HOGHOOGHTAHSILAT.COM

‏ {lawstudies-diploma:singular}

‏ {Farsi:Field} مقایسه کنید 2019‏ {lawstudies-diploma:singular} 36‏

دیپلم حقوقی در انگلستان رایج است که در آن یک دوره حقوق مدرک کارشناسی ارشد در انگلستان و ولز است. در دیپلم حقوق انگلستان، به عنوان دوره های تخصصی حرفه ای (CPE) یا دیپلم فارغ التحصیل در قانون (GDL) شناخته می شود و برای تعلیم فارغ التحصیلان غیر قانونی برای حرفه های حقوق استفاده می شود. این دیپلم ها بعضی اوقات دوره های تبدیل به قانون هستند، زیرا آنها اجازه می دهند دانش آموزان دوره های کارشناسی یا فارغ التحصیلی خود را به درجه های قانون تبدیل کنند.

دیپلم حقوق می تواند به عنوان مطالعات کامل و یا نیمه وقت مورد استفاده قرار گیرد و معمولا به مدت یک تا سه سال بسته به نیاز دوره و شدت مطالعه تکمیل می شود. دیپلم حقوق از لحاظ تحصیلی کامل و اعتباری نسبت به یک مدرک قانونی، بسته به نوع موسسه و روش مطالعه است. بعضی از دیپلم های قانون شامل دوره کار، در حالی که دیگران مبتنی بر تحقیق و بر اساس یک پایان نامه نوشته شده است.

در انگلستان دیپلم حقوق توسط جامعه قانون والسال انگلستان تنظیم شده است و به منظور اجازه دادن به دانشجویان رشته های مختلف تحصیلی به منظور پیگیری قانون به عنوان حرفه ای طراحی شده است. سایر کشورهای یا مناطق سابق و سابق کشورهای مشترک المنافع اغلب دوره های دیپلم حقوق مشابه را ارائه می دهند. در آفریقای جنوبی، دیپلم حقوق تحصیلات تکمیلی به طور کلی به عنوان یک تخصص رسمی در حوزه حقوق مشغول به کار است. در ایتالیا و فرانسه، اتمام موفقیت آمیز یک مدرک لیسانس و یک امتحان حرفه ای دیپلم قانون را به عهده می گیرد، پس از آن یک دانش آموز می تواند سوگند مورد نیاز برای اجرای قانون را بگیرد.

اگر شما دارای مدرک کارشناسی یا فارغ التحصیل هستید و مایل به دنبال کردن حرفه ای در قانون هستید، برای پیدا کردن دیپلم حقوق، از لیست زیر استفاده کنید. شما می توانید با کلیک بر روی «خواندن من» اطلاعات بیشتر در مورد هر درس را بیابید و سپس با استفاده از فرم در صفحه، مستقیما با دفتر پذیرش تماس بگیرید.

نتایج

فارغ التحصیل دیپلم در حقوق (I-GDL) - پاره وقت

University of Law GDL Courses
Online پاره وقت 21  September 2019 بریتانیا UK Online

دریافت مدرک دیپلم فارغ التحصیل مدرک لیسانس (I-GDL) - دوره نیمه وقت بیش از 21 ماه. GDL منحصر به فرد دانشگاه Law (ULaw) حجم کار را برای یک رویکرد بهینه تر گسترش می دهد.


دوره کارآموزی حقوقی (LPC) - تسریع شده است

The University of Law Postgraduate Programmes
Campus تمام وقت July 2019 بریتانیا London

اگر دارای مدرک لیسانس یا GDL هستید و مایل به تحصیل به عنوان وکیل هستید، ما سه گزینه از جمله کارشناسی ارشد LPC در قانون، کسب و کار و مدیریت را برای آماده سازی کسب و کار ارائه می دهیم.


دیپلم فارغ التحصیل در قانون

City University of London
Campus تمام وقت January 2020 بریتانیا London

آماده شدن برای مدرک کارشناسی ارشد و دادرسی. دیپلم فارغ التحصیل متشکل از تحصیلات دانشگاهی، آموزش فشرده زبان انگلیسی و مهارت های مطالعه برای آماده شدن برای ورود به مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه است.


دیپلم دستیار حقوقی

Reeves College
Campus تمام وقت 43  September 2019 کانادا Calgary Lethbridge Edmonton + {تعداد} بیشتر

با وارد کردن برنامه Assistant Legal Assistant Reeves College یک بخش جدایی ناپذیر از یک دفتر قانونی شوید. کمک های حقوقی اعضای یک تیم حقوقی به خوبی محترم و به خوبی پرداخت می شوند. برنامه دیپلم حقوقی دستیار در Reeves College شما را برای ورود به جهان دشوار و جذاب قانون آماده می کند.


گواهینامه بین المللی حقوق بشر و حقوق انسانی

European University Viadrina in Frankfurt (ODER) - Faculty of Law
Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  April 2019 آلمان Frankfurt an der Oder + {تعداد} بیشتر

خواسته های زندگی حرفه ای ممکن است تنها دوره های کوتاه تر تحصیل برای اخذ مدرک تحصیلی بالاتر باشد. برنامه تحصیلات تکمیلی ما همچنین شامل امکان صدور دیپلم یا گواهینامه بین المللی حقوق بشر و حقوق بشردوستانه بر اساس دوره های کوتاه تر مطالعه تحصیلات دوره ای است.


دیپلم کارشناسی ارشد در زمینه حقوق قانونی (LPC)

Manchester Metropolitan University
Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2019 بریتانیا Manchester + {تعداد} بیشتر

برنامه LPC در دانشکده حقوق منچستر برای شما به عنوان یک وکیل آماده شده است تا شما را به شروع کامل و دقیق برای حرفه شما آماده کند. با تمرکز بر شبیه سازی وضعیت های حقوقی واقعی، البته عملی و تعاملی است، با استفاده از کارگاه های آموزشی و روش های آموزش موثر پشتیبانی شده توسط مواد آنلاین، برای کمک به توسعه مهارت های عملی و نظری مورد نیاز برای عمل قانونی. شما یاد خواهید گرفت که چگونه از همان ابتدا فکر کنید و رفتار کنید.


PG Dip تجارت بین المللی و قانون تجاری

University of Essex Online
Online تمام وقت 16  زمان ثبت نام باز است بریتانیا Colchester

دوره PG Dip ما تجارب بین المللی تجارت و تجاری * ارائه می دهد یک مدارک پیشرفته است که طراحی شده برای ایجاد دانش خود را از ماژول PG Cert برنامه و همچنین معرفی مهارت های تحقیق و تحقیق حقوقی، حمل و نقل کالاهای بین المللی، قوانین بین المللی خصوصی، قانون مالکیت معنوی و حل اختلاف تجاری بین المللی.


مدرک تخصصی حقوق بشر و حقوق انسانی

Université Catholique de Bukavu
Campus تمام وقت September 2019 کنگو جمهوری دموکراتیک کنگو (زئیر) Bukavu

<span translate="no">Université Catholique de Bukavu</span> (DES) (دیپلم مطالعات تخصصی) در زمینه حقوق بشر و حقوق بین الملل بشر دوستانه از طریق مرکز منطقه ای حقوق بشر و حقوق بین الملل بشر دوستانه (CERDHO) دانشکده حقوق .


دیپلم در مشاوره نیوزیلند مهاجرت (سطح 7)

Toi Ohomai Institute of Technology
Online تمام وقت پاره وقت 1 - 2  July 2019 نیوزیلند New Zealand Online + {تعداد} بیشتر

عاشق کار با مردم از سراسر جهان؟ مردم به دنبال یک راه جدید زندگی اغلب قرار دادن نیوزیلند در بالای لیست خواسته های خود را - اما روند مهاجرت می تواند مشکل و گیج کننده. مشاوره حرفه ای حیاتی است.


برنامه پیشرفته در مطالعات بین المللی حقوقی

University of Deusto
Campus تمام وقت 10  September 2019 اسپانیا Bilbao

مطالعات بین المللی در دانشکده حقوق در Deusto یک سابقه طولانی هر دو در زمینه آموزش و در زمینه تحقیق (اراسموس موندوس به علاوه، پروژه های اروپایی H2020).


دیپلم فارغ التحصیل در قانون استرالیا

University of Technology Sydney
Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 1.5  January 2020 استرالیا Sydney + {تعداد} بیشتر

این دوره طراحی شده است تا وکلا متشکل از وکلا واجد شرایط از حوزه های قضایی خارج از استرالیا را برای برآورده شدن الزامات علمی برای پذیرش به عنوان وکیل دادگاه عالی NSW طراحی کند.


دیپلم وزیر حقوقی - CPD

John Academy
Online تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا London

سیستم حقوقی برای هر کشور خاصی بسیار پیچیده است. یک کلیشه رایج این است که یک وکیل یا وکیل اغلب در مدرسه حقوقی متولد می شود، با توجه به میزان اطلاعاتی که باید به یاد داشته باشید. به همین دلیل آنها نیاز به کمک اضافی در بخش مدیریت خود، به شکل یک وزیر قانونی. با استفاده از این دوره دیپلم حقوقی شما هم اکنون می توانید مهارت های خود را در صنعت قانون بسیار سختگیرانه توسعه دهید. همانند تمام مواد خوب، این دوره از طریق ارائه یک مقدمه کوتاه به دنیای یک دبیر قانونی و آنچه انجام می دهد، شروع می شود. پس از آن شما می توانید مهارت های مختلف مورد نیاز برای یک وزیر قانونی از جمله دانش کامپیوتر، کار گروهی و توجه به جزئیات پیدا کنید. شما همچنین در مورد وظایف کلی یک وزیر قانونی و نحوه اجرای روز به روز یاد خواهید گرفت. این دوره بیشتر به شما در مورد مدیریت جلسات آموزش داده خواهد شد، نگهداری سوابق با سیستم ثبت نام متفاوت، توسعه مهارت های تحقیقاتی، مدیریت رونویسی برای قضات و ارائه نکات در زمینه نوشتن و اصلاح. علاوه بر این، شما درک پایه ای از نحوه کارکرد سیستم حقوقی در انگلستان، دادگاه های انگلستان از جمله اسکاتلند و ایرلند شمالی را درک خواهید کرد و کارهای روزانه را از کسی که آن را انجام داده اید، پیگیری می کند. به طور کلی این یک دوره عالی برای شماست تا اطمینان حاصل کنید که آن را بعنوان وزیر قانونی قرار دهید.


دیپلم در دبیرکل حقوقی - CPD

iStudy
Online تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا London

برای یک وکیل بسیار سخت است که تمام مشتریان خود را اداره کنید، به یاد داشته باشید و مسائل قانونی خود را سازماندهی کنید، پرونده های مربوط به پرونده ها، قرار ملاقات ها را ثبت کنید و تمام اسناد حقوقی را به همان صورت ثبت کنید. برای مدیریت، سازماندهی و برنامه ریزی تمام این موارد، آنها نیاز به کمک اضافی یک وزیر قانونی دارند. اگر فردی هستید که به این گزینه نگاه می کنید، این دیپلم در مجلس قانونی برای شما مناسب است. با استفاده از این مواد آموزشی، می توانید به راحتی مهارت ها و دانش را برای کسب موفقیت در صنعت بسیار مستحکم کسب کنید. برنامه درسی دوره به طور عمدی به پنج بخش برای راحتی یادگیری شما تقسیم شده است. وزیر امور حقوقی، مدیریت جلسه و گرفتن دقیقه، نقش و مسئولیت های منشیگری، نقش خدمات مشتری، و در نهایت کار با استفاده از کلمه MS. در ابتدا، دانش پایه را به عنوان وزیر قانونی دریافت خواهید کرد و در مورد کار تیمی و توجه به جزئیات یاد خواهید گرفت. این دوره بیشتر به شما در مورد مدیریت جلسات آموزش داده خواهد شد، نگهداری سوابق با سیستم ثبت نام متفاوت، توسعه مهارت های تحقیقاتی، مدیریت رونویسی برای قضات و دانش کامپیوتر پایه. در هر چشم انداز کلی، این دوره به عنوان یک بسته کامل است که به شما کمک خواهد کرد که تبدیل به یک وزیر قانونی شوید.


دیپلم BTEC در قانون کسب و کار

Leadership Community College KSA
Campus تمام وقت August 2019 عربستان سعودی Jeddah

دیپلم کسب و کار (تخصصی در قانون)


دیپلم در دستیار قانونی

ABM College
Campus تمام وقت پاره وقت 31  September 2019 کانادا Calgary + {تعداد} بیشتر

این برنامه بر روی توسعه مهارت های دانش آموزان و آشنایی با مراحل قانونی اداری، حسابداری قانونی، اصطلاحات حقوقی، مهارت های نرم افزار کامپیوتر، و مهارت های keyboarding قوی، تمرکز دارد.