توضیحات رسمی را مطالعه کنیدبا توجه به دانش آموزان کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته ، از تمرین و آکادمی ، از زمینه های حقوقی ، فنی و سایر تحصیلات در ذهن ، مشخص بود که برنامه بعدی باید تا حد امکان جامع باشد. بنابراین دکتر بولدو و پروفسور استراوس تصمیم گرفتند شرکای مناسبی را با اعتبار قوی در آموزش قانون مالکیت معنوی ، قانون به طور کلی و همچنین اقتصاد و تجارت شناسایی کنند.

آنها دانشگاه آگسبورگ را یافتند. Technische Universität München؛ و دانشکده حقوق دانشگاه جورج واشنگتن (واشنگتن ، دی سی).

پس از مذاکرات گسترده ، مرکز حقوق مالکیت معنوی مونیخ ( MIPLC ) در مراسم تأسیس در 17 مارس 2003 افتتاح شد. با همکاری سخاوتمندانه وزارت علوم ، تحقیقات و هنر باواریا ، این چهار شریک توانستند رسمی شوند. تصویب برنامه کارشناسی ارشد "مالکیت معنوی و قانون رقابت" در زمان ضبط. در همین زمان ، ما مشغول استخدام دانشکده هایی از سراسر جهان ، نهایی کردن جزئیات اداری برنامه و شروع به تبلیغ برای دانشجویان بودیم.

تا اکتبر 2003 ، ما قادر به جذب دانش آموزان از 8 کشور واقع در پنج قاره بودیم. در آگوست 2004 ، این 13 دانشجوی کلاس اول ما از MIPLC فارغ التحصیل MIPLC ، و دانشگاه آگسبورگ موفق به اخذ مدرک "کارشناسی ارشد قوانین" شد. اولین سال تحصیلی ما - با وجود همه مشکلات درگیر این تلاش جدید جاه طلبانه - با موفقیت به پایان رسید. در سال تحصیلی دوم ، ثبت نام ما به 18 دانشجوی از 13 کشور افزایش یافت. علاوه بر این ، MIPLC LL.M. این برنامه برای کمک به آموزش بیشتر هفت دانشمند ASEAN ، که برای دوره زمستان 2004/05 در چارچوب برنامه ECAP II پیوستند ، انتخاب شد.

تا سال 2008 ، ما توانستیم 30 دانشجوی جدید را برای اولین بار ثبت نام كنیم و در یك فرآیند اعتباربخشی قرار داشته باشیم كه در این میان با موفقیت به پایان رسیده است. کلاس فعلی 2013/14 دارای 23 دانش آموز از 15 کشور در اروپا ، آمریکای شمالی و جنوبی ، آفریقا و آسیا است.

ما به خاطر کمکهای انتقادی آنها در این سرمایه گذاری جدید ، به افراد زیادی مدیون هستیم. از همان آغاز ، رهبران چهار شریک MIPLC تعهد خود را نسبت به این همکاری منحصر به فرد نشان دادند و موضوعات پیچیده را به صورت ماهرانه و انعطاف پذیر اداره کردند.

تشکرهای صمیمانه به ویژه به خاطر استاد ولفگانگ A. هرمان و دکتر لودویگ کرونثالر ، رئیس جمهور و (سپس) کانزلر از Technische Universität München وجود دارد. پروفسور ویلفرد بوتکه ، رئیس جمهور فقید دانشگاه آگسبورگ؛ پروفسور مایکل K. یانگ ، سپس رئیس دانشکده حقوق جورج واشنگتن (واشنگتن ، دی سی) ، و استاد مارتین جی. آدلمن از حقوق GW.

همه این افراد در راه اندازی MIPLC به عنوان یک همکاری قوی چند شریک مؤثر بودند. علاوه بر این ، سپاس از پروفسور توماس MJ مولر از دانشگاه اوگسبورگ و مرحوم دکتر مانفرد شولز ، عضو سابق هیئت امناء ما ، که با هم حمایت مالی قابل توجهی از Gesellschaft der Freunde der Universität Augsburg eV تأمین کردند.

گذشته از این ، استاد جوزف درکسل ، که اکنون رئیس هیئت مدیره MIPLC ، در تهیه مقررات مطالعه و MIPLC که همه دانشجویان MIPLC آن MIPLC به کار هستند ، MIPLC .

بدون حمایت آنها و بدون رویکرد دوستانه و مفید وزارت علوم ، تحقیقات و هنر باواریا ، ما هرگز نمی توانستیم LL.M را شروع کنیم. برنامه ای در پاییز 2003 ، تنها شش ماه پس از ایجاد این مرکز.

و قطعاً بدون وجود بیش از 65 عضو هیئت علمی ، ما نمی توانستیم چنین برنامه متنوعی و چند جانبه ایجاد کنیم. مهم نیست که به دلیل تعهد مداوم آنها به برنامه MIPLC ، سخنرانی های اختصاصی آنها کیفیت آموزش ارائه شده توسط MIPLC را MIPLC می کند.

همچنین ، ما از مربیان دانشگاهی ما تشکر می کنیم ، که با انجام جلسات آموزش یک به یک با دانشجویان خود ، سهم مهمی در کیفیت LL.M ما دارند. برنامه

برهمین اساس ما مشتاقانه منتظر توسعه سالهای تحصیلی فعلی و آینده هستیم و تلاش می کنیم با افزایش هر چه بیشتر ارتباط متقابل دوره ها ، با تطبیق دوره ها با نیاز دانشجویان ، به طور مداوم کیفیت برنامه خود را ارتقاء دهیم. کمترین چیزی نیست ، با ارائه دوره های جدید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLM

Munich Intellectual Property Law Center MIPLC

MIPLC به لطف چهار همکار، دانشکده بین المللی و دانش آموزان از سراسر جهان، یک تجربه واقعا بین المللی و بین رشته ای را فراهم می کند. ... [+]

برنامه ما

MIPLC به لطف چهار همکار، دانشکده بین المللی و دانش آموزان از سراسر جهان، یک تجربه واقعا بین المللی و بین رشته ای را فراهم می کند.

با 38 دانش آموز (حداکثر) در هر سال، برنامه ما بسیار کمتر از دیگران است. این تضمین تعامل شدید بین دانش آموزان، استادان، و کارکنان، و همچنین پشتیبانی شخصی است. دوره های ما به ویژه برای برنامه ما و دانش آموزان ما طراحی شده است.

برنامه ما این است:

متخصص و کاملا معتبر و فشردهمناسب برای فارغ التحصیلان قانون و دانش آموزان با زمینه های دیگر به طور یکسانبه طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شودچندین محدوده قانونی، شامل قوانین مدنی و سنت های قانونی مشترک و کشورهای متعدد استانواع مختلفی از ماژول های مختلف را انتخاب کنیدبین رشته ای، بحث در مورد تمام جنبه های آی پی از دیدگاه های قانونی و اقتصادی مربوطهقابل اجرا با جنبه های عملی IP تحت پوشش در شبیه سازی، مطالعه موردی و کارآموزیبا بازدید از تحصیل در اداره ثبت اختراعات اروپا و دیگر سازمان های آی تی، با تحصیلات انتخابی به واشنگتن دی سی، و سخنرانی ها و مذاکرات مهمان در طول سالعضو شبکه EIPINواقع در اروپا IP Capital مونیخ... [-]
آلمان مونیخ
اکتبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Munich Intellectual Property Law Center MIPLC
Address
Max Planck Institute for Innovation and Competition MIPLC Marstallplatz 1
80539 مونیخ, بایرن, آلمان
وب سایت
تلفن
+49 (89) 24246-5321