Keystone logo

15 مدرک دکترای حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات عمومی حقوق مطالعات حقوقی 2024

فیلترها

فیلترها

  • مدرک دکترای حقوق
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات عمومی حقوق
  • مطالعات حقوقی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (15)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

مدرک دکترای حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات عمومی حقوق مطالعات حقوقی

دکتر جورجی یک رشته حقوق حرفه ای است که به طور معمول دانش آموزان را برای امتحان بار آماده می کند. اکثر برنامه ها به افراد نیاز دارند تا حداقل یک مدرک کارشناسی دریافت کنند. یک JD به طور معمول طول می کشد سه سال مطالعه تمام وقت برای تکمیل.

دکتر جورج در مطالعات قانون چیست؟ این یک برنامه خواستار و جذاب است که دانش آموزان را به پیچیدگی های قانون معرفی می کند و تلاش می کند تا آنها را برای معاینه باربری آماده کند. سال اول معمولا یادگیری برخی از اصول قانون، با دوره هایی از قبیل قرارداد، شکنجه، قانون کیفری، مدنی، اموال، تحقیقات حقوقی و نوشتن و حمایت از شفاهی و سخنرانی، صرف می شود. به عنوان افراد از طریق برنامه پیشرفت می کنند، ممکن است شانس بیشتری برای تمرکز خود داشته باشند. دانش آموزان ممکن است فرصتی برای نگاه کردن به قانون از دیدگاه چند رشته ای داشته باشند.

بسیاری از دانشآموزان حقوقی با مهارتهای نوشتاری و ارتباطی مدرسه را ترک می کنند. آنها همچنین ممکن است مهارت های متقاعد کننده خود را توسعه دهند. این به طور معمول برای فردی بسیار واضح شکل می گیرد و ممکن است امکان تامین امنیت شغلی را افزایش دهد.

بسیاری از مدارس دولتی و خصوصی در سرتاسر جهان برنامه تحصیلی Juris Doctor را ارائه می دهند. این می تواند تأثیر قابل توجهی بر قیمت آموزش و پرورش داشته باشد. مدرسه ای را که برای نیازهای شما مناسب است پیدا کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه تحصیل به اداره پذیرش مراجعه کنید.

بسیاری از افراد تصمیم می گیرند تا معاینه بار و وکیل بگیرند، اما یک درجه حقوق نیز در بسیاری از درهای دیگر باز می شود. فارغ التحصیلان ممکن است واجد شرایط تحصیل در زمینه چاپ، سیاست، خدمات عمومی یا تحصیلات عالی باشند. جابجایی یک فرد با درجه JD ممکن است شامل قاضی، دادگستری، واسطه، مدیر برنامه ریزی شهری، وکیل شرکت داخلی، وکیل مدافع محیط زیست یا افسر دادگاه باشد.

بعضی از کلاسهای مطالعات دکترای حقوق درسی ممکن است در یک قالب آنلاین در دسترس باشند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.