Australian National University (ANU) - Law

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

ANU دانشگاه ملی استرالیا با شهرت جهانی در قوانین بین المللی، قانون اساسی، عمومی و خصوصی است. ANU در رتبه 12 در جهان برای مطالعه قانون (QS World Rankings by Subject، 2018) رتبه بندی شده است.

در سراسر دوره های کارشناسی، تحصیلات تکمیلی و تحصیلی، دانشکده حقوق و علوم انسانی دانش آموزان را در درک منحصر به فرد از قانون، عمل و سیاست فعلی فراهم می کند. رویکرد تدریس با سختی تحصیلی با تخصص عملی ترکیب شده است. دانش آموزان از دانشگاهیان و سخنرانان مهمان از تجربه حرفه ای در دنیای واقعی یاد می گیرند. اندازه های کوچک کلاس فرصت های بیشتری برای دانش آموزان فراهم می کند تا با کارکنان دانشگاهی ارتباط برقرار کنند، با سخنرانان مهمان و سایر دانشجویان شرکت کنند.

در طول سال، دانشکده حقوق و علوم انسانی اداره آموزش و پرورش استادان را از طریق استرالیایی ها و سراسر جهان آموزش می دهد. استادان دوره گذشته توسط رؤسای فعلی و سابق دادگاه عالی استرالیا، مشاور عمومی در وکیل دولتی استرالیا و مدیر جهانی برای مشتری تدریس شده است

این دانشگاه طیف وسیعی از دوره های بالینی و فرصت های کارآموزی قانونی در استرالیا، آسیا، انگلستان و ایالات متحده را ارائه می دهد تا دانش آموزان بتوانند دانش قانونی خود را در عمل و تجربه حرفه ای واقعی در طول تحصیلات قانونی خود کسب کنند.

ANU یک گزارش تحقیق غافلگیرانه با بسیاری از کارشناسان علمی خود به عنوان رهبران در زمینه های خود و یک شبکه بسیار متصل از بیش از 20،000 فارغ التحصیلان قانون در سراسر جهان از جمله وکلا، قضات، دیپلمات ها، سیاستمداران، مدیران ارشد، بانکداران سرمایه گذاری، مشاوران مدیریت، تحلیلگران سیاسی، محققان و رهبران شرکتهای جهانی.

مطالعه قانون در سرتاسر کشور

به عنوان مکتب حقوق ملی استرالیا، ANU دانش آموزان فرصت های مختلفی را برای مطالعه حقوق در پایتخت کشور - شهر که در آن قوانین و سیاست های فدرال ساخته می شود، ارائه می دهد.

مجاورت دانشکدۀ حقوق انحصاری دانشکده عالی عالی استرالیا، دادگاه های مشترک المنافع و دفاتر فدرال، دسترسی دانشجویان به مددجویان حقوقی، اعضای قضات و سیاست گذاران دولتی را فراهم می کند که بسیاری از آنها فارغ التحصیلان حقوق دانشگاه آزاد اسلامی هستند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Law حقوق شناسی » بازدید کنید Law LLB » بازدید کنید Law LLM » بازدید کنید Online دانشنامه های فارغ التحصیلی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


جورج دکتر

Campus تمام وقت پاره وقت 3 - 10  زمان ثبت نام باز است استرالیا Canberra + {تعداد} بیشتر

ANU Juris Doctor (JD) یک برنامه متمایز برای فارغ التحصیلان رشته های غیر قانونی (یا مقررات قانون غیر استرالیایی) است و دارای شرایط لازم برای پذیرش به عنوان وکیل در استرالیا و سایر حوزه های قضایی است. [+]

شرح برنامه

ANU دانشگاه برتر دانشگاه استرالیا است و دانشکده حقوق و دانشگاه ANU در رتبه 12 در جهان برای مطالعه قانون (QS رتبه بندی جهان توسط موضوع 2018).

ANU JD یک معیار حقوقی شناخته شده بین المللی است. تکمیل JD و آموزش حقوقی لازم (PLT)، شما را به انجام قانون در هر جای استرالیا و در برخی از حوزه های قضایی دیگر می پردازد.

به عنوان یک دانشجوی حقوق قانونی ANU، شما از استادان دانشگاهی و استادان مهمان با تجربه حرفه ای در دنیای واقعی یاد خواهید گرفت. اندازه های کوچک کلاس فرصت های بیشتری برای دانش آموزان فراهم می کند تا با کارکنان دانشگاهی ارتباط برقرار کنند، با سخنرانان مهمان و سایر دانشجویان شرکت کنند.... [-]


استاد حقوق (LLM)

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 5  زمان ثبت نام باز است استرالیا Canberra + {تعداد} بیشتر

بازنشستگان و غیر فارغ التحصیلان، استاد حقوق و علوم انسانی (LLM) ایده آل برای کسانی است که مایل به کسب دانش پیشرفته حقوقی و مهارت های متخصص در زمینه مورد علاقه خود هستند. ANU دانشگاه برتر دانشگاه استرالیا است و دانشکده حقوق و علوم انسانی (ANU) در زمینه مطالعه قانون در رتبه 12 قرار دارد [+]

شرح برنامه

پیشرفت کار خود را با یک استاد حقوق (LLM) از یکی از مدارس پیشرو در جهان قانون.

ANU دانشگاه برتر دانشگاه استرالیا است و دانشکده حقوق و دانشگاه ANU در رتبه 12 در جهان برای مطالعه قانون (QS رتبه بندی جهان توسط موضوع 2018).

LLM مدرک کارشناسی ارشد پیشرفته است که برای تجهیز وکلا، متخصصان مشتاق و فارغ التحصیلان جدید با تخصص و دانش تخصصی حقوقی طراحی شده است.

این برنامه تحصیلات تکمیلی به فارغ التحصیلان قانون و غیر قانونی باز می شود برای کسانی که قصد دارند دانش خود را در یک حوزه خاص از قانون، افرادی که قصد ورود به یک منطقه جدید از کار یا کسانی را دارند که دانش قانونی دارند، ایده آل است. سودمند در حرفه آنها، از جمله متخصصان سیاست عمومی، رگولاتورها و مدیران.... [-]


لیسانس حقوق (افتخارات) (LLBHons)

Campus تمام وقت پاره وقت 4 - 10  January 2019 استرالیا Canberra + {تعداد} بیشتر

لیسانس حقوق (افتخارات) در ANU یک مدرک حقوق بین الملل محسوب می شود. ANU دانشگاه برتر استرالیا با شهرت جهانی در قوانین بین المللی، قانون اساسی، عمومی و خصوصی است. جزء افتخار برنامه در ساختار درجه بندی شده است تا چشم اندازهای حرفه ای خود را بهبود بخشد و بنیان خوبی برای تحصیلات تکمیلی فراهم کند. [+]

شرح برنامه

مدرک لیسانس حقوق و دستمزد (ANU) یک مدرک حقوق بین الملل محسوب می شود.

ANU دانشگاه ملی استرالیا با شهرت جهانی در قوانین بین المللی، قانون اساسی، عمومی و خصوصی است. ANU استرالیا رتبه دانشگاه برتر است و در رتبه 12 در جهان برای مطالعه قانون (QS رتبه بندی جهان توسط موضوع، 2018).

دانشکده حقوق و علوم انسانی دانش آموزان دوره کارشناسی خود را با درک منحصر به فرد از قانون و عمل فعلی فراهم می کند. رویکرد تدریس ما با سختگیری تحصیلی با تخصص عملی ترکیب شده است. شما دانش عمیق در مورد نقش و عملکرد قانون به دست خواهید آورد و یک درک پیشرفته از نحوه تاثیر و تأثیر قانون در تقریبا هر جنبه ای از دنیای ما به دست خواهید آورد.... [-]


ویدئو ها

ANU Law - International student experience

تماس

Australian National University (ANU) - College of Law

وب سایت https://law.anu.edu.au
تلفن +61 2 6125 5111