Europa-Institut

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Europa-Institut دانشگاه سارلند دومین موسسه در اروپا است و در زمینه آموزش و تحقیقات عالی در اروپا و بین المللی بیش از شش دهه است. در ابتدای سال 1951 ، اولین مدیر موسسه، پروفسور دکتر. جوزف فرانسیس آنجلووز، چشم انداز تحقیقات علمی در Europa-Institut "اروپا در آینده" برای انتقال این اروپا از جوانان تحصیل شده به روش های آموزش سنتی در کشورهای مختلف، برای همه این کشورها، مربیان تفکر اروپایی و شاید هم به زودی برای آموزش نیروهای پیشرو اروپا ". نه تنها این دیدگاه در موسسه اروپا به واقعیت تبدیل می شود؛ بلکه در سال های اخیر به یک موسسه جهانی تبدیل شده است.

برای بیش از سه دهه، مؤسسه ای که در گوشه ای از سه کشور فرانسه ، لوکزامبورگ و آلمان واقع شده است ، برنامه ای عالی و عالی بین المللی در زمینه حقوق اروپایی و بین المللی ارائه می دهد. از آن به بعد، بیش از 5000 دانشجو موفق به تحصیل در رشته های اجرایی در موسسات اروپایی و بین المللی، شرکت های حقوقی بین المللی، شرکت های دولتی و ادارات دولتی شده اند. هر سال، سخنرانان مشهور از سراسر جهان به دانش آموزان از بیش از 30 کشور آموزش می دهند تا به طور مطلوب برای چالش های بازار کار اروپا و بین المللی آماده شوند.

علاوه بر این، دانشمندان مشهور بین المللی و سخنرانان مهمان از سراسر جهان از شرایط تحقیق عالی در Europa-Institut با کتابخانه خود استفاده می کنند که همچنین مرکز مستند سازی اروپا است. شبکهی تازه تاسیس جنوب شرق اروپا، دورههای تابستانی اروپایی و مدارس زمستانی، اهمیت بینالمللی مؤسسه را در زمینه تحقیق و آموزش بیشتر تأمین میکند. نشریات مؤسسۀ خود، شخصیت پژوهشی این مؤسسه را برجسته می کنند، در حالی که تمرکز تمرکز بر آن در پیشنهادات دائمی ارائه شده در زمینه تحصیلات عالی و همچنین خدمات گسترده شغلی منعکس شده است. Europa-Institut همیشه یک شریک قابل اعتماد در تمام فعالیت هایش در EVER eV، انجمن فارغ التحصیل موسسه اروپا ، با یک شبکه گسترده در سراسر جهان است.

تعالی گواهی

Europa-Institut است که توسط دفتر امور خارجه، وزارت فدرال آموزش و پژوهش، کمیسیون اروپا و علمی خدمات تبادل آلمانی پشتیبانی. این است که توسط استانداردهای آموزشی بالا، اطلاعات تماس نزدیک و منظم با نهادهای اتحادیه اروپا، شورای اروپا و با وزارت امور خارجه از مشخص می شود.

Europa-Institut به عنوان بخشی از اعتباربخشی دانشگاه سارلند، به طور گسترده مورد ارزیابی و تأیید آژانس بین المللی اعتباربخشی ACQUIN قرار گرفته است. Europa-Institut برنامه Europa-Institut طور رسمی تایید کرده است که Europa-Institut برای تحقیقات برجسته و همچنین تدریس با کیفیت بالا مخالف است. Europa-Institut همچنین "گواهی کیفیت بین المللی (CeQuInt)" را برای استراتژی موفقیت آمیز بین المللی خود در برنامه استاد خود دریافت کرده است.

مکان ها

ساربروکن

Address
Universität des Saarlandes
Campus, Building B2. 1

66123 ساربروکن, سارلند, آلمان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید