برنامه کارشناسی ارشد حقوق (LL.M.)

عمومی

شرح برنامه

برنامه کارشناسی ارشد حقوق NSU (LL.M.) یک برنامه درسی انعطاف پذیر و جهانی را ارائه می دهد که شما را برای نقش های رهبری و ارزش حرفه ای برای حرفه شما آماده می کند. درجه کارشناسی ارشد حقوق (LL.M.) برای وکلای ایالات متحده و خارجی برای ارتقاء دانش و مهارت های مورد نیاز در شرایط قانونی و در حال تغییر سریع و قانونی طراحی شده است.

این برنامه بسیار انعطاف پذیر طراحی شده است ، بنابراین وکلا می توانند در مواقع مناسب به صورت آنلاین یا در محوطه دانشگاه شرکت کنند تا بتوانند دامنه عمل قانونی خود را بسازند و موفقیت خود را بدون قرار دادن مشاغلشان تقویت کنند.

LL.M. می توان به صورت تمام وقت یا دو ساله به صورت پاره وقت از طریق آنلاین یا گزینه های دانشگاه تکمیل کرد.

دانشجویان می توانند دوره تحصیلی خود را انتخاب کنند یا یکی از مناطق مورد توجه NSU را انتخاب کنند:

 • قانون مالکیت معنوی ، امنیت سایبری و فناوری (آنلاین)
 • مشاوره تجاری و کارآفرینی (در محوطه دانشگاه)
 • قانون بهداشت (در محوطه دانشگاه)
 • حقوق بین الملل (در محوطه دانشگاه)
 • حل اختلاف و حل اختلاف (در محوطه دانشگاه)
 • دوره تحصیلی شخصی را انتخاب کنید

129646_istock-677893280-2.jpg

LL.M آنلاین.

LL.M آنلاین. برنامه مطالعه برای تمرکز قانون IP ، امنیت سایبری و قانون در دسترس است. توانایی سنگفرش مهارت های حقوقی حیاتی از هر مکانی با دسترسی به اینترنت ، دانشجویان حرفه ای را قادر می سازد بعد از ساعات کاری بدون صرف وقت و منابع برای رفت و آمد به دانشگاه و از دانشگاه در کلاس ها شرکت کنند.

ترکیبی یا در پردیس LL.M.

LL.M. دانش آموزان ممكن است انتخاب كنند كه دوره هاي دانشگاهي و بصورت آنلاين را نيز برگزار كنند ، و اين امر براي هر دانش آموز شكل هيبريدي مطلوب را فراهم مي كند.

دانشکده

بخشی جدایی ناپذیر از کالج حقوقی شپرد ، دانشکده ما است. آنها مربیان واقعی و الگوهای نقش هستند که شما را به چالش می کشند و الهام می گیرند. تخصص و صلاحیت آنها در زمینه های تأسیس و در حال ظهور قانون ، ارتباط بین سنت و تکامل در حرفه قانونی را فراهم می کند. قانون NSU دارای 18 سال تجربه در تدریس آنلاین و پشتیبانی از دانشجویان است که تصمیم می گیرند از راه دور کلاس را برگزار کنند.

LL.M. فرآیند برنامه

برنامه ها به صورت نورد پذیرفته می شوند. پس از اتمام یک دوره ، برنامه های کاربردی برای دوره زیر در نظر گرفته می شوند.

کلیه مهلت ها ساعت 11:59 بعد از ظهر ، ساعت شرقی آمریکا است.

 • مهلت درخواست پاییز اول ژوئن است.
 • آخرین مهلت درخواست زمستان 1 نوامبر است.
 • مهلت درخواست تابستان 1 مارس است.

کلیه مهلت ها تاریخ است که تمام برنامه های مربوط به LL.M. برنامه باید بصورت آنلاین از طریق سرویس کاربرد الکترونیکی LSAC در شورای پذیرش دانشکده حقوق (LSAC) ارسال شود. کلیه اسناد و مدارک حمایتی مورد نیاز ، مانند نسخه ، باید توسط LSAC حداکثر تا تاریخ ممکن مهلت دریافت شود.

الزام برنامه

متقاضیان ایالات متحده در LL.M. این برنامه باید دارای مدرک دکترای حقوقی و دارای دو یا چند سال تجربه در زمینه حقوق باشد.

متقاضیان خارج از ایالات متحده باید درجه اول قانونی را کسب کرده اند که به آنها اجازه می دهد در کشور خودشان به اجرای قانون بپردازند. تجربه حرفه ای پس از اتمام مدرک خارجی ترجیح داده می شود.

هزینه تحصیل و تحصیل

برای سال تحصیلی 2019-2020 LL.M. شهریه در هر ساعت اعتبار با نرخ 1،450 دلار شارژ می شود. هزینه های اضافی ممکن است متفاوت باشد و شهریه و شهریه نیز تغییر می یابد.

کارمندان و مشاوران

سوزان استفان

دانشیار برنامه های تحصیلات تکمیلی و آنلاین و استاد حقوقی

 • ایمیل: sstephan@nova.edu
 • تلفن: (954) 361-3611 یا 1-800-541-6682 Ext. 26289

جنیفر مک اینتایر

دستیار دین برای برنامه های آنلاین

 • ایمیل: mcintyre@nova.edu
 • تلفن: (954) 262-6079 یا 1-800-541-6682 Ext. 26079
 • LLMAdmissionions@nova.edu
 • 1-800-326-3660
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Become Part of the Legal Community at NSU Law With degree and certificate programs for law students, paralegals, practicing lawyers, and professionals expanding their legal knowledge, Nova Southeaster ... اطلاعات بیشتر

Become Part of the Legal Community at NSU Law With degree and certificate programs for law students, paralegals, practicing lawyers, and professionals expanding their legal knowledge, Nova Southeastern University (NSU) Law equips all students with skills needed for professional success – today, tomorrow, and for decades to come. اطلاعات محدود