Keystone logo

2 دانشنامه برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات حقوق بشر قانون حقوق بشر 2024

فیلترها

فیلترها

  • دانشنامه
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات حقوق بشر
  • قانون حقوق بشر
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دانشنامه برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات حقوق بشر قانون حقوق بشر

یک دیپلم میتواند از یک تا دو سال طول بکشد تا تکمیل شود. اکثر برنامه های طراحی شده اند تا افراد را با دانش لازم برای یک زمینه کاری خاص طراحی کنند. برنامه های دیپلم معمولا عمیق تر از گواهینامه هستند اما تمایل دارند که نسبت به یک گواهینامه نسبت به یک درجه نزدیک تر باشند.

یک دیپلم در قانون حقوق بشر چیست؟ این یک مطالعه در رشته تحصیلات تکمیلی است که معمولا دانشجویان را قادر می سازد تا طیف وسیعی از نظریه ها، شیوه ها، نهادها و ابزارهای حقوق بشر را بررسی کنند. این آموزش مربوط به هر دو وکیل مدافع حقوق بشر و غیر وکیل است که با سازمان های مرتبط با حقوق بشر همکاری دارند. دانش آموزان ممکن است دوره هایی مانند حقوق اقتصادی و اجتماعی، حقوق بین الملل، حقوق بشر و تروریسم، حقوق بشر در محل کار و قانون بین المللی پناهندگان را تجربه کنند.

بسیاری از دانش آموزان مهارت در نوشتن، تحقیق مستقل و مدیریت زمان را دریافت می کنند. مهارت های نوشتن می تواند به فرد کمک کند که از طریق ایمیل و متون بهتر ارتباط برقرار کند. مدیریت زمان استعدادی است که به نفع اکثر افراد حرفه ای و شخصی است. توانایی یافتن جوابها از طریق تحقیقات خود انگیزشی، یک مهارت ارزشمند برای بسیاری از کارفرمایان است.

از آنجا که الزامات دیپلم می تواند بسته به برنامه دانشگاه متفاوت باشد، هزینه های مرتبط نیز می توانند متفاوت باشند. پیشنهاد شده است که یک تحقیق کامل را قبل از ثبت نام انجام دهید. دفتر پذیرش مدرسه می تواند جزئیات قیمت را ارائه دهد.

یک دیپلم در قانون حقوق بشر معمولا دانش آموزان را با دانش و مهارت های لازم برای کار در بسیاری از موقعیت های شغلی در حوزه حقوق بشر قرار می دهد. اگر فارغ التحصیلان قبلا دارای مدرک JD باشند، ممکن است بتوانند از این مطالعه بیشتر برای کسب کار به عنوان یک وکیل حقوق بشر استفاده کنند. دانش آموزان همچنین ممکن است موقعیت خود را به عنوان یک تحلیلگر سیاست، متخصص مسئولیت اجتماعی شرکت، نویسنده داوطلب، تحلیلگر تحقیق یا افسر منابع انسانی پیدا کنند.

برخی از برنامه های دیپلم ممکن است در یک قالب آنلاین در دسترس باشند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.