، مدرک دکترای حقوق (JD) اولین مدرک حقوق حرفه ای تعلق می گیرد به یک دانش آموز که با موفقیت این مطالعه از قانون به اتمام است. دانشکده حقوق آلبانی ارائه می دهد برنامه سه و چهار سال منجر به مدرک JD.

قدیمی ترین مدرسه قانون مستقل در شمال امریکا، قانون آلبانی شده است آموزش دانش آموزان و تولید وکلا فوق العاده برای بیش از 160 سال است. به عنوان تنها دانشکده حقوق در عرض 100 مایل از پایتخت ایالت نیویورک، قانون آلبانی ارائه می دهد دسترسی دانش آموزان به ایالتی و فدرال دادگاه، قوه مقننه، سازمان های دولتی و بخش خصوصی قوی است. در اینجا شما یک برنامه درسی فکری دقیق در یک محیط بسیار حمایت پیدا. یک جامعه نزدیک گره از دانش آموزان اختصاص داده؛ و اعضای هیئت علمی در دسترس است.

قانون آلبانی خانه را به یک برنامه گسترده بالینی و مراکز قانون پویا است که خدمت به جامعه و شما را با فرصت مشارکت در عمل قانون معنادار ارائه شده است.

هر چند که ما به ارزش یک آموزش مبتنی بر گسترده تاکید، دانشکده حقوق آلبانی ارائه می دهد غلظت برای دانشجویان علاقمند به تمرکز زمینه های خود را از مطالعه در مناطق خاص از علاقه. دانشکده حقوق آلبانی نیز ارائه می دهد برنامه های مدرک مشترک در همکاری با چندین موسسه محلی است.

 • JD برنامه های کاربردی و مورد نیاز
 • مالی اطلاعات مربوط به کمک
 • برنامه های مدرک مشترک
 • دوره های آموزشی
 • غلظت

ارائه مدرک مشترک عبارتند از:

 • JD / کارشناسی ارشد هنر در اخلاق زیستی
 • JD / کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی
 • JD / کارشناسی ارشد مدیریت دولتی
 • JD / کارشناسی ارشد برنامه ریزی منطقه ای
 • JD / کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی

کارکنان دفتر پذیرش به کمک به شما را از طریق فرایند درخواست اختصاص یافته است. ما برای پاسخگویی به سؤالات و نگرانی های خود هستند، و شما را تشویق به ما تماس بگیرید. دفتر ما باز از دوشنبه تا جمعه 8:30-16:30 EST / EDT است. لطفا به ما ایمیل در admissions@albanylaw.edu یا تماس بگیرید (518) 445-2326.

متقاضیان دکترای

دانشکده حقوق آلبانی متقاضیان با سابقه قوی از موفقیت تحصیلی، تجارب زندگی که نشان از ظرفیت به موفقیت در مقابله با چالش، و سطح بالایی از انگیزه به مطالعه قانون استقبال می کند.

از آنجا که بخش بزرگی از تجربه آموزشی قانون آلبانی از طریق تعامل بین دانشجویان می آید، هر سال ما یک کلاس از افراد واجد شرایط ثبت نام از طیف گسترده ای از زمینه های برای اضافه کردن به جامعه دانشگاهی متنوع است.

الزامات قانون JD مرتبه علمی

متقاضیان برای پذیرش به عنوان نامزد برای درجه مدرک دکترای حقوق باید نگه دارید، و یا الزامات مورد نیاز برای یک کارشناسی و یا درجه بالاتر اعطا شده توسط یک موسسه معتبر منطقه را تکمیل کرده اند، حاوی حداقل 45 ساعت ترم در علوم انسانی و علوم. متقاضیان بدون مدرک کارشناسی تنها با اعتبار علمی استثنایی پذیرفته شده اند. در چنین حالتی، متقاضی باید با موفقیت سه چهارم ترم به سمت مدرک کارشناسی در یک موسسه معتبر منطقه به پایان رسید. دانشجویان بین المللی مورد نیاز برای حفظ وضعیت مهاجرت قانونی در طول اقامت خود در ایالات متحده شما می توانید راهنمای دانش آموز به تبادل بازدید کنندگان سیستم اطلاعات دانشجویی (SEVIS) دانلود کنید.

صرفا جلسه مورد نیاز حداقل می کند، با این حال، تضمین پذیرش. از آنجا که قانون آلبانی بسیاری از برنامهها از افراد به اندازه کافی برای مطالعه قانون از می تواند پذیرفته شود مجهز دریافت می کند، کمیته پذیرش دانشکده حقوق آلبانی آن را انتخاب می توانید آن را تعیین بیشترین بهره را از و کمک به برنامه تحصیلی.

متقاضیان انتقال

دانش آموزان در حال حاضر در یک مدرسه قانون معتبر ثبت نام ممکن است برای پذیرش با جایگاه و جوی پیشرفته اعمال می شود. تعداد متقاضیان انتقال مورد قبول ما بستگی به تعداد لکه های موجود در کلاس سال دوم. برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا به صفحه پذیرش انتقال مراجعه کنید.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط Albany Law School »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
3 - 4 
تمام وقت
Price
44,546 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date