Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 6 حقوق برنامه ها که در حقوق ورزش 2023

6 حقوق برنامه ها که در حقوق ورزش 2023

بررسی اجمالی

قانون ورزش چیست؟

حقوق ورزش حوزه ای از حقوق است که به مسائل حقوقی در ورزش حرفه ای می پردازد. وکلای دخیل در این زمینه به پرونده هایی مانند روابط کارگری و بازیکن، قراردادهای بازاریابی و پخش ورزشی، آزمایش دارو، علائم تجاری و حق چاپ، مالکیت معنوی، تامین مالی ورزشگاه، قراردادهای پخش و همچنین مسائل مربوط به هواداران رسیدگی می کنند. قانون ورزش به عنوان "حوزه تمرینی که از مهارت های قانونی برای محافظت از شرکت های ورزشی یا سرگرمی در برابر مشکلات قانونی در حال ظهور استفاده می کند" توصیف شده است.

چرا حقوق ورزش بخوانیم؟

مدارک حقوق ورزشی در دانشگاه ها معمولاً چند رشته ای هستند. این بدان معناست که دانش‌آموزان دوره‌هایی را در رشته‌های مختلف می‌گذرانند. به عنوان مثال، یک برنامه حقوق ورزشی ممکن است دانش آموزان را ملزم به شرکت در کلاس هایی در زمینه هایی مانند قانون جرم، مدیریت بازرگانی، قراردادها، قانون ضد تراست، روابط کار و قانون مالیات کند. یک مسیر شغلی متداول برای کسانی که مدرک حقوق ورزشی دارند، انجام برخی کارهای قانونی در یک سازمان ورزشی مانند انجمن بازیکنان NFL یا سایر انجمن های تجاری قبل از اینکه در نهایت به نمایندگی از ورزشکاران حرفه ای تبدیل شوند، است.

با مدرک حقوق ورزشی چه مشاغلی وجود دارد؟

مشاغل قانون ورزش با تیم های ورزشی حرفه ای پیدا می شود. آنها ممکن است با وکلای مشاور عمومی و مدیران روابط کار کار کنند. وکلای ورزشی می توانند در دعاوی حقوقی از ورزشکاران، مربیان، داوران یا مالکان نمایندگی کنند. آنها همچنین ممکن است تجزیه و تحلیل قرارداد را انجام دهند یا در مواردی که شامل اقداماتی علیه لیگ های ورزشی حرفه ای است، شهادت کارشناسی ارائه دهند. دیگر کارفرمایان احتمالی، شرکت های حقوقی متخصص در قانون ورزش، و همچنین انجمن ملی ورزشی دانشگاهی (NCAA) هستند.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات حقوقی کسب و کار
  • حقوق ورزش
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (6)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه