برنامه های کارشناسی ارشد در سیستم حقوقی آمریکا

عمومی

شرح برنامه

قانون MSU خانه دومی برای دانشجویان از سراسر جهان است و این دانشجویان در حالی که از عزیزان خود دور نیستند به عنوان یک خانواده دور هم جمع می شوند. دانشجویان بین المللی ما با جشن گرفتن تعطیلات ملی و مذهبی با هم و آموزش یکدیگر در مورد آداب و رسوم ، اعتقادات و آداب و رسوم کشورهای خود ، با همکلاسی های آمریکایی خود تاریخ های مهم را در تقویم تعطیلات ایالات متحده نیز می شناسند.

دفتر برنامه های تحصیلات تکمیلی و بین المللی ، دفتر حقوقی MSU خدمات تنوع و بسیاری از گروه های دانشجویی در طول سال گردهمایی های آموزشی ، فرهنگی و اجتماعی مکرر دارند.

دانشجویان بین المللی ما همچنین با گذراندن وقت با دانشجویان JD و فارغ التحصیلان حقوق آمریکایی در داخل و خارج از کلاس ، از جمله از طریق فعالیت هایی که توسط یک گروه دانشجویی متمرکز بر گردآوری دانشجویان بین المللی و آمریکایی در کالج حقوق ، هدایت می شود ، از بیشترین تجربه خود استفاده می کنند.

دانشجویان رشته حقوق از سایر بخشهای MSU به دانشجویان بین المللی می پیوندند تا تعطیلات را جشن بگیرند ، میزبان رویدادها باشند و در غیر این صورت با جامعه بین المللی و دانشجویی بزرگتر MSU تعامل داشته باشند. در حالی که MSU Law بیش از 50 گروه دانشجویی دارد ، MSU بیش از 250 دانشجو دارد. دانشجویان بین المللی MSU حقوق می توانند به هر گروه دانشجویی کالج حقوق یا هر دانش آموخته MSU یا گروه دانشجویی دیگر بپیوندند ، و این باعث می شود دوستان و روابط حرفه ای برای شما بی پایان باشد.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Michigan State University has been intentionally global for more than 60 years, and is known worldwide as a top research university. It is home to renowned scholars and scientists from around the glob ... اطلاعات بیشتر

Michigan State University has been intentionally global for more than 60 years, and is known worldwide as a top research university. It is home to renowned scholars and scientists from around the globe and a vibrant and diverse community of undergraduates and graduate students. MSU leverages international partnerships with scientists and practitioners from academia, the government, private sector, and strategically chosen research and development organizations to create new knowledge and explore innovative and practical solutions to the world’s most pressing problems. اطلاعات محدود