UNICRI United Nations Interregional Crime and Justice Research Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

UNICRI چیست؟

UNICRI یک نهاد سازمان ملل متحد در سال 1967 تاسیس برای حمایت از کشور در سراسر جهان در جلوگیری از جرم و جنایت و تسهیل عدالت کیفری است.

جرم و جنایت یک نگرانی مشترک برای هر دو دولت ها و شهروندان در سراسر جهان است. به عنوان جرم و جنایت به طور فزاینده بین المللی، اشکال جدیدی از جرم و جنایت، پدیدار، و گسترش می یابد جرایم سازمان یافته، پاسخ های ملی و همکاری بین المللی می شود در زمینه های پیشگیری از جرم و عدالت کیفری مورد نیاز است. UNICRI از دولت و جامعه بین المللی در بزرگ در مقابله با تهدیدهای جنایی به آرامش اجتماعی، توسعه و ثبات سیاسی است. UNICRI موظف است برای کمک به سازمان های بین دولتی، دولتی و غیر دولتی در تدوین و اجرای سیاست های بهبود یافته در زمینه پیشگیری از جرم و عدالت کیفری. اهداف UNICRI می باشد:

برای درک مشکلات مربوط به جرم و جنایت. فقط به پرورش و کارآمد سیستم عدالت کیفری؛ برای حمایت از احترام به اسناد بین المللی و استانداردهای دیگر؛ به منظور تسهیل همکاری برای اجرای قانون بین المللی و کمک قضایی.

UNICRI است که توسط یک هیئت امنا متشکل از کارشناسان برجسته اداره می شود. کارکنان پوشش طیف گسترده ای از تجربه و تخصص در مدیریت پژوهش، آموزش، همکاری های فنی و اسناد و مدارک، و توسط مشاوران مجرب با توجه به نیاز پروژه انتخاب پشتیبانی می شود.

چه UNICRI کند

هدف از اجرای برنامه UNICRI برای ترویج ملی اعتماد به نفس و توسعه قابلیت های سازمانی. برای این منظور، UNICRI یک توقف ارائه تسهیلات تخصص سطح بالا در پیشگیری از جرم و عدالت کیفری مشکلات فراهم می کند. همکاری های فنی با استفاده از تحقیقات عمل گرا افزایش یافته است برای کمک به تدوین سیاست های بهبود یافته و برنامه های مداخله ای بتن می باشد. نهادی و بر روی کار آموزش پرسنل متخصص فرم بخشی جدایی ناپذیر از فعالیت های UNICRI.

مناطق اقدام

با بیش از 40 سال تجربه، UNICRI برنامه کار خود را و شیوه به منظور همیشه پاسخگو به نیازهای جامعه بین المللی می شود ساختار است.

برنامه UNICRI در مناطق مختلف تمرکز با هدف ایجاد و آزمایش روش های جدید و جامع در جلوگیری از جرم و جنایت و ترویج عدالت و توسعه است. UNICRI نقش پیشرو با توجه به سوله خاص بازی می کند و پشتیبانی از کار دیگر سازمان های بین المللی از طریق خدمات تخصصی و پیشرفته آن است. اولویت های فعلی موسسه عبارتند از:

مواد شیمیایی، بیولوژیکی، رادیولوژی، و هسته ای خطر کاهش؛ سایبر جنایت؛ قاچاق غیر قانونی در فلزات گرانبها؛ crimess محیط زیست؛ امنیت شهری؛ امنیت در طول رویدادهای مهم. مبارزه با تروریسم؛ پرداختن به مسائل جنسیتی در سوء مصرف مواد مخدر و درمان؛ خشونت خانگی؛ حفاظت از جمعیت آسیب پذیر و قربانیان؛ عدالت برای نوجوانان؛ قانون جنایی بین المللی.

ما که هستیم

UNICRI توسط شورای اقتصادی و اجتماعی (ECOSOC) قطعنامه زیر 1086، که خواست گسترش فعالیت های سازمان ملل متحد در پیشگیری از جرم و عدالت کیفری تاسیس شد. موسسه یک موسسه مستقل از سازمان ملل متحد است، و در حال حاضر توسط اساسنامه توسط شورای اقتصادی و اجتماعی با قطعنامه No.1989 / 56 از ماه مه سال 1989 به تصویب رسید 24 اداره می شود. UNICRI عمل در چارچوب پیشگیری از جرم سازمان ملل متحد و جنایی برنامه شبکه عدالت. موسسه انجام پژوهش و آموزش عمل گرا و پیاده سازی برنامه های همکاری فنی. آن را با هدف کمک به دولت و جامعه بین المللی در بزرگ در مقابله با تهدیدهای جنایی به آرامش اجتماعی، توسعه و ثبات سیاسی و در حمایت از توسعه سیستم عدالت کیفری عادلانه و کارآمد می باشد.

UNICRI از تدوین و اجرای سیاست های بهبود یافته در زمینه پیشگیری از جرم و عدالت کیفری، ارتقاء ملی اعتماد به نفس، و توسعه قابلیت های سازمانی. موسسه کار می کند به پیشبرد درک درستی از مشکلات مربوط به جرم و جنایت، حمایت از احترام به ابزار و استانداردهای بین المللی. آن را تسهیل تبادل و انتشار اطلاعات، همکاری در اجرای قانون بین المللی و کمک قضایی.

ساختار UNICRI فعالیت خود را برای پاسخگویی به نیازهای شناسایی شده از کشورهای عضو است. فعالیت های برنامه خود را از اولویت های مشخص شده توسط پیشگیری از جرم سازمان ملل متحد و کمیسیون سالانه عدالت کیفری بوجود می آیند. اولویت های فعلی موسسه عبارتند از، در میان دیگران، فعالیت های مربوط به جرایم سازمان یافته، اصلاحات قضایی، حقوق بین الملل کیفری، بزهکاری نوجوانان، امنیت و مبارزه با تروریسم، امنیت رویداد بزرگ، امنیت شهری، فساد، حفاظت از قربانی، خشونت خانگی، جعل و تقلب، جرایم اینترنتی، جنایت علیه محیط زیست و مسائل جنسیتی در سوء مصرف مواد مخدر.

موسسه است که توسط یک هیئت امنا متشکل از کارشناسان برجسته از کشورهای مختلف اداره می شود.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید LLM » بازدید کنید دانشنامه های کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLM

کارشناسی ارشد قوانین (LL.M.) در جرایم بین المللی و عدالت

Campus تمام وقت November 2018 ایتالیا Turin

کارشناسی ارشد حقوق (LL.M.) در فراملی جرم و عدالت است به طور خاص برای حرفه ای جوان و فارغ التحصیلان دانشگاهی که مایل به تخصص در زمینه های حقوق تطبیقی ​​جنایی، حقوق بشردوستانه، حقوق بشر، جرایم فراملی و عدالت انتقالی طراحی شده است. [+]

LLM بررسی اجمالی

کارشناسی ارشد حقوق (LL.M.) در جرائم چند ملیتی و عدالت به طور خاص برای حرفه ای جوان و فارغ التحصیلان دانشگاهی که مایل به تخصص در زمینه های حقوق تطبیقی ​​جنایی، حقوق بشردوستانه، حقوق بشر، جرایم فراملی و عدالت انتقالی طراحی شده است.

بسته به پس زمینه و علاقه هر دانش آموز، برنامه ایده آل برای مشاغل در بخش های حقوقی و سیاسی هر دو در یک سطح ملی و بین المللی و همچنین مطالعات علمی بیشتر است.... [-]


ویدئو ها

UNICRI at a glance