برنامه های تحصیلات تکمیلی حقوق مالکیت معنوی ، اطلاعات و ارتباطات

عمومی

شرح برنامه

خواه یک وکیل باشید و یا یک حرفه در زمینه دیگری ، نوآوری در فن آوری تجارت شما را پیش می برد.

برنامه حقوقی منحصر به فرد مالکیت معنوی ، اطلاعات و ارتباطات (ipic) ما به وکلای خارجی و داخلی و همچنین سایر مشاغل - مانند رشته های ساقه ، تجارت ، ارتباطات ، هنر و طراحی و بسته بندی ، فقط به نام چند مورد - شانس کسب تخصص در یکی از زمینه های با سرعت رشد و پردرآمدترین قانون. برنامه ما گزینه هایی را برای همه فراهم می کند.

دانشکده مالکیت معنوی ، اطلاعات و ارتباطات (ipic) ما در این زمینه پیشرو هستند و بورس و تجربه خود را به کلاس می آورند. دانشجویان با تحقیقات پیشرفته در تمام زمینه های قانون مالکیت معنوی درگیر می شوند. مجموعه سمینار ما سنگفرش اجازه می دهد تا دانش آموزان با محققان و پزشکان برجسته IP ارتباط برقرار کنند ، و مجموعه سخنرانی های ما سخنرانانی را از سراسر جهان به دانشگاه می آورد.

موقعیت دانشگاه به عنوان یک رهبر جهانی در علوم ، دانشجویان ما را با پیشرفت های هر دقیقه در مهندسی ، علوم کامپیوتر ، کشاورزی و ارتباطات - و همچنین تلاش های دانشگاه برای تشویق و محافظت از نوآوری های خود ارتباط می دهد. این همکاری دیدگاه بین رشته ای منحصر به فردی را برای تحصیلات حقوقی دانشجویان فراهم می کند و ارزش مدرک آنها را افزایش می دهد.

ما با نوار مالکیت معنوی میشیگان ، یکی از فعال ترین ها در کشور ، ارتباط نزدیک داریم و این رابطه شغل برجسته ای را برای فارغ التحصیلان ما ایجاد می کند.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Good people become great lawyers. Michigan State University College of Law attracts a talented group of students from all over the country (and the world), and positions them for success through our d ... اطلاعات بیشتر

Good people become great lawyers. Michigan State University College of Law attracts a talented group of students from all over the country (and the world), and positions them for success through our dynamic programming and supportive faculty. Spartan lawyers graduate with a powerful set of legal skills and a genuine willingness to work together. اطلاعات محدود