امثال در برنامه قانون بین المللی حقوق بشر

عمومی

شرح برنامه

امثال در برنامه حقوق بین الملل حقوق بشر

کارشناسی ارشد حقوق در برنامه قانون بین المللی حقوق بشر طراحی شده است برای فعال کردن دانش آموزان برای تشکیل یک درک مفهومی پیشرفته قوانین بین المللی مربوط به ارتقاء و حفاظت از حقوق بشر در سطح بین المللی، منطقه ای و داخلی.

کارشناسی ارشد حقوق در برنامه بین المللی حقوق بشر یک دوره یک ساله از مطالعه است، ترکیبی از یک سال از دوره های کار و آماده سازی پایان نامه کارشناسی ارشد. همچنین ممکن است برای یک سال دیگر ادامه دارد به کسب SJD، دکترای در رشته علوم قضایی. هدف آن آماده فارغ التحصیلان برای کار در زمینه حقوق بشر بین المللی، با سازمان های بین المللی، سازمان های غیر دولتی و طرفداران به عنوان فردی است.

دوره ها، ماژول ها و محتوای شامل یک مقدمه به طور کلی به سیستم ها و اسناد حقوق بین الملل حقوق بشر، و درآمد حاصل را به یک سری از ماژول های تخصصی و دوره در زمینه هایی مانند قانون حقوق اقلیت ها، سیستم های حقوق بشر منطقه ای مانند کنوانسیون اروپایی بشر حقوق، تحت تعقیب کیفری توسط دادگاه های بین المللی از نقض حقوق بشر، جنس و کودک حقوق، پناهندگان و پناهجویان و قوانین بین المللی بشردوستانه است.

این برنامه بر ارتباطات، تجزیه و تحلیل و نقد قانون حقوق بشر بین المللی و رژیم های قانونی است. در حالی که تاکید از برنامه قانونی است آن مناسب نامزدهای واجد شرایط را از زمینه های دیگر در اعتقاد راسخ که حقوق بشر به خودی خود چند رشته را می پذیرد.

امثال در برنامه بین المللی حقوق بشر با هدف ایجاد مهارت خاص و به طور کلی با توجه به رژیم مدرن محافظت از حقوق بشر، و دانش از فلسفه و نظریه ها که تشکیل دهنده آن. این دوره دانش آموزان با نیازهای آنها را قادر به کمک به پیشرفت حقوق بشر در سطح جهانی فراهم می کند، هر دو در ظرفیت های فردی خود را و در ارتباط با نهادهایی هستند که چنین تمرکز می کنند.

آخرین به روز رسانی اوت 2015

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

As a global leader, Cambridge Graduate University is designed for you. Cambridge Graduate University is the world’s first global campus university crafted by the world’s top scholars for a select coho ... اطلاعات بیشتر

As a global leader, Cambridge Graduate University is designed for you. Cambridge Graduate University is the world’s first global campus university crafted by the world’s top scholars for a select cohort of global leaders to have 21st Century global impact and beyond. Prestigious scholars and practitioners from elite universities, such as Harvard, MIT, Yale, Oxford, London School of Economics and more, personally travel with, mentor and transform each select cohort of global leaders through global immersion intensives, building a rare and powerful global network of global leaders for global impact. It is your time! Let’s transform and empower you! اطلاعات محدود