حقوق مدنی LLM (وکالت)

عمومی

7 مکان موجود

شرح برنامه

LLM Practice Legal شامل BPP University حقوق قانونی مدرسه حقوق BPP University که به شما آموزش ضروری برای تبدیل شدن به یک وکیل واجد شرایط را می دهد. علاوه بر این، شما می توانید از طیف وسیعی از ماژول هایی طراحی شده برای کمک به کسب دانش بیشتر و ایجاد مهارت های جدید که به شدت به دنبال حرفه ای برای ارتقاء قابلیت اشتغال شما باشد، انتخاب کنید.

LLM Legal Practice واجد شرایط یک وام تحصیلات تکمیلی تا مبلغ 10،280 پوند از شرکت وام های دانشجویی است.

تمرین حقوقی LLM ما شما را با بیش از دانش و مهارت های حقوقی تجهیز می کند - ما بر روی مهارت های حرفه ای همه جانبه کارفرمایان به دنبال آن هستیم.

این پل شما بین دانشگاه های علمی و زندگی حرفه ای در یک شرکت حقوقی است، به شما دانش، مهارت ها و درک تجاری قانونی لازم برای رشد در بازار امروز را می دهد. با انتخاب تحصیل حقوقی LLM با BPP University حقوق BPP University ، شما بهترین فرصت ممکن را برای کار قانونی خود خواهید داشت.

LLM Legal Practice ما دارای LPC بسیار مورد توجه مدرسه حقوق BPP University . این تصادفی نیست که LPC ما اولین انتخاب بسیاری از شرکت های حقوقی پیشرو است که به طور انحصاری وکالت کارآموزان خود را برای تحصیل با ما ارسال می کنند. ما از این شرکت ها در بالاتر از سایر مدارس حقوق دانشگاه به دلیل ارتباط حرفه ای آموزش و پرورش و استانداردهای فوق العاده ای از آموزش، امکانات و مواد ما استفاده می کنیم.

با انتخاب مطالعه LLM Legal Practice با ما، شما بهترین فرصت ممکن را برای کار قانونی خود خواهید داشت.

 • یک برنامه نوآورانه و چالش برانگیز برای توسعه مهارت های کلیدی و ویژگی های مورد نیاز حرفه ای قانونی است
 • بورس تحصیلی و گزینه های بودجه در دسترس، از جمله وام های دانشجویی وام دانشجویی
 • مطالعه انعطاف پذیر به تناسب برنامه شما: تمام وقت یا نیمه وقت در دسترس در هفت مکان مرکز شهر
 • از وکلای واجد شرایط، قاضی و دادگستری که می توانند به توسعه کار قانونی خود کمک کنند، یاد بگیرند - بسیاری از معلمان ما هنوز تمرین می کنند و
  پیوندهایی به اتاق، شرکت های حقوقی و تیم های داخلی در هر سطح
 • با استفاده از ارتباطات قوی ما با حرفه حقوقی از طریق برنامه سالانه ما از رویدادهای شبکه و مشاوره شغلی استفاده کنید
 • در کار حقوقی عملی با مرکز برنده جایزه Pro Bono ما مشارکت داشته باشید
 • اضافه کردن ارزش و تمرکز به تمرین حقوقی LLM خود را با شرکت در کارگاه های آزاد اضافی اجرا در ارتباط با شرکت های پیشرو در قانون برای اطمینان از شما در حال تمرین آماده، به دست آوردن در هفته بسیار موفق هفته کار

حقوق قانونی LLM (وکالت) توسط BPP University اعطا شده و توسط اداره تنظیم وکیل (SRA) مجاز است.

برای اعمال حق تقدم LLM (وکلا):

 • برنامه های کاربردی تمام وقت باید از طریق Central Board of Applications (CAB)
 • برنامه های نیمه وقت باید به طور مستقیم به BPP University

آماده شدن برای تمرین

LLM Practice Legal یک LPC پیشرو در بازار مدرسه حقوق BPP University با مهارتهای حرفه ای که مدرسان باید در دنیای مدرن قانون موفق شوند، ادغام می کنند. لایحه LLM ما در رابطه با شرکت های برجسته حقوق و آکادمیک حقوقی ایجاد شده است، محکم و متمرکز و متمرکز بر تمرین است.

در قانون حقوقی LLM، با انجام این کار، با استفاده از قانون برای شبیه سازی مطالعات موردی واقع بینانه یاد می گیرید. برای اطمینان از اینکه بیشترین استفاده از حقوقی LLM ما را دریافت می کنید، ما در گروه های کوچک آموزش دیده توسط معلمان با تجربه که وکلا واجد شرایط هستند آموزش می دهیم. ما در ارائه سطح بالایی از تعامل بین معلم و دانش آموزان اعتقاد داریم و در طول تحصیلات شما از یک معلم شخصی اختصاصی حمایت می کنید و می توانید برای مربیگری یک به یک ثبت نام کنید.

ایستادن از جمعیت

LLM Practice Legal به شما این امکان را برای توسعه مهارت های پیشرفته، آگاهی تجاری و دانش تخصصی ارائه می دهد که شرکت ها تقاضا می کنند. شما تمام زمینه های اصلی را در استاندارد LPC مطالعه خواهید کرد و می توانید از طیف وسیعی از گزینه ها را انتخاب کنید بسته به نوع قانون مورد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین شما می توانید یکی از 3 ماژول آماده آماده تمرین را انتخاب کنید: مذاکره و تجزیه و تحلیل مورد؛ آموزش حقوقی بالینی؛ یا مدیریت کسب و کار

علاوه بر این، با مطالعه ی ماژول بررسی و اصلاح قانون اجباری، پژوهش اصلی را به حوزه ی قانون می اندازد که نیاز به اصلاحات دارد و یاد می گیرد که قانون را از منظر کاربر در نظر بگیرد، نه یک آکادمیک.

افزایش اشتغال شما

از لحظه ای که مکان خود را می پذیرید، به خدمات حرفه ای ما دسترسی پیدا خواهید کرد:

 • بررسی برنامه برای دوره های شناخته شده آموزش و پرورش و یا قرار دادن در شرکت های حقوقی، شرکت ها و بخش غیر انتفاعی
 • پشتیبانی با شرکت های تحقیقاتی
 • مشاوره در مورد CV و پوشش نامه
 • کمک به آماده شدن برای مصاحبه و مشاوره مرکز ارزیابی
 • مصاحبه ها
 • مشاوره در مورد حرفه های جایگزین

شما یک جلسه مشاوره را خالی دست نخواهید گرفت. با هم، ما یک برنامه کاری حرفه ای را تشکیل می دهیم که جزئیات اقدامات لازم را برای رسیدن به اهداف شغلی خود می دهد.

شما همچنین یک معلم خواهید داشت که می تواند پیش از آغاز دوره خود به شما توصیه کند. تجربه حرفه ای آنها می تواند به شما در پیشبرد برنامه تمرین حقوقی LLM کمک کند.

ما همچنین شما را با Weektime Employmentability Week ارائه می دهیم که فرصتی عالی برای شما برای توسعه مهارت های حرفه ای و بهبود نام تجاری شخصی شما برای آماده سازی شما برای حرفه حقوقی شما است. تمام دانشجویان حقوقی LLM برای حضور در سه کارگاه اجباری برنامه ریزی می شوند که راهنمایی های ضروری در مورد چگونگی رسیدگی به هفته اول را در یک شرکت حقوقی و آگاهی تجاری شما می دهد.

علاوه بر این، شما فرصت حضور در طیف گسترده ای از کارگاه های اختیاری طراحی شده و تحویل در ارتباط با شرکت های حقوقی برجسته.

گزینه های انعطاف پذیر به تناسب سبک زندگی شما

شما می توانید تمام یا بخشی از وقت را مطالعه کنید. اگر شما تمام وقت را مطالعه میکنید، طبق قانون حقوقی LLM در 12 ماه کامل میشوید اما در 9 ماه یک گزینه وجود دارد. اگر شما بخشی از نیمسال تحصیلی را مطالعه می کنید، طبق معمول طبق قانون LLM در 24 ماه کامل می شود، اما در 21 ماه یک گزینه وجود دارد. اسناد موقت اسناد برای حالت های پاره وقت و تمام وقت جزئیات بیشتری از ساختار برنامه و تاریخ های تکمیل پیش بینی شده را ارائه می دهد. همه مراکز ما در ماه سپتامبر یک بار تمام وقت و نیمه وقت را شروع می کنند. شما همچنین می توانید تمام وقت از ژانویه در لندن، لیدز و منچستر مطالعه کنید.

برنامه های تمام وقت و نیمه وقت ما طراحی شده اند که متناسب با شیوه زندگی شما باشند. بسته به کدام مرکز و تاریخ شروع شما، می توانید از گزینه های مختلف و گزینه های جدول زمانی انتخاب کنید.

در برخی از مراکز، برنامه تمام وقت ما به شما امکان می دهد تا در طول دو، سه یا چهار روز در هفته مطالعه کنید و برنامه نیمه وقت ما طراحی شده است تا در کنار تعهدات دیگر خود مانند کار و خانواده، گزینه های روز، شب، و آخر هفته طراحی شده و تمام سخنرانی های آنلاین برای حداکثر انعطاف پذیری ارائه شده است.

لطفا توجه داشته باشید، جدول زمانی مربوط به در دسترس بودن و بین مرکز و حالت متفاوت است.

جلسات گروهی کوچک (SGS) - شروع تمرین حرفه ای شما

اکثر آموزه های شما برای زمینه های اصلی (قانون کسب و کار و قانون، قوانین و مقررات و قوانین و مقررات و قضاوت)، مهارت ها و دیگر ماژول های هسته و ماژول های انتخابی حرفه ای در SGS ها (معمولا 2 ساعت) مستقل مطالعه خصوصی خود. SGS شامل طیف گسترده ای از روش های مختلف یادگیری و تدریس، ترکیب کار فردی و تیمی، و شامل:

 • سخنرانی ها

 • گوش دادن

 • مذاکرات

 • تمرینات پیش نویس

 • حل مسئله

آموزش های آنلاین

اکثر آموزه های شما برای ماژول آماده سازی تمرین و ماژول بررسی و اصلاح قانون از طریق آموزش های آنلاین همزمان یا غیر همزمان (ضبط شده) و یا سخنرانی های تکمیل شده توسط مطالعه خصوصی مستقل خود است. معلمان شما نیز در آنجا خواهند بود تا مشاوره و راهنمایی سازنده را ارائه دهند در حالیکه شما در حال پرورش و توسعه تفکر انتقادی و اعتماد به نفس خود در هنگام اجرای این ماژول ها هستید.

مطالعه خصوصی مستقل

شما ملزم به انجام مطالعات مستقل خصوصی برای همه ماژول ها در قانون حقوقی LLM است. از آغاز تمرین حقوقی LLM، ما از شما در ارتقاء توانایی تحصیل خود مستقل و در زمینه یادگیری و / یا تمرین برای بهبود عملکرد خود در طول زمان حمایت خواهیم کرد.

اوراق بهادار مشتری

شما در حوزه سه گانه «مشتری» به شما تمرینات اصلی خود را آموزش خواهیم داد. با در نظر گرفتن سه شركت كالج در این راه، شما را در درك كامل كسب كسب و كار خود به طور كامل و چگونگي تصميماتي كه در زمينه يك معامله اموال يا كسب و كار انجام مي شود ممكن است بر روند دادرسي مداوم تأثير بگذارد. با استفاده از اوراق بهادار مشتری نیز نشان می دهد که چگونه مشتریان اغلب توسط بخش های مختلف در یک شرکت نشان داده می شود که زندگی واقعی را تکرار می کند.

هنگامی که ماژول های انتخابی حرفه ای و ماژول آماده تمرین را انتخاب می کنید، برای طیف وسیعی از مشتریان که منعکس کننده تنوع تجربه در عمل هستند عمل می کنید. این ادامه خواهد داد تا نه تنها درک قانونی شما، بلکه آگاهی تجاری شما را نیز افزایش دهد.

مواد آموزشی

برای اکثر ماژول هایی که شما در لایحه LLM مطالعه خواهید کرد، قبل از شروع تحصیلات شما بسته های مواد اولیه را ارائه می دهید. این به طور کلی شامل موارد زیر است:

 • طرح ماژول

 • جزوه فصل

 • توضیحات SGS

 • مواد مجاز شما برای ارزیابی ماژول (در صورت لزوم)

هر مقاله جداگانه با یک سخنرانی آنلاین ثبت شده (ناهمزمان) همراه است. سخنرانی معمولا 1 ساعت طول می کشد

مواد کلاس درس توسط معلمان ما طراحی شده اند که در عمل به عنوان وکلا واجد شرایط کار می کنند. این تضمین می کند که فعالیت های عملی انجام شده در SGS شما، آموزش ها و یا مطالعه مستقل همه در زمینه مطالعات موردی واقع بینانه است که شما را به طور کامل برای کار در عمل آماده می کند.

مواد آموزشی آنلاین

همه دانش آموزان تمام وقت و نیمه وقت به سخنرانی های آنلاین با کیفیت بالا در فرمت های مختلف دسترسی پیدا می کنند تا شما بتوانید هر بار که مایل به آماده سازی و تجدید نظر هستید، تماشا کنید. یک نسخه از هر SGS آنلاین در دسترس است و آموزش آنلاین همزمان ما نیز ضبط شده و به صورت آنلاین در دسترس است، بنابراین شما می توانید هر زمان و هر کجا که شما انتخاب می کنید، یکپارچه سازی و تجدید نظر کنید.

شخصیت و مناسب بودن

قبل از اینکه دوره دوره شناخته شده خود را از دوره آموزشی خود آغاز کنید و مجددا به عنوان وکیل اداری مقررات وکالت، وظایف خود را مطرح کنید، شما ملزم به رفع مسائل مربوط به شخصیت و شایستگی هستید. اگر نگران باشید که شما ممکن است یک مسئله شخصیت و مناسب بودن داشته باشید، شما باید از روش ارزیابی اولیه پیروی کنید زیرا ممکن است آموزش تا زمان ارزیابی انجام نشود.


بازدید از BPP University حقوق BPP University/>

اگر علاقه مند به درخواست BPP University حقوق BPP University برای مطالعه GDL هستید، می توانید از طریق شرکت در یکی از مراسم افتتاحیه ما یا با درخواست یک تور ساختمان و یک به یک در مرکز مورد نظر ما به ما مراجعه کنید.

هزینه ها

سپتامبر 2018 شروع برنامه های تمام وقت و نیمه وقت:

 • بیرمنگام: 12،740 پوند
 • بریستول: 12،740 پوند
 • کمبریج: 12،740 پوند
 • لیده: 11،930 پوند
 • لیورپول: 11،930 پوند
 • لندن هالبورن: 16200 پوند
 • منچستر: 11،930 پوند
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University's aims are to promote excellence in professional education by being forward-thinking, progressive and innovative, to bridge the gap between education and professional practice, to inspi ... اطلاعات بیشتر

The University's aims are to promote excellence in professional education by being forward-thinking, progressive and innovative, to bridge the gap between education and professional practice, to inspire and challenge tomorrow's business and professional people in a supportive learning environment. اطلاعات محدود
منچستر , لندن , ابینگدون , بیرمنگام , بریستول , کمبریج , لیدز , لیورپول + 7 بیشتر کمتر