وقت با تکمیل یک ساله به طور منظم انجام امثال برنامه امور مالی در طی یک دوره دو سال است. هدف از چنین ترتیب است که به دانشجویان امکان کار پاره وقت در طول مطالعات خود، در نتیجه تامین مالی مطالعات خود را در ILF.

برنامه امور مالی LL.M ما این است:

  • میان رشته ای

برنامه غلبه بر جدایی سنتی از رشته های دانشگاهی قانون و کسب و کار / اقتصاد است. این برنامه به شما می آموزد با دو جنبه قانون و کسب و کار / اقتصاد و تمرکز بر روی تقاطع و فعل و انفعال است. بنابراین، شما را به شایستگی و بینش دست آوردن را به قدردانی از چارچوب قانونی، محدودیت در تصمیم گیری های اقتصادی و عواقب اقتصادی و دستورات قانونی و عمل قانونی است. شما می توانید توسط دانشگاهیان برجسته و پزشکان برجسته از هر دو منطقه از تجربه و تخصص تدریس می شود.

  • بين المللي

برنامه درسی ما، دانشکده و دانشجویان ما: این برنامه از هر لحاظ بین المللی است. دوره های ارائه شده توسط امثال برنامه امور مالی شامل قانون شرکت های بزرگ اروپایی و بین المللی، قانون بازار سرمایه و اوراق بهادار و همچنین موضوعات مربوط به سیاستهای پولی اروپا و بانک مرکزی. امثال رشته امور مالی نیز ارائه می دهد طیف گسترده ای از دوره های در مورد موضوعات تخصصی مانند "حسابداری"، "قانون بیمه" و "قانون کسب و کار مالیات". دانشکده های بزرگ ما می آید از بیش از ده کشور در اروپا و ایالات متحده است. از بیش از 25 کشور در هر سال به طور کلی - علاوه بر این، دانش آموزان ما از سراسر جهان آمده است.

  • با ارتباط تنگاتنگ بین تئوری و عمل

برنامه درسی شما را قادر خواهد برای به دست آوردن هر دو درک نظری نیز به عنوان یک بینش عملی به نیازهای خاص بانک ها و شرکت، شرکت های حقوقی بین المللی و حسابداری و حسابرسی شرکت ها، بانک مرکزی اروپا و بانک مرکزی آلمان آلمان است.

دلیل این است که علاوه بر دانشگاهیان برجسته، اکثر دانشکده ما متشکل از پزشکان بالا از زمینه های حقوق، بانکداری، بانکداری مرکزی و مقررات مالی.

به عنوان بخشی جدایی ناپذیر و مهم امثال رشته امور مالی، شما همچنین می خواهد فرصت ارزشمند برای شرکت در یک برنامه کارآموزی دو ماه در یکی از حامیان مالی مختلف ILF از مالی، نظارتی، بانک مرکزی، قوانین بین المللی و مناطق حسابداری داشته باشد.

پذیرش مورد نیاز

امثال برنامه مالی است به طور خاص برای فارغ التحصیلانی که در حال حاضر یک درجه اول در قانون، کسب و کار و اقتصاد از دانشگاه معتبر و یا به رسمیت شناخته شده طراحی شده است. بنابراین، اگر شما دارای یک درجه اول در هر یک از این موضوعات و دارای سوابق علمی برجسته، ما خوشحال به دریافت برنامه شما باشد.

متقاضیانی که یک قانون، کسب و کار و یا مدرک اقتصاد را با کار البته مکاتبه و یا آموزش از راه دور به دست آورده اند واجد شرایط برای پذیرش نیست.

قبلی تجربه حرفه ای مورد نیاز نمی باشد. ما ترکیبی از دانش آموزان با و بدون تجربه کاری قبل که به همان اندازه از برنامه بهره مند خواهند شد را بپذیرد.

از آنجا که زبان انگلیسی زبان تنها آموزش است، شما باید یک دستور خوبی از صحبت به زبان انگلیسی نوشته شده و دارند. مهارت خود را در زبان انگلیسی باید ثابت به پیش افتادن از سطح TOEFL 600، CBT تافل 250، تافل 100 (با حداقل 22 برای هر بخش)، کمبریج CAE (درجه C یا بالاتر) و یا IELTS 7.0 مگر اینکه زبان مادری خود را به زبان انگلیسی است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The Institute for Law and Finance (ILF) is a center for academic excellence in teaching and research. It was established as a non-profit foundation in 2002 by Goethe University Frankfurt am Main with ... اطلاعات بیشتر

The Institute for Law and Finance (ILF) is a center for academic excellence in teaching and research. It was established as a non-profit foundation in 2002 by Goethe University Frankfurt am Main with the support of many prominent institutions. اطلاعات محدود