Melbourne Law School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Melbourne Law School رهبر و نوآور در آموزش و پرورش قانونی است و یک مکان پر جنب و جوش یادگیری که ارزش ایده ها، تعالی و مبادله فکری است. تاریخ غنی آن بیش از 150 سال است. جامعه پر جنب و جوش Melbourne Law School شامل کارشناسان متخصص و برنده جایزه، یک شبکه قوی فارغ التحصیل، مربیان اختصاصی، بازدید از محققان از سراسر جهان، مراکز پژوهشی و موسسات تحقیقاتی و همچنین سازمان های بین المللی شریک ما هستند.

تاریخ غنی Melbourne Law School از طریق سیاست های استرالیا و بین المللی و اصلاحات قانون اساسی از فدراسیون تا امروز مطرح شده است.

از سال 1857، MLS نخست وزیران، فرمانداران، قضات، وکلا و دانشگاهیان تحصیل کرده و فارغ التحصیلان آن در اشخاص متنوع در سراسر استرالیا و جهان یافت شده است. فارغ التحصیلان برجسته شامل نخست وزیران آلفرد دایکین، رابرت منزیس، هارولد هولت و جولیا گیلارد و نخست وزیر ویکتوریا روپرت هامر و سر نانی استفان و سر زلمان کوون هستند. چهار نفر از فارغ التحصیلان به عنوان رؤسای قضات استرالیا، از جمله سر اوون دیکسون، به عنوان بزرگترین کشیش استرالیا، سر ایزاک اسحاق، نخستین قاضی یهودی و عدلیه عالی دادگاه عالی استرالیا محسوب می شوند. جفری قطعه قطعه QC. مدرن و رانندگی همه چیز در Melbourne Law School سنت پایدار و تعهد به نوآوری است.

MLS در یک نگاه

رتبه بندی Melbourne Law School در آسیا و اقیانوس آرام در رتبه بندی دانشگاه های دانشگاه Quacquarelli Symonds (QS) بر اساس موضوع (2016) رتبه اول را ندارد. رتبه بندی QS برجسته ترین دانشگاه های جهان را در 36 موضوع مختلف بر اساس اعتبار علمی، شهرت کارفرمایان و تاثیر تحقیقات برجسته می کند. انجمن های بین المللی انجمن مهاجرت و فعال Melbourne Law School شامل کارکنان آموزشی معتبر بین المللی، یک شبکه قوی فارغ التحصیلان جهانی، مربیان اختصاص یافته، بازدید از محققان از سراسر جهان، مراکز تحقیقاتی و موسسات و همچنین بسیاری از سازمان های بین المللی شریک هستند. دانشجویان Melbourne Law School JD دانش آموزان می توانند در برنامه های درسی شرکت کنند، دو درجه تحصیلی را در یکی از دانشگاه های همکار ما خارج از کشور شرکت کنند و در دوره های کارشناسی ارشد بین المللی شرکت کنند. مدرک لیسانس Melbourne Law School نیز فارغ التحصیلان را برای حرفه های جهانی آماده می کند. بیش از یک سوم از فارغ التحصیلان ما کار کرده و یا در محل های بین المللی کار می کنند.

حقایق کلیدی

دانشکده

 • Melbourne Law School در سال 1857 تاسیس شد
 • ساختمان 2 May 2002 افتتاح شد، ساختمان مدرسه قانون فعلی در 185 خیابان پلام، کارلتون، جنوب میدان دانشگاه واقع شده است
 • برنامه های تحصیلی عبارتند از: ملبورن JD، ملبورن دانشکده حقوق و تحصیلات تکمیلی. این مدرسه همچنین دانشجویان دوره کارشناسی و همچنین مطالعات تک درس را ارائه می دهد
 • Melbourne Law School یک مدرسه عالی فارغ التحصیل تک دانشگاه است که در زمینه تحقیق و تدریس طیف وسیعی از موضوعات حقوقی از طریق کار 18 مرکز تحقیقات و موسسات ما فعالیت می کند.

دانشگاهیان

 • بیش از 90 نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه
 • بیش از 170 نفر از سخنرانان، دانشجویان و دانش آموزان بازدید کننده از استرالیا و سراسر جهان در هر سال
 • کارکنان دانشگاهی در Melbourne Law School فعالانه در برنامه های بین المللی بورس، سخنرانی ها و دانش پژوهان شرکت می کنند.

فارغ التحصیلان

 • Melbourne Law School دارای بیش از 18000 فارغ التحصیل فعال در بیش از 90 کشور است
 • فارغ التحصیلان ما رهبران در شرکت های حقوقی، دولت، منافع عمومی، کسب و کار، دانشگاه، غیر انتفاعی و قوه قضاییه هستند.

کتاب قانون

 • کتابخانه قانون یکی از بهترین مجموعه های قانون در استرالیا است
 • کتابخانه قانون در ساختمان مدرسه حقوق واقع شده است مجموعه ای از متون حقوقی که از لحاظ تاریخی غنی است، شامل حدود 180 هزار جلد چاپی، 30 هزار جلد در میکروفایل یا میکروفیلم
 • سه كتابخانه كاملا مجهز كامپيوتر در كتابخانه وجود دارد كه دانش آموزان مي توانند با مجموعه جامعي از پايگاه هاي اطلاعاتي قانوني كار كنند
 • این کتابخانه به طور انحصاری برای مجموعه کامل مجموعه کتابخانه ها و ارائه آن به دانشجویان، محققین، دانشگاهیان، بازدید از محققان و عموم مردم طراحی شده است.
 • کتابخانه قانون نمایش دائمی مجموعه ای از کتاب های نادر را تشکیل می دهد که شامل موارد نادر قانونی می باشد که از اوایل دهه 1600 میلادی تشکیل شده است
 • کتاب قانون نیز با زمینه های بزرگ مطالعه، اتاق های گفتگو گروهی و کارل کارشناسی ارشد برای کار فردی و همکاری ارائه می شود.

نامزدی

 • Melbourne Law School صدها نفر از دانشجویان، فارغ التحصیلان و رویدادهای مشارکت عمومی هر ساله شامل سخنرانی های عمومی، کنفرانس ها، کارگاه ها و توابع شبکه می شود. تقویم رویداد ما برای اطلاعات بیشتر در مورد رویدادهای آینده
 • تیم ارتباطات Melbourne Law School خدمات طیف وسیعی از خدمات را برای رسانه ها ارائه می دهد که اطلاعات مربوط به دانشکده حقوق، دانشکده، پژوهش، دانشجویان، کارکنان و برنامه ها را در اختیار آنها قرار می دهد. تمام سوالات رسانه ای باید به اداره رسانه ها و ارتباطات هدایت شود.

grبله، به من اطلاعات رایگان ارسال کن!

مکان ها

ملبورن

Melbourne Law School

Address
185 Pelham Street, Carlton VIC 3053, Australia

3053 ملبورن, ویکتوریا, استرالیا
تلفن
+61 3 8344 4475