امثال کسب و کار بین المللی قانون

عمومی

شرح برنامه

برای 20 سال امثال قانون کسب و کار بین المللی ارائه کرده است یک تجربه منحصر به فرد و با ارزش را به قانون فارغ التحصیلان از سراسر جهان که مایل به پیگیری امثال اجرایی برنامه است. با تقریبا 200 سال تجربه دانشکده حقوق از دانشگاه زوریخ در سراسر جهان برای تعالی از استادان و برنامه های آموزش و پرورش قانونی آن شناخته شده است. محل مدرسه، زوریخ، پایتخت اقتصادی و شهرستان پر جنب و جوش ترین سوئیس است و در قلب اروپا که اجازه می دهد تا دانش آموزان به راحتی سایر کشورهای اروپایی کشف و لذت بردن محیط های دیدنی و جذاب سوئیس واقع شده است.

از جمله مزایای استفاده که دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه زوریخ پیدا کردن فرصت دنبال کردن یک دوره گسترده ای از مطالعه، و این امکان را به کشف مناطق خود را از علاقه در دوره های تخصصی می باشد. دانش آموزان از امثال اجرایی ما بهره مند شوند برنامه ویژه طراحی شده و توسعه یافته برای وکلا مشغول به کار در یک میدان بین المللی است.

برنامه

امثال اجرایی برنامه های دانشگاه زوریخ بر روی یک پاره وقت ارائه (برنامه 2 سال، کار بر اساس) و پایه تمام وقت (برنامه 1 سال، زمان مورد نیاز حضور 8 ماه). این برنامه پاره وقت است که در کسانی که در حال کار در سوئیس و به دنبال یک چالش جدید است. به به برنامه شما نیاز به فرمان کافی از زبان آلمانی اعتراف کرد.

این برنامه تمام وقت است به خصوص برای دانشجویان خارجی که مایل به تکمیل دوره کارشناسی ارشد در مدت زمان کوتاه طراحی شده است. در همان زمان این دانش آموزان از شهرت بسیار خوبی سوئیس و همچنین موقعیت جغرافیایی و اقتصادی منحصر به فرد آن بهره مند شوند. توجه داشته باشید که سخنرانی خواهد شد در تنها به زبان انگلیسی تدریس می شود.

امثال برنامه ها از یک دوره اساسی و دوره های تخصصی تشکیل شده است. دوره پایه از 12 ماژول که شامل مناطق اجباری و انتخابی مطالعه تشکیل شده است. دوره های تخصصی از دو ماژول تشکیل شده است. دوره کامل مطالعه حدود 420 سخنرانی تشکیل شده است.

در برنامه های نیمه وقت می توانید از تخصص های زیر استفاده کنید:

  • LL.M. در قانون بین المللی امور بانکی و مالی
  • LL.M. در معاملات تجاری بین المللی و انتقال فناوری
  • LL.M. در دادرسی های بین المللی و داوری
  • LL.M. در ادغام و جذب و قانون شرکت
  • LL.M. در قانون ورزش بین المللی

تمام وقت LL.M. برنامه ها دو امکان تخصصی را ارائه می دهند:

  • LL.M. در قانون بین المللی امور بانکی و مالی
  • LL.M. در قانون ورزش بین المللی
RHARA

گزینه:
دانش آموزانی که به دنبال یک LL.M تخصصی نیستند عنوان عنوان عمومی "LL.M. قانون تجارت بین الملل ".

خلاصه ای از نکات کلیدی

امثال پاره وقت برنامه ها
برنامه • LL.M. بین المللی امور بانکی، مالی و بیمه • LL.M. معاملات تجاری بین المللی و انتقال تکنولوژی • LL.M. دادگاه های بین المللی و داوری • LL.M. ادغام و خرید و حقوق شرکت • LL.M. قانون ورزش بین المللی
مدت زمان برنامه مبتنی بر کار 2 سال
سخنرانی برنامه های مبتنی بر کار (کلاس بخشی از جمعه در بعد از ظهر و شنبه در صبح)
زبان دستورالعمل آلمانی (و انگلیسی)
امثال تمام وقت برنامه ها
برنامه • LL.M. بین المللی امور بانکی، مالی و بیمه • LL.M. قانون ورزش بین المللی
مدت زمان برنامه 1 سال (زمان مورد نیاز حضور 8 ماه)
سخنرانی تمام وقت
زبان دستورالعمل انگلیسی

نرم افزار و واجد شرایط بودن

الزامات ذیل برای پذیرش در برنامه تحصیلی باید رعایت شود: - درجه حقوق در سطح کارشناسی ارشد (استثنائات در مورد هر مورد مورد توجه قرار می گیرد) - تجربه حرفه ای - دانش کلامی و کلامی خوب در مورد زبان های آموزشی ( آلمانی و انگلیسی) فرم درخواست: www.LLM.uzh.ch مهلت درخواست: لطفا وب سایت ما را بررسی کنید

هزینه

CHF 32،800.- هزینه های درسی شامل هزینه های مواد آموزشی، هزینه های آزمون و نیز تمام آخر هفته های فشرده و حوادث خاصی است. شامل نمی شود هزینه برای گشت و گذار، ادبیات اضافی و هزینه های زندگی.

موقعیت

سوئیس دارای یک معامله بزرگ برای ارائه: تنوع فرهنگی، چندزبانه، مناظر خیره کننده و، البته، مردم آن است. در حال حاضر حدود 8.1 میلیون نفر زندگی می کنند در سوئیس، صحبت چهار زبان رسمی وجود دارد: آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و رومانش.

با وجود این واقعیت است که سوئیس فاقد منابع طبیعی و اقتصاد سوئیس به شدت وابسته به صادرات، وضعیت اقتصادی آن است بسیار پایدار در طول سال بوده است. تولید ناخالص داخلی خود برای هر ساکن بیشتر از کشورهای صنعتی ترین است. جمعیت سوئیس در کل سطح بالای زندگی برخوردار و سوئیس شایسته شهرت خود استانداردهای کیفیت بالا و خدمات در همه بخش ها (بهداشت، صنعت، حمل و نقل عمومی، آموزش و پرورش، و غیره).

زندگی دانشجویی

تحصیل در زوریخ به معنای زندگی در پایتخت فرهنگی پر جنب و جوش و هیجان انگیز سوئیس است که خیلی بیشتر از یک مرکز کسب و کار و مالی است. شناخته شده به عنوان "شهرستان کمی بزرگ"، زوریخ ارائه می دهد تمام مزایای زندگی شهرستان و در همان زمان یک منطقه تفریحی و جذاب با دریاچه فوقالعاده زیبا و کوه های اطراف.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Thanks to its many years of experience the LL.M. programs provide its students an academic education at the highest level. The Law Faculty not only offers the widest range of different specializations ... اطلاعات بیشتر

Thanks to its many years of experience the LL.M. programs provide its students an academic education at the highest level. The Law Faculty not only offers the widest range of different specializations in Switzerland but also excels with its outstanding network of renowned professors from all over the world who lecture the many programs and courses اطلاعات محدود