امثال به SJD

عمومی

شرح برنامه

LLM با به برنامه SJD برای افرادی که شواهد بالقوه علمی برتر نشان داده اند و که در درگیر، و یا در صدد هستند تا کارهای دانشگاهی و علمی، خدمات دولت، و یا قوه قضائیه در نظر گرفته شده. نامزدهای پذیرفته به برنامه باید توانایی انجام تحقیقات دانشگاهی یا حرفه ای پایدار و اصلی در سطح فکری بالا، منجر به ارائه یک پایان نامه دکترا دارند.

با معدودی موارد استثنا، ما بعید است اعتراف به بیش از یک یا دو نامزد در هر سال تحصیلی، به منظور حصول اطمینان توجه کافی برای این کار خواستار از اتمام موفقیت آمیز یک پایان نامه دکترا هستند. در ارائه پذیرش تصمیمات، اولویت را به امثال خود دانشکده حقوق داده فارغ التحصیلان، اگر چه برنامه های کاربردی از نامزدهای خارجی استقبال می شود.

نامزدهای SJD انتظار می رود به صرف در دو مورد اول ترم تحصیلی از برنامه در محل اقامت در دانشکده حقوق. از آنجا که همه نامزدها اند امثال تکمیل، این حال، هیچ درسی مورد نیاز دیگر به غیر از پایان نامه SJD وجود دارد.

پذیرش

برای اینکه واجد شرایط برای ورود به LLM به برنامه SJD، متقاضی باید: - از هر دو دانشکده حقوق معتبر در به دست آمده و یا در یک برنامه منجر به معادل یک مدرک حقوق پیشرفته (معمولا یک LL.M.) ثبت نام ایالات متحده و یا یک دانشگاه به رسمیت شناخته شده در خارج از ایالات متحده، که پیشرفته درجه باید قبل از دخول در برنامه SJD دیدار با الزامات زبان انگلیسی برای پذیرش SJD مجموعه ای از زیر به دست آمده باشد؛ و - به دست آوردن موافقت تمام وقت عضو هیات علمی دانشکده حقوق از UConn به عنوان مشاور SJD پایان نامه خدمت (لطفا با نرم افزار خود شامل نامه یا ایمیل از آن شخص دال که شرایط). اگر شما متقاضی خارجی (به عنوان مثال، کسی که JD و امثال آن خود را از مدرسه از UConn قانون دریافت نمی)، لطفا با مدیر برنامه تحصیلات تکمیلی برای کمک در انجام این شرط قبل از ارسال درخواست شما.

متقاضیان باید توجه داشته باشید، و همچنین، آن است که حس هیئت علمی از دانشکده حقوق که هر نامزدی پذیرفته به برنامه SJD است به طور معمول باید: - به دست آورده اند معدل کلی (یا معادل آن) در این دوره از مطالعه منجر خود مدرک حقوق پیشرفته (معمولا یک LL.M.) حداقل 3.3 / B + با حداقل یک درجه A- یا بالاتر، و نیز به پایان اند امثال پایان نامه (یا معادل آن) رسیدن به "برتری" طراحی (یا معادل آن)؛ شواهد و یا، در جایگزین، ارائه کرده اند از دستاوردهای برجسته حرفه ای به طور مستقیم مربوط به موضوع پیشنهادی پایان نامه که حکم پذیرش به جای استانداردهای دانشگاهی - این مدارک باید به طور خاص در بیانیه شخصی و طرح رساله خطاب و همچنین در امثال منعکس پایان نامه (یا معادل آن) که هر متقاضی باید به عنوان بخشی از نرم افزار برای ورود به برنامه ارسال کنید.

مورد نیاز زبان انگلیسی برای پذیرش SJD

مگر اینکه متقاضی واجد شرایط برای معافیت به شرح زیر مشخص شده، هر متقاضی بین المللی که برای اولین بار از مدرک حقوق خود را خارج از ایالات متحده به دست آورده باید یک حداقل نمره تافل IBT® 95 یا حداقل نمره IELTS 7.0، به منظور برای پذیرش در نظر گرفته شود به دست آوردن به برنامه SJD در دانشگاه مدرسه کانکتیکات قانون. با این حال، اگر متقاضی با این حداقل مورد نیاز اما نمره 100 و یا بالاتر در آزمون تافل IBT® یا 7.5 یا بالاتر بر روی IELTS رسیدن نیست، متقاضی باید بیشتر از طریق شواهد اضافی از مهارت های زبان انگلیسی اثبات مهارت در زبان انگلیسی است. این اثبات باید شامل، اما نه به، یک پیشنهاد SJD قوی در رابطه با مصاحبه ای با یک نماینده پذیرش، انجام شده در شخص محدود نمی شود، از طریق تلفن، و یا آنلاین (با استفاده از اسکایپ و یا خدمات مشابه).

شهریه و هزینه ها

نامزدهای SJD انتظار می رود به صرف در دو مورد اول ترم تحصیلی از برنامه در محل اقامت در دانشکده حقوق، ثبت نام برای "LAW7974 SJD پایان نامه." برای هر ترم پس از آن، تا زمانی که از اتمام برنامه، نامزد لازم نیست در محل اقامت کرد بلکه باید برای ثبت نام "LAW7976 SJD ثبت نام به طور مداوم."

قانون کتابخانه

تاریخ های مهم

2016 ژوئن 15 - مهلت درخواست برای ترم پاییز 2016 2016 نوامبر 1 - مهلت درخواست برای بهار ترم 2016 2016 اوت 18 - پاییز جهت ترم

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The UConn School of Law is one of the leading public law schools in the country. Its campus, listed on the National Register of Historic Sites, is probably the most beautiful of any law school in the ... اطلاعات بیشتر

The UConn School of Law is one of the leading public law schools in the country. Its campus, listed on the National Register of Historic Sites, is probably the most beautiful of any law school in the United States. اطلاعات محدود