HOGHOOGHTAHSILAT.COM

‏ تمامی 4‏ {lawstudies-diploma:singular} برترین های در کانادا را مقایسه کنید 2019‏

دانش آموزانی که دیپلم می گیرند، آمادگی لازم برای ورود به حرفه حرفه ای را دارند. متخصصان فعلی نیز ممکن است برنامه های دیپلم را برای دانش خود در زمینه خاصی باز کرده و درب فرصت های شغلی جدید را انتخاب کنند.

LLM مدرک حقوق کارشناسی ارشد است که توسط دانشجویانی که می خواهند به تخصص در یک منطقه خاص از قانون دنبال شود. فارغ التحصیلان با این آموزش تخصصی اغلب واجد شرایط برای کار در محیط های قانونی جهانی است.

اگر شما به فکر هر نظام آموزش عالی است که زندگی خود را مثبت در حالی که شما با دادن دانش و مهارت های عملی تاثیر می گذارد، پس از آن کانادا 'سیستم آموزش و پرورش چیزی است که شما نیاز دارید. سفر به کانادا برای آموزش و پرورش خود را خواهد شما را از خلاقیت و نوآوری از استادان در این موسسات آموزش عالی قدردانی میکنیم.

‏ با دانشگاه ها تماس بگیرید برترین های {lawstudies-diploma:plural} در کانادا 2019‏

نتایج Filter

دیپلم در دستیار قانونی

ABM College
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 31 weeks سپتامبر 2019 کانادا Calgary + {تعداد} بیشتر

این برنامه بر روی توسعه مهارت های دانش آموزان و آشنایی با مراحل قانونی اداری، حسابداری قانونی، اصطلاحات حقوقی، مهارت های نرم افزار کامپیوتر، و مهارت های keyboarding قوی، تمرکز دارد.

دیپلم کارمند حقوق

triOS College
پردیس دانشگاهی تمام وقت 52 - 60 weeks سپتامبر 2019 کانادا Mississauga Windsor Toronto Scarborough Oshawa London Kitchener Hamilton Brampton + {تعداد} بیشتر

این برنامه دانشجویان را برای پیگیری یک مسیر شغلی سنتی به عنوان یک کارمند قانونی آماده می کند، که تحت نظارت مستقیم یک وکیل عمل می کند. کارفرمایان قانون در تنظیمات مختلف، از جمله شرکت های حقوقی، شرکت ها، سازمان های غیر انتفاعی و شرکت های املاک و مستغلات مشغول به کار هستند.

مطالعات عدالت دیپلم - اجرای قانون

Bow Valley College
پردیس دانشگاهی تمام وقت 16 months سپتامبر 2019 کانادا Calgary

شما را تبدیل به یک بخش حیاتی از سیستم این است که در پایه و اساس جامعه ما، ایجاد تفاوت در زمینه عدالت و جامعه خود را.

دیپلم دستیار حقوقی

Reeves College
پردیس دانشگاهی تمام وقت 43 weeks سپتامبر 2019 کانادا Calgary Lethbridge Edmonton + {تعداد} بیشتر

با وارد کردن برنامه Assistant Legal Assistant Reeves College یک بخش جدایی ناپذیر از یک دفتر قانونی شوید. کمک های حقوقی اعضای یک تیم حقوقی به خوبی محترم و به خوبی پرداخت می شوند. برنامه دیپلم حقوقی دستیار در Reeves College شما را برای ورود به جهان دشوار و جذاب قانون آماده می کند.