تدارکات و حمل و نقل امثال برنامه

عمومی

شرح برنامه

قانون ساحلی ارائه می دهد تنها LL.M. درجه در لجستیک و حمل و نقل در دوره های آمریکا در هر دو LL.M. 24-اعتباری برنامه و یا برنامه گواهی 12-اعتباری شامل آموزش های عملی، "دست" در زمینه های زیر: انطباق خطر جهانی، مهارت قرارداد (داخلی و بین المللی)، پرسنل مهم و روابط کار، تجارت و کسب و کار معاملات بین المللی، جریمه ها و مجازات ، بیمه حمل و نقل، حقوق دریایی، و حمل و نقل، راه آهن و حمل و نقل هوایی مسئولیت و دادخواهی. تاریخ شروع بعدی برای تابستان 2017 مدت 2017 مه 10 است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اهمیت صنعت لجستیک در بازار جهانی و این که این برنامه دانشجویان را وارد کنید و موفقیت در این صنعت، لطفا لجستیک قانون ساحلی و وب سایت حمل و نقل مراجعه کنید.

این برنامه به طور کامل آنلاین و می تواند در حدود یک سال به پایان رسید. فارغ التحصیلان دانشکده حقوق مورد نیاز برای تکمیل 24 واحد در جهت به دست آوردن کارشناسی ارشد در رشته حقوق (LL.M.) و یا 12 واحد در جهت به دست آوردن یک گواهی در لجستیک و حمل و نقل قانون. غیر وکلا ممکن است در این برنامه ثبت نام کرده و به دست آوردن گواهی در لجستیک و حمل و نقل مقررات پس از اتمام دوازده اعتبار.

هر سال تحصیلی، پنج دوره هشت هفته وجود دارد. هر واژه دارای هفت هفته از کلاس ها و یک هفته برای آماده سازی تکالیف نهایی است. تعداد کمی از دوره های ارائه شده عبارتند از قانون اداری برای حرفه ای حمل و نقل: قضاوت و قضایی نقد و بررسی، قانون استخدام برای حرفه ای حمل و نقل، گمرک مقررات، بیمه حمل و نقل، حمل و نقل مسئولیت، اقیانوس دریایی و داخلی دریایی بیمه حمل بار، و اصول قرارداد برای وزارت دفاع.

انجام استادان حقوق و وکلای ساحلی تمرین آموزش دوره های حمل و نقل حمل و نقل و. دانشکده شامل یک مجوز کارگزار خانه های سفارشی، یک افسر سابق شنوایی حقوق اداری، اعضای محترم ارتش، و وکیل شرکت های بزرگ برای شرکت های بزرگ تدارکات.

برنامه های کاربردی برای این برنامه بر اساس نورد پذیرفته شده است. دانش آموزان ممکن است به برنامه تنها در آغاز هر ترم (پاییز، بهار، تابستان) نام نویسی در دانشگاه. هزینه این برنامه 600 $ در هر ساعت اعتباری است.

تماس با:

لطفا دانشیار رئیس استراتژی و نوآوری مارگارت ایوانیدس از طریق ایمیل تماس MIoannides@fcsl.edu یا تلفن +1.904.256.1158 اگر شما هر گونه سوال در مورد این برنامه است.

همچنین شما می توانید امثال تماس پذیرش تیم در +1.904.256.1268.

هر کسی نیاز به کمک در اسپانیایی نیز ممکن است دانشگاهیان مدیر غیر برنامه JD، آنا رکساچ در arexach@fcsl.edu یا در (904) 256-1225 تماس

مدرسه ساحلی فلوریدا حقوق، حمل و نقل و حمل و نقل قانون http://www.fcsl.edu/logistics 8787 Baypine جاده جکسون ویل، فلوریدا 32256

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Florida Coastal School of Law (Coastal Law) is located in Jacksonville, Florida in the United States. Florida Coastal School of Law's J.D. program is accredited by the American Bar Association (ABA) a ... اطلاعات بیشتر

Florida Coastal School of Law (Coastal Law) is located in Jacksonville, Florida in the United States. Florida Coastal School of Law's J.D. program is accredited by the American Bar Association (ABA) and its online LL.M. programs have the acquiescence of the ABA اطلاعات محدود