HOGHOOGHTAHSILAT.COM

‏ عدد 2‏ {lawstudies-diploma:singular} بیشترین مرور بر در آلمان را مرور کنید 2019‏

یک دیپلم به کارفرمایان نشان می دهد که یک کارمند آینده نگر، دانش لازم برای موفقیت در زمینه خاصی دارد. برنامه های دیپلم همچنین می توانند دانش آموزان را برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری آماده کنند.

کسانی که دارای مدرک تحصیلی حرفه ای در قانون می تواند دارای تحصیلات دانشگاهی پیشرفته در کارشناسی ارشد از قانون و یا LLM دنبال کنند. به این دوره، شما باید یک درجه اول در قانون و همچنین تجربه گسترده درست داشته باشد. این است که در طیف وسیعی از کشور از سراسر جهان ارائه شده است.

آلمان است یک قسمت بزرگ برای scholarsand بین المللی دارای کیفیت بالا سیستم آموزش عالی. ارزش این سطح از آموزش و پرورش شده است آلمان 'اقتصاد قوی بهبود یافته است. دانشجویان خارجی لذت بردن از استانداردهای زندگی بسیار عالی در یک محیط امن و امن است. برلین پایتخت است.

‏ درخواست اطلاعات کنید بهترین {lawstudies-diploma:plural} در آلمان 2019‏

نتایج Filter

گواهینامه بین المللی حقوق بشر و حقوق انسانی

European University Viadrina in Frankfurt (ODER) - Faculty of Law
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 1 - 2 semesters آوریل 2020 آلمان Frankfurt an der Oder + {تعداد} بیشتر

خواسته های زندگی حرفه ای ممکن است تنها دوره های کوتاه تر تحصیل برای اخذ مدرک تحصیلی بالاتر باشد. برنامه تحصیلات تکمیلی ما همچنین شامل امکان صدور دیپلم یا گواهینامه بین المللی حقوق بشر و حقوق بشردوستانه بر اساس دوره های کوتاه تر مطالعه تحصیلات دوره ای است.

دیپلم در حقوق بین الملل حقوق بشر و حقوق انسانی

European University Viadrina in Frankfurt (ODER) - Faculty of Law
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 2 - 4 semesters آوریل 2020 آلمان Frankfurt an der Oder + {تعداد} بیشتر

در بعضی موقعیت های حرفه ای، فرصت یا نیاز به انجام تحصیلات تکمیلی ممکن است برای کسب مدرک LL.M محدود باشد. برای برخی از شرکت کنندگان، نیاز به شرکت در تحصیلات تکمیلی ممکن است یا به دست آوردن یک درک جامع از زمینه و یا تمرکز بر موضوع خاص است.