BAU International Academy of Rome

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آکادمی بین المللی رم عضو است BAU شبکه آموزش جهانی، یکی از بزرگترین گروه های بین المللی از موسسات آموزشی در جهان است. در BAU IAR هدف ما ارائه آموزش منحصر به فرد و فرصت های حرفه ای به دانش آموزان از شبکه جهانی ما و به شهروندان اتحادیه اروپا علاقه مند به ادامه تحصیل و حرفه خود در بازارهای در حال ظهور ترین های بازار در قرن 21. برنامه های ما برای مدیران، هنرمندان، طراحان، کارآفرینان و حرفه ای در هر بخش قادر به ترکیب مهارت های مدیریت و نگرش خود شده با اشتیاق به نوآوری و تحرک در خارج از مرزهای طراحی شده است. در BAU IAR به شما خواهد آموخت که کسب و کار است که در اصل یک فرم از هنر و چگونه خلاقیت، نوآوری و بین المللی را ساخت ایتالیا یک نام تجاری حق بیمه در سراسر جهان. دروازه شرق در رم در پیازا ونیز. در BAU آکادمی بین المللی رم به شما خواهد آموخت و تجربه دلایلی است که چرا محصولات ایتالیایی به عنوان آیکون های سبک، خلاقیت و نوآوری در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده، و چگونه به منظور افزایش دیدگاه های کار و زندگی حرفه ای با بهره برداری از شهرت و پتانسیل ساخته شده در ایتالیا نام تجاری.

عضو BAU GLOBAL

BAU آکادمی بین المللی رم عضو یک شبکه جهانی از موسسات دانشگاهی پیشرو است.

ساخت ایتالیا آموزش

مطالعه در عمق عوامل حیاتی موفقیت و بخش های کلیدی رقابتی از ساخته شده در ایتالیا نام تجاری.

یادگیری تجربی

در شرکت بازدیدکننده داشته است، جلسات، آزمایشگاه خلاق برای به حداکثر رساندن فرصت های شغلی خود را در بازارهای در حال ظهور.

کلاس های بین المللی

ما در ارتباط با دانش آموزان از سراسر جهان و تجربه خود را در یک محیط چند فرهنگی است.

یک تیم از EXCELLENCE

کارشناسان در مناطق انتخاب شده: استادان، مدیران، محققان، مشاوران موسسات دولتی و خصوصی و شرکت ها.

انتقال اعتبار اروپا

یک پیشنهاد بر اساس استانداردهای توافقنامه بولونیا اروپا و سیستم اعتبارات ECTS.

مطالعه و در رم زندگی

تحصیل در رم به شما این فرصت منحصر به فرد برای کشف مرکز فرهنگی، سیاسی و مذهبی منجر تمدن غرب، مهد هزار ساله سنت های فرهنگی قدیمی است. تجربه زندگی در شهرستان است که درس های ارزشمند کارآفرینی و نوآوری پر از گنجینه های باستان شناسی و هنری، مرکز مد، لوکس و ساخت فراهم می کند: شهرستان که در آن جدید همواره با آلودگی های قدیمی می آید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Law Certificates » بازدید کنید گواهی های کارشناسی ارشد » بازدید کنید دوره های یک ساله MBA »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

گواهی

Competition Law Certificate

Campus تمام وقت 10  October 2018 ایتالیا Rome

[+]

[-]

Direct & Cross Examination in Legal Practice Certificate

Campus تمام وقت 10  October 2018 ایتالیا Rome

[+]

عوامل موفقیت بحرانی در موفقیت این مهارت حرفه ای، که در هر حل اختلاف ضروری است

[-]

Environmental Law Certificate

Campus تمام وقت 10  October 2018 ایتالیا Rome

[+]

[-]

گواهی حقوق مالکیت معنوی

Campus تمام وقت 10  October 2018 ایتالیا Rome

این دوره را می توان یا در 6 هفته در سراسر 3 ماه ارائه شده، 10hrs در هفته و 15hrs در هفته پایانی به BAU بین المللی برلین، دانشگاه بین المللی BAU واشنگتن دی سی یا در دانشگاه BAU Bahcesehir استانبول برای یک مقدار در مجموع 6 ECTS اعتبارات انجام شود. و یا در 30hrs بیش از 10 روز برای یک غوطه وری کامل در حقوق مالکیت معنوی برای یک مقدار در مجموع از 4 ECTS اعتبارات، که می تواند با هر دو قانون رقابت و یا حقوقی انگلیسی همراه متمرکز شده است. [+]

این دوره را می توان یا در 6 هفته در سراسر 3 ماه ارائه شده، 10hrs در هفته و 15hrs در هفته پایانی به BAU بین المللی برلین، دانشگاه بین المللی BAU واشنگتن دی سی یا در دانشگاه BAU Bahcesehir استانبول برای یک مقدار در مجموع 6 ECTS اعتبارات انجام شود. و یا در 30hrs بیش از 10 روز برای یک غوطه وری کامل در حقوق مالکیت معنوی برای یک مقدار در مجموع از 4 ECTS اعتبارات، که می تواند با هر دو قانون رقابت و یا حقوقی انگلیسی همراه متمرکز شده است. ... [-]


ویدئو ها

Rome Italy - Into Your Bloodstream - City and Culture

تماس

BAU INTERNATIONAL ACADEMY OF ROME

آدرس Via IV Novembre, 114
00187 Rome, Lazio, ایتالیا
وب سایت http://www.baurome.com/
تلفن +39 06 5656 8872