حقوق بین الملل LLM

عمومی

شرح برنامه

حقوق بین الملل به طور فزاینده ای از زمینه مطالعه و تمرین است. هرگز پیش از این، حقوق بین الملل چنین موضع مرکزی را در بحث های عمومی گرفته است. مقررات بازارهای مالی، حفاظت از محیط زیست، مدیریت مهاجرت یا پیگرد مجرمان جنگی، همه مواردی هستند که قوانین بین المللی نقش اصلی را ایفا می کنند.

حقوق بین الملل نه تنها بر رفتار دولت ها و نهادهای بین دولتی تأثیر می گذارد؛ نه یک رشته دیپلمات ها، دانشگاهیان و فیلسوفان است. امروزه قوانین بین المللی در فعالیت های شرکت های فراملیتی، سازمان های غیر دولتی و افراد، از فوتبالیست ها تا قربانیان نقض حقوق بشر غلبه دارند. به عنوان یک نتیجه، دولت ها، نهادهای بین المللی، سازمان های غیر دولتی، کسب و کار و شرکت های حقوقی به طور فزاینده ای در جستجوی افرادی هستند که قادر به رسیدگی به مسائل پیچیده حقوق بین المللی هستند.

این LLM برای کسانی که به دنبال توسعه تخصص شناخته شده در زمینه های اصلی حقوق بین الملل طراحی شده است. LLM علاوه بر ارائه اطلاعات در مورد قوانین و مقررات اساسی بین المللی حقوق، نظریه ها و مؤسسات، فرصتی را برای بدست آوردن دانش پیشرفته در موضوعات تخصصی فراهم می کند و به شدت با طیف وسیعی از تم های معاصر و مناطق بحث انگیز، از جمله صلح و امنیت، حفاظت از محیط زیست، حقوق و یا تجارت و سرمایه گذاری.

چگونه درس می خواند

LLM مدرسه زبان در حقوق بین الملل شامل سفر تحصیلی به ژنو می باشد که دانشجویان از موسسات بین المللی مانند سازمان ملل، سازمان تجارت جهانی یا کمیته بین المللی کیفرخواست بازدید می کنند و با مقامات عالی رتبه در زمینه حقوق بین الملل و حقوق بشر ملاقات می کنند.

شرایط ورود دانشگاهی

شما باید در رشته حقوق یا رشته مرتبط با مدرک درجه اول یا درجه دوم (یا معادل خارجی آن) باشید. برنامه های کاربردی از متخصصان قانونی کنونی یا هر فرد دیگری که دارای تخصص حرفه ای و / یا تجربه حرفه ای هستند، خوش آمدید.

شرایط ورود به زبان انگلیسی برای دانشجویان بین المللی

متقاضیانی که انگلیسی زبان اول زبان نیستند باید مدرک تحصیلی را در زبان انگلیسی ارائه دهند. حداقل نمره برای ورود به LLM آیلتس آکادمی 6.5 (یا TOEFL 91) است. دانش آموزانی که یکی از مدارک تحصیلی زبان انگلیسی را دریافت کرده اند اما نمره لازم را به دست نیاورده اند ممکن است به این برنامه پذیرفته شوند، در صورتی که در دوره پیش زبان انگلیسی دوره تحصیلی خود را قبل از شروع تحصیلات خود تحصیل کنند.

Keele University در حال حاضر تست های Tofel iBT را که خارج از انگلستان انجام شده است، می پذیرد. تمام تست های Tofel iBT باید بیش از دو سال قبل از تاریخ شروع در Keele انجام شود و باید با ETS قابل تایید باشد. اگر تست خود را در انگلستان انجام دادید، برای دریافت اطلاعات بیشتر با تیم پذیرش تماس بگیرید.

شغل

LLM در حقوق بین الملل امکان ورود به طیف وسیعی از مشاغل را فراهم می کند که در آن تخصص تخصص متخصص مورد نیاز است. این پایگاه ایده آل برای کسانی است که به دنبال استخدام به عنوان متخصصان حقوق بین الملل در سازمان های ملی و بین المللی مربوطه (سازمان های دولتی، سازمان های سازمان ملل، سازمان های غیر دولتی)، شرکت های چند ملیتی یا شرکت های حقوقی فراملی هستند. به طور مساوی، این برنامه دانشجویان را برای تحصیل بیشتر در قالب یک برنامه تحقیقاتی تحصیلات تکمیلی، مانند یک دکترا، با ارائه آموزش پژوهشی مناسب و معرفی به متفکران کلیدی و بورس تحصیلی، تجهیز خواهد کرد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction ... اطلاعات بیشتر

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction in the Guardian University League Table 2019, in addition to having been ranked No.1 in England for student satisfaction in the 2018 National Student Survey, of broad-based universities. We were also awarded Gold in the recent Teaching Excellence Framework. اطلاعات محدود