برنامه انگلیسی حقوقی

عمومی

شرح برنامه

برنامه انگلیسی حقوقی


جدید موسسه زبان حقوقی دانشکده حقوق بروکلین در به رسمیت شناختن است که جامعه حقوقی جهانی انجام کسب و کار در بسیاری از زبان و نیاز به درک درستی از فرهنگ های حقوقی مختلف تاسیس شد. برنامه های آموزشی مؤسسه فرصت برای وکلا و دانشجویان از خارج از کشور به تیز کردن تسلط خود را از زبان گفتمان قانونی آمریکا ارائه شده است. آن را نیز به دانش آموزان فرصت به مطالعه فرهنگ های حقوقی و زبان کشورهای دیگر به من بدهید.


موسسه خواهد فعالیت های آموزشی خود را با یک برنامه فشرده حقوقی انگلیسی راه اندازی، هر ژوئیه (پایین را ببینید) به ارائه شود. در آینده ای نزدیک، موسسه، فعالیتهای خود را گسترش شامل دوره های آموزشی برای ایالات متحده و وکلای خارجی در اصطلاحات قانونی و مفاهیم دیگر زبان های قانونی، از جمله آلمانی، اسپانیایی، فرانسوی، روسی و چینی.این دوره به دانش آموزان BLS و به اعضای جوامع حقوقی و کسب و کار که علاقه مند به حد عالی رساندن مهارت خود را در زبان و حقوق دیگر فرهنگ های قانونی باز خواهد شد.


موسسه - بخشی از مرکز مشهور به قانون، زبان و شناخت - همچنین کنفرانس در همکاری با مراکز برگزاری زبان و قانون از خارج از کشور، ایجاد آن را به عنوان یک رهبر جهانی در رسیدگی به مسائل حقوقی چند زبانه.


ژوئیه برنامه انگلیسی فشرده حقوقی


در پاسخ به نیازهای آموزشی و خواسته های بسیاری از متقاضیان به امثال برنامه برای وکلا خارجی آموزش دیده که علاقه مند به تحصیل در رشته حقوق در ایالات متحده هستند، دانشکده حقوق بروکلین دو دوره تابستان به زبان انگلیسی قانونی معرفی می کند. حتی کسانی که دانش آموزان با نمرات TOEFL بسیار بالا از یک غوطه وری اختصاص داده شده به زبان انگلیسی حقوقی قبل از شروع برنامه مدرک حقوق خود بهره مند شوند US.این آموزش فشرده زبان در - یا در این دوره یک هفته یا دوره سه هفته ای - به دانش آموزان در مطالعات حقوقی آمریکا خود یک مزیت.


اگر چه ما پیش بینی است که اکثر دانش آموزان خواهد بود وکلا خارجی آموزش دیده در امثال US ثبت نام برنامه هایی که در ماه اوت آغاز خواهد شد، هر دو دوره به دانش آموزان و دست اندرکاران با مهارت کافی در زبان انگلیسی که می خواهند به بهبود مهارت های خود را به زبان انگلیسی قانونی باز است.


برنامه درسی و دانشکده


شرکت کنندگان اهداف فردی در آغاز این دوره تنظیم خواهد شد و با یک ارزیابی از پیشرفت خود را در پایان ارائه شده است. مناطق موضوع اصلی عبارتند از:

    • گوش دادن و صحبت کردن: تلفن، مذاکره، ملاقات و مهارت های مصاحبه. ارتباطات مشتری؛ ارائه رسمی و غیر رسمی؛
    • نوشتن حقوقی: تهیه پیش نویس قرارداد؛ نامه. خلاصه حقوقی نوشتن پیش بینی و قانع کننده. و،
    • خواندن مهارت ها و تجزیه و تحلیل: قرارداد و تفسیر قانونی. واژگان حقوقی نظام حقوقی ایالات متحده؛ و زمینه های قانون است.


برای شرکت کنندگان با مدت زمان محدود، نسخه یک هفته فشرده از دوره ارائه خواهد شد. محتوا در همان مناطق تمرکز همانطور که در بالا اشاره کرد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The fundamental mission of Brooklyn Law School is to provide its students with the knowledge, skills, and ethical values needed for a career in the law.

The fundamental mission of Brooklyn Law School is to provide its students with the knowledge, skills, and ethical values needed for a career in the law. اطلاعات محدود