جنرال LL.M.

عمومی

شرح برنامه

برنامه های LLM

داوطلبان کارشناسی ارشد حقوق می توانند برنامه ای از مطالعه عمومی را دنبال کنند که ممکن است به صورت انفرادی سازگار باشد. جنرال LL.M. انعطاف پذیر ترین گزینه در قانون GW است.

کلیه داوطلبان مدرک LLM باید در کل 24 ساعت اعتبار ، از جمله کار دروس را انجام دهند که نیاز کار کتبی را برآورده کند. افرادی که به سمت یک مدرک تخصصی کار می کنند باید حداقل تعداد ساعات لازم را در دوره هایی که در زیر برای آن برنامه ذکر شده است ، تکمیل کنند. دوره های مرتبط برای کارهای دوره باقیمانده توصیه می شود.

برنامه عمومی LLM

جنرال LL.M. این برنامه به دانش آموز اجازه می دهد تا دوره تحصیل خود را به منظور بررسی طیف وسیعی از موضوعات در قوانین ایالات متحده طراحی کند. دانشجویانی که به سمت جنرال LL.M. مشغول به کار هستند. برای طراحی یک برنامه جامع تحصیلی متناسب با نیازهای خاص دانش آموزان ، باید با معاون ارشد ارشد امور دانشگاهی و مشاور انتصاب پایان نامه مشورت کند. دانشجویان ممکن است بخواهند تحصیلات خود را در یک یا چند زمینه متمرکز کنند ، از جمله قانون اساسی ، حقوق جزا ، قانون کار ، قانون شرکت ها یا قانون مراقبت های بهداشتی ، اما ممکن است دوره هایی را از همه زمینه های برنامه درسی انتخاب کنند. پایان نامه (6690-91) و حداقل 20 اعتبار لازم است. در صورت انصراف از پایان نامه ، 4 اعتبار اضافی از جمله دو رتبه بندی شده بر اساس مقاله تحقیق لازم است. مقاله تحقیقاتی که برای تأمین نیاز کار کتبی استفاده می شود باید حداقل 8000 کلمه طول داشته باشد و فارغ التحصیلان دانشکده حقوق ایالات متحده باید حداقل به درجه B برسند.

مقررات ورود

متقاضیانی که دارای JD از یک مدرک قانونی ایالات متحده یا پورتوریکو میباشند باید یک مدرک تحصیلی یا معادل از کالج یا دانشگاه و یک مدرک تحصیلی یا مدرک تحصیلی از مدرسه حقوقی که عضو انجمن دانشکده حقوق آمریکا است (AALS) یا توسط انجمن حقوقی آمریکا (ABA) تأیید شده است.

متقاضیانی که دارای مدرک قانونی در یک مدرسه حقوق در خارج از ایالات متحده هستند باید مدرک را از یک موسسه شناخته شده دریافت کنند. فارغ التحصیلان دانشگاه غیر قانونی ایالات متحده ممکن است نیاز به تست حداقل الزام آزمون را داشته باشند (نگاه کنید به زیر).

کلیه داوطلبان پذیرش باید در جایگاه علمی و دستاوردهای حرفه ای یا موقعیت هایی که نشان دهنده ظرفیت آنها برای انجام کارهای سطح کارشناسی ارشد است ، نشان دهند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Since enrolling its first class in 1865, The George Washington University Law School has produced some of the finest minds across the spectrum of legal scholarship.

Since enrolling its first class in 1865, The George Washington University Law School has produced some of the finest minds across the spectrum of legal scholarship. اطلاعات محدود