امثال مطالعات حقوقی آمریکا

عمومی

شرح برنامه

برنامه مطالعات حقوقی آمریکا باید به فارغ التحصیلان قانون خارجی که برای به دست آوردن آموزش های حقوقی در قانون و عمل ایالات متحده به منظور رقابت موثرتر با شرکت های حقوقی آمریکا عامل در کشورهای خارجی را تشویق تجدید نظر شود.

این برنامه کمک می کند تا به واجد شرایط یک نامزد برای واجد شرایط بودن برای ایالت نیویورک نوار آزمون نشستن و به بستری به عمل به قانون در نیویورک. فارغ التحصیلان قانون خارجی که به دنبال آموزش قوانین ایالات متحده آمریکا به منظور ایجاد خود را جذاب تر به شرکت های حقوقی آمریکا و شرکت های بزرگ نیز از این برنامه درجه بهره مند شوند. موریس A. مدرسه دین از حقوق در دانشگاه هافسترا دارای یک بسته بندی از دوره در دادخواهی و دفاع آمریکا که مورد توجه خاص به فارغ التحصیلان قانون خارجی که می خواهند قرار گرفتن در معرض جامع به روش آمریکایی به نظریه دادخواهی و تکنیک های در انواع سخنرانی، شبیه سازی و تنظیمات عمل. قانون هافسترا پایه منطقه شمال شرقی برای موسسه ملی دفاع دادگاه است، و دانشکده هافسترا تخصص زیادی در دادخواهی و حمایت آمریکا.

درجه مورد نیاز

امثال برنامه در مطالعات حقوقی آمریکا نیاز به تکمیل 24 واحد، که ممکن است تمام وقت در یک سال یا پاره وقت دانشگاهی در دو سال تحصیلی گرفته شده است. دانش آموزان تمام وقت باید امثال خود را به پایان درجه در دو ترم و 12 تا 15 اعتبارات هر ترم. پاره وقت دانش آموزان باید امثال خود را به پایان درجه در چهار ترم در اکثر، در نظر گرفتن دو به سه دوره هر ترم.

به امثال ما نامزد یک پایه در قانون امریکا، شما نیاز به یک دوره 2-اعتباری در نظام قانونی آمریکا و یک نگارش حقوقی درجه بندی و پژوهش البته. هدف از این دوره این است شما را آشنا با ساختار اسناد حقوقی آمریکا و آموزش به شما چگونه ارتباط موثر در زبان حرفه ای مورد استفاده توسط وکلای آمریکایی.

امثال نامزدها باید حداقل تجمعی درجه نقطه متوسط ​​2.2 از کل 4.0 رسیدن به دریافت امثال درجه.

آخرین به روز رسانی ژوئیه 2016

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The mission of the Maurice A. Deane School of Law is to prepare, challenge and inspire our students to make a difference in the world while we advance important ideas through the legal academy, the pr ... اطلاعات بیشتر

The mission of the Maurice A. Deane School of Law is to prepare, challenge and inspire our students to make a difference in the world while we advance important ideas through the legal academy, the profession and society — making an impact of our own. اطلاعات محدود