امثال برای فارغ التحصیلان قانون خارجی

عمومی

شرح برنامه

مورد نیاز علمی

دانشکده حقوق ارائه می دهد یک برنامه آموزشی دقیق با یک تاریخ غنی تعالی. دانش آموزان خواهد شد پیوستن به یک جامعه از برجسته ی دانشکده، با تمرکز و دانش آموزان تعیین می شود و شبکه ای از فارغ التحصیلان انجام است که می تواند مربیگری، کارآموزی، و اشتغال بالقوه ارائه می کنند.

واقع در قلب پایتخت ایالت نیویورک است، مدرسه حقوق رهبران از سال 1851 را آموزش داده است. با 10،400 فارغ التحصیلان تمرین در سراسر کشور، این شبکه قدرتمند یک جامعه از فرصت برای دانش آموزان خود فراهم می کند. توافق وابستگی با دانشگاه در آلبانی شامل برنامه های به اشتراک گذاشته شده، و دسترسی برای دانشجویان و استادان را از هم یاد بگیرند.

دانشکده حقوق دارای سابقه اثبات شده از راه اندازی مشاغل درخشان در سراسر منطقه، ملت و بین المللی. رئیس جمهور، مدیران اجرائی، مدیران مالی و صاحبان کسب و کار اعتبار تجربه دانشکده حقوق آلبانی خود را برای موفقیت خود را.

تا مطمئن شویم انطباق آنها با مقررات دادگاه نیویورک تجدید نظر از امثال درجه در دانشکده حقوق آلبانی شامل 27 ساعت اعتبار درسی است که باید با 24 ماه از دخول تکمیل شود. دوره های مورد نیاز عبارتند از:

 • حرفه قانونی
 • تحقیقات حقوقی و نوشتن
 • قانون اساسی، فدرال دادرسی مدنی، یا نیویورک تمرین I.
 • این برنامه همچنین نیاز به امثال نامزدها به تجزیه و تحلیل حقوقی و جوی پیشرفته.

تجزیه و تحلیل حقوقی و جوی پیشرفته یک دوره خاص طراحی شده است که شامل موضوعاتی بررسی نوار از جمله قرارداد، حقوق جنایی / آئین دادرسی کیفری، شبه جرم، قانون اساسی، اموال، و شواهد است. دانش آموزان مشکلات و تمرینات است که در قالب همان پرسش نوار و دریافت بازخورد نوشته شده طراحی شده به آنها را موفق تر در معاینه نوار اختصاص داده است.

علاوه بر دوره های مورد نیاز فوق، حداقل شش ساعت اعتبار باید از دوره های زیر گرفته شده است:

 • دادرسی کیفری: بررسی
 • Contractsor فروش و سیستم های پرداخت
 • شبه جرم
 • مدارک و شواهد
 • سازمان کسب و کار
 • اموال و یا تراست و شهرکهای
 • قانون کیفری

در حالی که تنها 27 اعتبار مورد نیاز برای دریافت امثال درجه، نامزدها را تشویق به ثبت نام در مدت سه ساعت اعتبار اضافی که ممکن است از دوره های فوق و یا طیف گسترده ای از دوره های ارائه شده توسط دانشکده حقوق انتخاب شده است. دانشکده حقوق آلبانی به رسمیت می شناسد که وکلای تحصیل کرده در خارج در حال حاضر پس زمینه و آموزش (به عنوان مثال، قانون مشترک در مقابل قانون مدنی و واقعی دوره قبل و تجربه) بسیار متفاوت است و ما به دنبال ساخت در آن تفاوت های فردی. بنابراین، علاوه بر کار البته به طور منظم، امثال دانشجویان واجد شرایط برای کسب تا چهار اعتبارات با ثبت نام در یک برنامه در خانه بالینی از طریق درمانگاه و عدالت مرکز دانشکده حقوق آلبانی هستند. کارورز حقوق در مرکز کلینیک و عدالت نمایندگی مشتریان واقعی در موارد واقعی تحت نظارت نزدیک از اعضای هیات علمی. این تجربه در نظر گرفته شده برای غنی سازی آموزش رسمی حقوقی و ترویج دانش آموزان دانش آموزان توسعه حرفه ای با کمک آنها را در یکپارچه سازی دکترین حقوقی و نظریه با عمل حقوقی واقعی و مسئولیت حرفه ای است.

همه قانون خارجی فارغ التحصیلان به دنبال یک امثال در این برنامه باید برنامه در ماه اوت آغاز و شرکت در یک جهت گیری کوتاه.

 • امثال برای قانون خارجی دانش آموختگان نرم افزار ها و رویه های
 • امثال برای فارغ التحصیلان خارجی - کمک های مالی سوالات متداول

حفظ حقوقی وضعیت مهاجرت

دانشجویان خارجی مورد نیاز برای حفظ وضعیت مهاجرت قانونی در طول اقامت خود در ایالات متحده لطفا به راهنمای دانش آموز به تبادل بازدید کنندگان سیستم اطلاعات دانشجویی (SEVIS) مراجعه کنید.

کارکنان دفتر پذیرش به کمک به شما را از طریق فرایند درخواست اختصاص یافته است. ما برای پاسخگویی به سؤالات و نگرانی های خود هستند، و شما را تشویق به ما تماس بگیرید. دفتر ما باز از دوشنبه تا جمعه از ساعت 8:30 صبح است تا 4:30 PM لطفا در admissions@albanylaw.edu ما ایمیل و یا تماس 518-445-2326.

کارشناسی ارشد حقوق متقاضی خارجی

این امثال برنامه برای فارغ التحصیلان قانون خارجی که به دنبال یک برنامه علمی به واجد شرایط برای ورود به نوار ایالت نیویورک یا نوار دیگر طراحی شده است. اگر شما مدرک حقوق خود را از دانشکده حقوق-ABA مصوب در ایالات متحده دریافت، لطفا از طریق امثال ما به طور منظم اعمال برنامه است.

متقاضی است که در یک کشور خارجی مورد مطالعه قرار ممکن است واجد شرایط را به حالت معاینه نوار نیویورک با ارسال به هیئت دولت حقوق نیویورک محققین اثبات رضایت بخش از آموزش و پرورش قانونی که توسط قسمت 520.6 از قوانین از دادگاه تجدید نظر مورد نیاز پذیرش از وکلای مدافع و مشاوران در قانون. برای قانون خارجی فارغ التحصیل که مدرک حقوق می کند مورد نیاز معادل دارای مدت برآورده نمی کنند، متقاضی می تواند نیازهای توسط موفقیت درآمد امثال برآورده درجه با تکمیل تمام وقت یا پاره وقت برنامه متشکل از حداقل 24 ساعت ترم اعتبار در افراد قانون حرفه ای، در یک مدرسه قانون مصوب در ایالات متحده است. لطفا برنامه درسی برنامه برای جزئیات بیشتر.

امثال نرم افزار ها و رویه های

 • متقاضیان خاطر نشان کرد که این نرم افزار تنها خواهد شد پس از دریافت تمام مواد مورد نیاز در نظر گرفته.
 • همه قانون خارجی فارغ التحصیلان به دنبال یک امثال در این برنامه باید برنامه در ماه اوت آغاز و شرکت در یک جهت گیری کوتاه.
 • امثال نامزدها که به شهروندان ایالات متحده باید به عنوان دانش آموزان تمام وقت ثبت نام و گرفتن حداقل 9 واحد در هر ترم.

حفظ حقوقی وضعیت مهاجرت

دانشجویان خارجی مورد نیاز برای حفظ وضعیت مهاجرت قانونی در طول اقامت خود در ایالات متحده لطفا به راهنمای دانش آموز به تبادل بازدید کنندگان سیستم اطلاعات دانشجویی (SEVIS) مراجعه کنید.

آخرین به روز رسانی ژانویه 2017

درباره این دانشگاه

Albany Law School educates and empowers tomorrow’s leaders in law practice, business, public interest, and government. We connect the classroom to the profession, government, and the community through ... اطلاعات بیشتر

Albany Law School educates and empowers tomorrow’s leaders in law practice, business, public interest, and government. We connect the classroom to the profession, government, and the community through experienced-based learning, engaged scholarship, and a robust network of alumni and supporters. Learning at Albany Law School is a joint venture between students and faculty members, supported by staff, administrators, alumni, and the Board of Trustees. Our students develop a sophisticated understanding of legal policy and doctrine, a broad range of professional competencies, and a deep commitment to justice and ethical values. اطلاعات محدود