Keystone logo

8 دانشنامه برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات حقوق بین الملل 2024

فیلترها

فیلترها

  • دانشنامه
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات حقوق بین الملل
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (8)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دانشنامه برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات حقوق بین الملل

برنامه های دیپلم اغلب توسط دانشجویان تحصیلات تکمیلی به دنبال واجد شرایط بودن برای نوع خاصی از کار یا حرفه ای هستند. این برنامه ها کوتاه تر از بسیاری از دوره های فارغ التحصیل هستند و معمولا بین یک تا سه سال طول می کشد تا تکمیل شود.

دیپلم در مطالعات بین المللی حقوق چیست؟ دانش آموزانی که در این نوع برنامه ثبت نام کرده اند، احتمالا بسیاری از جنبه های مختلف عمل قانونی را فرا می گیرند. کلاسها اغلب شامل قانون بشردوستانه، جنایی و مهاجرت هستند، با تمرکز بر نحوه تغییر قوانین بین کشورها. دانش آموزان ممکن است در مورد سبک های حکومتی شکایات دادگاه، و همچنین نحوه رسیدگی به پرونده های جنایی در هنگام اتباع خارجی را بررسی کنند. افراد اغلب اطلاعات عملی در مورد جمع آوری شواهد خارجی و جزئیات استرداد را می آموزند.

دانش آموزان می توانند مهارت های فوق العاده مفید حرفه ای را از طریق تکمیل این نوع برنامه بدست آورند. فارغ التحصیلان علاوه بر دست آوردن بینش نسبت به نهادهای حقوقی مختلف، ارتباط برقرار کننده ای بهتر و توانایی خود برای تحقیق و تجزیه و تحلیل مسائل پیچیده را افزایش می دهند.

هزینۀ یک دیپلم نمیتواند بدون دانستن اینکه چه مدت یک دانشآموز برای پایان دادن به این برنامه طول می کشد، با دقت بیان شود. دانش آموزان آینده نگر می توانند در مورد هزینه ها بیشتر با تحقیق در اینترنت یا تماس مستقیم با یک دانشگاه یاد بگیرند.

با یک دیپلم در مطالعات بین المللی حقوق، بسیاری از فارغ التحصیلان قادر به پیدا کردن کار فورا. این آموزش ممکن است به افراد اجازه دهد که در یک کشور انتخاب شوند، به عنوان وکیل مهاجرت و یا نمایندگی از پناهندگان که از یک منطقه خاص کار می کنند. بعضی از فارغ التحصیلان ممکن است به عنوان دادستانی کیفری متخصص در جرایم غیرقانونی عمل کنند. دیگران ممکن است موقعیت هایی را به عنوان مشاوران در مورد مسائل حقوقی و مسائل مربوط به پروتکل در شرکت های بین المللی پیدا کنند. همچنین ممکن است در نمایندگی و نظارت بر قرارداد برای شرکت هایی که به دنبال کسب تجارب خارجی هستند، وجود داشته باشد.

دیپلم حقوقی از این نوع در بسیاری از کشورها برای دانش آموزان تمام و نیمه در دسترس است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این زمینه، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، مستقیما با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.