Keystone logo

74 مدرک دکترای حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات عمومی حقوق 2024

فیلترها

فیلترها

  • مدرک دکترای حقوق
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات عمومی حقوق
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (74)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

مدرک دکترای حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات عمومی حقوق

آیا شما مجذوب پیچیدگی های سیستم حقوقی هستید و کنجکاو هستید که چگونه جامعه ما را شکل می دهد؟ مطالعات حقوق عمومی به جنبه‌های مختلف حقوق، از ریشه‌های تاریخی تا زیربنای نظری و کاربردهای عملی آن می‌پردازد.

در حالی که دوره ها و برنامه درسی خاص ممکن است بسته به برنامه ای که انتخاب می کنید متفاوت باشد، حوزه های خاصی وجود دارد که می توانید انتظار کشف آنها را داشته باشید. برای شروع، شما به مبانی و اصول فلسفی که ستون فقرات سیستم حقوقی را تشکیل می دهند، کاوش خواهید کرد. این به شما یک پایه محکم در تئوری حقوقی ارائه می دهد و به شما کمک می کند تا "چرا" را در پشت قوانینی که در حال اجرا داریم درک کنید.

شما همچنین این شانس را خواهید داشت که در تاریخ شگفت انگیز قانون شیرجه بزنید. این به شما بینش های ارزشمندی در مورد چگونگی تکامل سیستم حقوقی در طول زمان، انطباق با تغییرات اجتماعی و چالش های جدید می دهد.

با داشتن مدرک در مطالعات حقوق عمومی، امکانات بسیار زیادی وجود دارد و درهایی را به روی مشاغل ارزشمند در بخش هایی مانند دولت، سازمان های غیرانتفاعی و بخش خصوصی باز می کند.

حقوق شناسی (JD) یک دوره تحصیلات تکمیلی است که برای دانشجویانی طرح ریزی گردیده است که در آینده علاقمند به اشتغال در دنیای حقوق هستند.;nbsp& دانشجویان معمولاً در مدرسه عالی حقوق حضور می یابند و این درجه تحصیلی اغلب می تواند با سایر درجه های تحصیلات تکمیلی ادغام گردد.