قانون حقوقی LLM (قانون تجاری) Reg. شماره 252956

این دوره مستقل کارشناسی ارشد به شما ارائه می دهد بینش ارزشمند در مورد چگونگی سیستم حقوقی انگلیسی با تاکید بر منطقه تخصصی خود را از قانون تجاری (رجیستری شماره 252956) . این مدرک شما مهارت های عملی را برای شما فراهم می کند تا به شما در استخدام در منطقه متخصص خود در ظرفیت قانونی یا تجاری کمک کند. اگر قبلا در این زمینه ها کار می کنید، LLM ما رزومه شما را ارتقا می دهد و به شما در نقش ارشد بیشتری کمک می کند.

این دوره ها در هنگ کنگ ثبت نام دوره های غیر محلی (NCR) ثبت می شود. این مسئله برای کارفرمایان فردی اختیاری است تا بتوانند هر گونه شرایطی را که ممکن است در این دوره ها ایجاد شود.

الزامات دوره

  • شرایط ورود به انگلستان: دانشجویان باید مدرک کارشناسی ارشد انگلستان را در هر موضوع 2: 2 یا بالاتر یا مدارک معادل آن داشته باشند.
  • در حالی که ما برنامه های کاربردی را از فارغ التحصیلان حقوق انگلیسی پذیرفته ایم، احتمالا بسیاری از تم ها را از مدرک کارشناسی خود تکرار می کنید. ما توصیه می کنیم که ابتدا نسخه آنلاین این دوره را در نظر بگیرید که برای افرادی که دارای حقوق قانونی هستند طراحی شده است. فارغ التحصیلان برنامه های LLB دانشگاه Law برای این دوره واجد شرایط نیستند.
  • الزامات ورودی بین المللی: سطح زبان انگلیسی معادل IELTS 6.5 یا بالاتر، با حداقل 6.0 در هر جزء.
برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 6 برنامه دیگر ارائه شده توسط U Law Hong Kong »

آخرین به روز رسانی می 25, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
مارس 2020
اکتبر 2020
Duration
12 
تمام وقت
Price
100,000 HKD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
مارس 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اکتبر 2020
آخرین مهلت تقاضا

مارس 2020

اکتبر 2020