Filter
دانشنامه
نیوزیلند نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ عدد ‏ {lawstudies-diploma:singular} برترین در نیوزیلند را مروری بر تمامی 2019‏

یک دیپلم دانشجویان را برای ورود به نیروی کار آماده می کند یا تحصیلات خود را در برنامه های پیشرفته تحصیلی ادامه می دهد. شرکت کنندگان می توانند از طیف گسترده ای از تخصص ها، از فناوری اطلاعات به مواد غذایی و نوشیدنی استفاده کنند.

LLM (کارشناسی ارشد حقوق) درجه کارشناسی ارشد برای دانشجویان به تحصیل قانون است. این است که معمولا برای حرفه ای ها قانون و دانشجویانی که می خواهند به دست آوردن دانش در یک میدان قانون های تخصصی مانند قوانین بین المللی و یا مالیات طراحی شده است.

نیوزیلند یک کشور از خیره کننده و متنوع زیبایی های طبیعی است. کیوی نه تنها یکی از نمادهای ملی - دیگر که برگ سرخس نقره و کورو - بلکه به نام زلاند نو معمولا خود تماس بگیرید. دانش آموزان در خارج از کشور نیاز به پرداخت شهریه کامل و هزینه های زندگی خود را در حالی که تحصیل در یک موسسه نیوزیلند.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید بیشترین مرور بر {lawstudies-diploma:plural} در نیوزیلند 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

Toi Ohomai Institute of Technology

عاشق کار با مردم از سراسر جهان؟ مردم به دنبال یک راه جدید زندگی اغلب قرار دادن نیوزیلند در بالای لیست خواسته های خود را - اما روند مهاجرت می تواند مشکل و گیج کننده. مشاور ... [+]

عاشق کار با مردم از سراسر جهان؟ مردم به دنبال یک راه جدید زندگی اغلب قرار دادن نیوزیلند در بالای لیست خواسته های خود را - اما روند مهاجرت می تواند مشکل و گیج کننده. مشاوره حرفه ای حیاتی است.

اطلاعیه مهم

در 1 ژانویه سال 2016 دیپلم در مشاوره نیوزیلند مهاجرت در مشاوره نیوزیلند مهاجرت به عنوان مسیر به صدور مجوز به عنوان مشاور مهاجرت برای نیوزیلند جایگزین گواهی تحصیلات تکمیلی.

به عنوان ورود به دیپلم در مشاوره نیوزیلند مهاجرت کرده است هر دو مشخص مورد نیاز زبان آکادمیک و انگلیسی، داشتن مدارک لازم برای اثبات که شما معیارهای ورود دیدار خواهد کرد پردازش درخواست شما سرعت.... [-]

نیوزیلند New Zealand Online
ژوئیه 2019
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 years
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی