توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اعتباری برای ایده دانه MIPLC است است با توجه به استاد Schricker، مدیر سابق موسسه ماکس پلانک برای مالکیت معنوی و قانون رقابت (در حال حاضر MPI برای نوآوری و رقابت). از این ایده دانه رشد طرح برای ایجاد یک امثال بین المللی با کیفیت بالا برنامه به تدریس حقوق IP به بدن دانش آموز متنوع است. اجرای این طرح توسط پروفسور جوزف استراوس، یکی از جانشینان استاد Schricker به عنوان مدیر موسسه ماکس پلانک، و پلانک جامعه ماکس، به خصوص عمومی دکتر خود، وزیر مبارزه شد باربارا Bludau.

با دانش آموزان از در حال توسعه و کشورهای توسعه یافته، از عمل و دانشگاهی، از زمینه های آموزشی حقوقی، فنی و دیگر در ذهن، روشن است که برنامه های بعدی را باید به عنوان جامع که ممکن بود. بنابراین دکتر Bludau و استاد استراوس مجموعه ای از برای شناسایی شرکای مناسب با اعتبار قوی در تدریس حقوق مالکیت معنوی، قوانین به طور کلی، و همچنین اقتصاد و کسب و کار.

آنها دانشگاه آگسبورگ پیدا شده است. دانشگاه فنی مونیخ؛ و جورج واشنگتن دانشکده حقوق دانشگاه (واشنگتن دی سی).

پس از مذاکرات طولانی، در مرکز قانون مالکیت معنوی مونیخ (MIPLC) در یک مراسم بنیانگذاری در مارس 17، 2003 افتتاح شد. با همکاری سخاوتمندانه از وزارت باواریا برای علوم، تحقیقات و هنر، چهار شرکای قادر به دست آوردن تایید رسمی برنامه مستر "مالکیت معنوی و رقابت قانون" در زمان ثبت شد. در همان زمان، ما دانشکده استخدام مشغول از سراسر جهان بود، نهایی جزئیات اداری از برنامه، و شروع به تبلیغ برای دانش آموزان است.

در ماه اکتبر سال 2003، ما قادر به جذب دانشجویان از هشت کشور واقع در پنج قاره بوده است. در آگوست 2004، این 13 نفر از دانش آموزان کلاس اول ما را از MIPLC فارغ التحصیل شد، با دانشگاه آگسبورگ اعطا "کارشناسی ارشد حقوق" درجه است. سال اول تحصیلی ما - با وجود همه مشکلات دندان درآوردن این تلاش جاه طلبانه جدید - موفقیت به پایان رسید. در سال تحصیلی دوم، ثبت نام خود را به 18 دانش آموز از 13 کشور افزایش یافت. علاوه بر این، MIPLC امثال برنامه برای کمک به آموزش و پرورش بیشتر از هفت دانشمندان آسه آن، که برنامه را برای مدت زمستان 2004/05 در چارچوب برنامه ECAP II پیوست انتخاب شد.

در سال 2008، ما قادر به ثبت نام 30 دانش آموزان جدید برای اولین بار و در میان یک فرآیند اعتباربخشی است که در عین حال موفقیت نتیجه گیری شده است بودند. کلاس جاری از 2013/14 دارای 23 دانشجو از 15 کشور در اروپا، شمال و جنوب امریکا، آفریقا، و آسیا است.

ما به افراد متعدد برای کمک های حیاتی خود را به این سرمایه گذاری جدید مدیون است. از همان آغاز، رهبران چهار شرکای MIPLC تعهد استوار خود را منحصر به فرد این همکاری نشان داد، و مسائل پیچیده به طرز ماهرانه و انعطاف پذیری می شود.

تشکر صمیمانه با توجه به ویژه به استاد ولفگانگ A. هرمان و دکتر لودویگ Kronthaler، رئیس جمهور و (سپس) KANZLER از دانشگاه فنی مونیخ؛ پروفسور ویلفرد Bottke، مرحوم رئیس دانشگاه آگسبورگ؛ پروفسور مایکل K. جوان، پس از آن دین از جورج واشنگتن دانشکده حقوق (واشنگتن دی سی)، و پروفسور مارتین J. آدلمن قانون GW.

همه این افراد در کمک به راه اندازی MIPLC به عنوان یک همکاری چند شریک قوی بود. تشکر بیشتر به دلیل پروفسور توماس MJ Möllers از دانشگاه آگسبورگ و مرحوم دکتر هستند مانفرد شولز، عضو سابق ما هیئت امنا، که با هم پشتیبانی مالی قابل توجهی از گسلچافت DER Freunde DER دانشگاه آگسبورگ ولت امن

آخرین اما نه کم، استاد جوزف Drexl، در حال حاضر رئیس هیات مدیره MIPLC، در کمک به تدوین مقررات مطالعه و آزمون به که همه دانش آموزان MIPLC موضوع بود.

بدون حمایت آنها، و بدون رویکرد دوستانه و مفید از وزارت باواریا برای علوم، تحقیقات و هنر، ما هرگز نمی تواند امثال شروع کرده اند برنامه در پاییز سال 2003، تنها شش ماه پس از مرکز ایجاد شده بود.

و البته، بدون بیش از 65 عضو هیات علمی ما، ما را نداشته اند قادر به ایجاد چنین برنامه های متنوع و چند وجهی بوده است. نه فقط به دلیل تعهد مستمر خود را به برنامه MIPLC، سخنرانی اختصاصی خود تضمین کیفیت آموزش و پرورش MIPLC ارائه می دهد.

همچنین، ما معلمان دانشگاهی ما، که، با انجام یک به یک جلسه آموزش با دانش آموزان خود، سهم مهمی به کیفیت امثال ما با تشکر از برنامه است.

بر این اساس ما به دنبال به جلو به توسعه در سال تحصیلی جاری و آینده و تلاش برای بهبود مستمر کیفیت از برنامه های ما حتی بیشتر افزایش ارتباط متقابل و دوره ها، با تطبیق دوره به نیازهای دانش آموزان، و، نه کم، با ارائه دوره های جدید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLM

Munich Intellectual Property Law Center MIPLC

MIPLC به لطف چهار همکار، دانشکده بین المللی و دانش آموزان از سراسر جهان، یک تجربه واقعا بین المللی و بین رشته ای را فراهم می کند. ... [+]

برنامه ما

MIPLC به لطف چهار همکار، دانشکده بین المللی و دانش آموزان از سراسر جهان، یک تجربه واقعا بین المللی و بین رشته ای را فراهم می کند.

با 38 دانش آموز (حداکثر) در هر سال، برنامه ما بسیار کمتر از دیگران است. این تضمین تعامل شدید بین دانش آموزان، استادان، و کارکنان، و همچنین پشتیبانی شخصی است. دوره های ما به ویژه برای برنامه ما و دانش آموزان ما طراحی شده است.

برنامه ما این است:

متخصص و کاملا معتبر و فشردهمناسب برای فارغ التحصیلان قانون و دانش آموزان با زمینه های دیگر به طور یکسانبه طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شودچندین محدوده قانونی، شامل قوانین مدنی و سنت های قانونی مشترک و کشورهای متعدد استانواع مختلفی از ماژول های مختلف را انتخاب کنیدبین رشته ای، بحث در مورد تمام جنبه های آی پی از دیدگاه های قانونی و اقتصادی مربوطهقابل اجرا با جنبه های عملی IP تحت پوشش در شبیه سازی، مطالعه موردی و کارآموزیبا بازدید از تحصیل در اداره ثبت اختراعات اروپا و دیگر سازمان های آی تی، با تحصیلات انتخابی به واشنگتن دی سی، و سخنرانی ها و مذاکرات مهمان در طول سالعضو شبکه EIPINواقع در اروپا IP Capital مونیخدانشکده ما... [-]
آلمان Munich
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 دوره حقوق شناسی خود را مشخص کنید
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Munich Intellectual Property Law Center MIPLC
Address
Max Planck Institute for Innovation and Competition MIPLC Marstallplatz 1
80539 Munich, Bavaria, آلمان
وب سایت
تلفن
+49 (89) 24246-5321