توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

ANU دانشگاه ملی استرالیا با شهرت جهانی در قوانین بین المللی، قانون اساسی، عمومی و خصوصی است. ANU در رتبه 12 در جهان برای مطالعه قانون (QS World Rankings by Subject، 2018) رتبه بندی شده است.

در سراسر دوره های کارشناسی، تحصیلات تکمیلی و تحصیلی، دانشکده حقوق و علوم انسانی دانش آموزان را در درک منحصر به فرد از قانون، عمل و سیاست فعلی فراهم می کند. رویکرد تدریس با سختی تحصیلی با تخصص عملی ترکیب شده است. دانش آموزان از دانشگاهیان و سخنرانان مهمان از تجربه حرفه ای در دنیای واقعی یاد می گیرند. اندازه های کوچک کلاس فرصت های بیشتری برای دانش آموزان فراهم می کند تا با کارکنان دانشگاهی ارتباط برقرار کنند، با سخنرانان مهمان و سایر دانشجویان شرکت کنند.

در طول سال، دانشکده حقوق و علوم انسانی اداره آموزش و پرورش استادان را از طریق استرالیایی ها و سراسر جهان آموزش می دهد. استادان دوره گذشته توسط رؤسای فعلی و سابق دادگاه عالی استرالیا، مشاور عمومی در وکیل دولتی استرالیا و مدیر جهانی برای مشتری تدریس شده است

این دانشگاه طیف وسیعی از دوره های بالینی و فرصت های کارآموزی قانونی در استرالیا، آسیا، انگلستان و ایالات متحده را ارائه می دهد تا دانش آموزان بتوانند دانش قانونی خود را در عمل و تجربه حرفه ای واقعی در طول تحصیلات قانونی خود کسب کنند.

ANU یک گزارش تحقیق غافلگیرانه با بسیاری از کارشناسان علمی خود به عنوان رهبران در زمینه های خود و یک شبکه بسیار متصل از بیش از 20،000 فارغ التحصیلان قانون در سراسر جهان از جمله وکلا، قضات، دیپلمات ها، سیاستمداران، مدیران ارشد، بانکداران سرمایه گذاری، مشاوران مدیریت، تحلیلگران سیاسی، محققان و رهبران شرکتهای جهانی.

مطالعه قانون در سرتاسر کشور

به عنوان مکتب حقوق ملی استرالیا، ANU دانش آموزان فرصت های مختلفی را برای مطالعه حقوق در پایتخت کشور - شهر که در آن قوانین و سیاست های فدرال ساخته می شود، ارائه می دهد.

مجاورت دانشکدۀ حقوق انحصاری دانشکده عالی عالی استرالیا، دادگاه های مشترک المنافع و دفاتر فدرال، دسترسی دانشجویان به مددجویان حقوقی، اعضای قضات و سیاست گذاران دولتی را فراهم می کند که بسیاری از آنها فارغ التحصیلان حقوق دانشگاه آزاد اسلامی هستند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


Australian National University (ANU) - Law

دکترای حقوق و دستمزد ANU (JD) یک برنامه متمایز برای فارغ التحصیلان رشته های غیر قانونی (یا مقررات قانون غیر استرالیایی) است و دارای شرایط لازم برای پذیرش وکیل در استرالیا ... [+]

شرح برنامه

ANU دانشگاه برتر دانشگاه استرالیا است و دانشکده حقوق و دانشگاه ANU در رتبه 12 در جهان برای مطالعه قانون (QS رتبه بندی جهان توسط موضوع 2018).

ANU JD یک معیار حقوقی شناخته شده بین المللی است. تکمیل JD و آموزش حقوقی لازم (PLT)، شما را به انجام قانون در هر جای استرالیا و در برخی از حوزه های قضایی دیگر می پردازد.

به عنوان یک دانشجوی حقوق قانونی ANU، شما از استادان دانشگاهی و سخنرانان مهمان با تجربه حرفه ای در دنیای واقعی یاد خواهید گرفت. اندازه کلاس های کوچکتر فرصت های بیشتری برای دانش آموزان فراهم می کند تا با کارکنان دانشگاهی ارتباط برقرار کنند، با سخنرانان مهمان و سایر دانش آموزان شرکت کنند.... [-]

استرالیا کانبرا
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
3 - 10 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Australian National University (ANU) - Law

بازنشستگان و غیر فارغ التحصیلان، استاد حقوق و علوم انسانی (ANU) ایده آل برای کسانی است که مایل به کسب دانش پیشرفته حقوقی و مهارت های متخصص در زمینه مورد علاقه خود هستند. ... [+]

شرح برنامه

پیشرفت کار خود را با یک استاد حقوق (LLM) از یکی از مدارس پیشرو در جهان قانون.

ANU دانشگاه برتر دانشگاه استرالیا است و دانشکده حقوق و دانشگاه ANU در رتبه 12 در جهان برای مطالعه قانون (QS رتبه بندی جهان توسط موضوع 2018).

LLM مدرک کارشناسی ارشد پیشرفته است که برای تجهیز وکلا، متخصصان مشتاق و فارغ التحصیلان جدید با تخصص و دانش تخصصی حقوقی طراحی شده است.

این برنامه فوق لیسانس برای هر دو فارغ التحصیل قانون و غیر قانون ایده آل است برای کسانی که قصد دارند دانش خود را در یک حوزه خاص از قانون، افرادی که قصد ورود به یک منطقه جدید از عمل و کسانی که برای آنها دانش قانونی سودمند در حرفه آنها، از جمله متخصصان سیاست عمومی، تنظیم کننده ها و مدیران.... [-]

استرالیا کانبرا
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 5 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Australian National University (ANU) - Law

لیسانس حقوق (افتخارات) در ANU یک مدرک حقوق بین الملل محسوب می شود. ANU دانشگاه برتر استرالیا با شهرت جهانی در قوانین بین المللی، قانون اساسی، عمومی و خصوصی است. جزء افتخا ... [+]

شرح برنامه

مدرک لیسانس حقوق و دستمزد (ANU) یک مدرک حقوق بین الملل محسوب می شود.

ANU دانشگاه ملی استرالیا با شهرت جهانی در قوانین بین المللی، قانون اساسی، عمومی و خصوصی است. ANU استرالیا رتبه دانشگاه برتر است و در رتبه 12 در جهان برای مطالعه قانون (QS رتبه بندی جهان توسط موضوع، 2018).

دانشکده حقوق و علوم انسانی دانش آموزان دوره کارشناسی خود را با درک منحصر به فرد از قانون و عمل فعلی فراهم می کند. رویکرد تدریس ما با سختگیری تحصیلی با تخصص عملی ترکیب شده است. شما دانش عمیق در مورد نقش و عملکرد قانون به دست خواهید آورد و یک درک پیشرفته از نحوه تاثیر و تأثیر قانون در تقریبا هر جنبه ای از دنیای ما به دست خواهید آورد.... [-]

استرالیا کانبرا
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
4 - 10 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Australian National University (ANU) - College of Law
وب سایت
تلفن
+61 2 6125 5111