حاکمیت شرکتی آنلاین LL.M - دانشگاه کامبریا (انگلستان)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

حاکمیت شرکتی LLM تقاضای فعلی دانش و مهارت متخصص در زمینه های به سرعت در حال گسترش حقوق تجارت بین الملل و قانون حاکمیت شرکتی را برآورده می کند. این فرصت را برای دانشجویان فراهم می کند تا به طور دقیق ، مقررات قانونی دنیای تجارت بین المللی و حاکمیت شرکتی را کشف کنند. از نظر علمی دقیق ، LLM دانشجویان را در معرض کاربرد عملی قانون واقعی قرار می دهد.

این برنامه به شما امکان می دهد با یادگیری تعدادی از مفاهیم کاربردی که بلافاصله می توانید برای حل شرایط چالش برانگیز ، شغل خود را دوباره انرژی دهید. یک جنبه منحصر به فرد از برنامه ، امکان یادگیری از طریق موارد موردی کاربردی و واقعی است که مهارت های حل مسئله شما را افزایش می دهد و بنابراین بالقوه شغلی شما را به حداکثر می رساند.

LLM توسط یک تیم برجسته متشکل از متخصصان فعال در زمینه تحقیق که دارای تمرین و تجربه علمی گسترده هستند ، تدریس می شود. هدف این برنامه ارتقا knowledge دانش و تفکر انتقادی در این زمینه است.

این برنامه تجزیه و تحلیل انتقادی پیشرفته ای از موضوعات کلیدی و چالش های نوظهور پیش روی مشاغل را در یک زمینه جهانی مانند در محیط های تجاری بین المللی / جهانی و نوآوری و شرکت ارائه می دهد.

با کالج هایی از بیش از 130 کشور مختلف ، از دانشگاه کامبریا در کالج برتر خصوصی و فارغ التحصیلان سوئیس بیاموزید.

مدت زمان

حداقل 12 ماه، حداکثر 5 سال.

روش تحویل

100٪ آنلاین از طریق OnlineCampus (یک محیط یادگیری تعاملی آنلاین) با بحث و همکاری در کلاس.

اماکن

تعداد مکان ها در هر ترم به شدت به 40 مکان محدود می شود.

رتبه بندی

دانشگاه کامبریا از نظر Times Higher Education در سال 2020 در رتبه 8 جهانی آموزش کیفیت قرار دارد.

مقررات

چهار اصطلاح در سال (زمستان، بهار، تابستان و پاییز).

اعتباربخشی و شناخت

برنامه دانشگاه کامبریا LL.M که بصورت آنلاین ارائه می شود در سراسر جهان شناخته شده است. دانشگاه كومبریا از طرف محترم ترین شورای محرمانه اعلیحضرت عنوان دانشگاه و اختیارات اعطای درجه را دریافت كرد. این به طور کامل توسط دولت انگلیس به رسمیت شناخته شده و به طور صحیح در فهرست وزارت بازرگانی ، نوآوری و مهارت های انگلستان شناخته شده است.

درباره حاکمیت شرکتی آنلاین LL.M اطلاعات بیشتری کسب کنید!

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institutio ... اطلاعات بیشتر

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institution in Zürich, Switzerland that was founded in 1998. اطلاعات محدود
زوریخ , سوئیس آنلاین , یورک , سالفورد , UK آنلاین , شهر کارلایل + 5 بیشتر کمتر