UNICRI United Nations Interregional Crime and Justice Research Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما که هستیم

موسسه تحقیقات جنایی و عدالت بین المللی سازمان ملل ( UNICRI ) در سال 1968 به موجب قطعنامه 1086 B (XXXIX) شورای اقتصادی و اجتماعی (ECOSOC) 1965 تأسیس شد که خواستار گسترش فعالیت های سازمان ملل متحد در پیشگیری از جرم و عدالت کیفری شد. موسسه یک نهاد مستقل سازمان ملل متحد است و در حال حاضر توسط اساسنامه تصویب شده توسط ECOSOC با قطعنامه شماره 1989/56 از 24 مه 1989 به UNICRI . UNICRI در چارچوب شبکه برنامه ی پیشگیری از جرم و جنایت سازمان ملل متحد فعالیت می کند.

این موسسه تحقیق و تمرین عملی را انجام می دهد و برنامه های همکاری فنی را اجرا می کند. این هدف با هدف کمک به دولت ها و جامعه بین المللی در مقابله با تهدیدات جنایی برای صلح، توسعه و ثبات سیاسی و ترویج توسعه سیستم های درست و کارآمد جنایی است.

UNICRI از شکل گیری و اجرای سیاست های بهبود یافته در زمینه پیشگیری از جرم و عدالت کیفری، ارتقاء اعتماد به نفس ملی و توسعه قابلیت های نهادی حمایت می کند. این مؤسسه برای پیشبرد درک مشکلات مربوط به جرم تلاش می کند و از احترام به ابزار و استانداردهای بین المللی حمایت می کند. این تبادل و انتشار اطلاعات، همکاری در اجرای قانون بین المللی و کمک های قضایی را تسهیل می کند.

UNICRI فعالیت های خود را برای رفع نیازهای شناسایی کشورهای عضو UNICRI کند. فعالیت های برنامه های آن از اولویت های تعیین شده توسط کمیته ی پیشگیری از جرم و جنایی سازمان ملل متحد به شمار می رود. اولویت های فعلی این موسسه عبارتند از فعالیت های مربوط به جرایم سازمان یافته، اصلاحات قضایی، قوانین کیفری بین المللی، عدالت نوجوانان، امنیت و مبارزه با تروریسم، امنیت رویداد، امنیت شهری، فساد، حفاظت از قربانیان، خشونت خانگی، جعل، جرایم اینترنتی، جنایات علیه محیط زیست و مسائل جنسیتی در سوء مصرف مواد.

این موسسه توسط هیئت امنا از کارشناسان برجسته کشورهای مختلف اداره می شود.

ماموریت و اساسنامه

به عنوان نهاد سازمان ملل متحد که به منظور کمک به سازمان های بین دولتی، دولتی و غیر دولتی در تلاش های خود برای تدوین و اجرای سیاست های بهبود یافته در زمینه پیشگیری از جرم و مدیریت عدالت، UNICRI سازمان ملل متحد را به عهده دارد، UNICRI با شرکای خود در جامعه بین المللی فعالیت می کند تا:

 • پیشگیری از درک مشکلات مربوط به جرم و جنایت؛
 • سیستم های عدالت کیفری درست و کارآمد را تقویت می کند؛
 • حمایت از احترام به ابزار بین المللی و سایر استانداردها؛
 • تسهیل اجرای قانون بین المللی و کمک های قضایی را تسهیل می کند.

چه UNICRI انجام می دهد ...

با بیش از 50 سال فعالیت بین المللی، UNICRI یک تجربه منحصر به فرد در برخورد با مشکلات جرم و جنایت در سیاست های گسترده ای برای تغییرات اجتماعی و اقتصادی و توسعه و حمایت از حقوق بشر به دست آورده است.

UNICRI از دیگر سازمان های بین المللی، دولت های ملی و محلی، سازمان های غیردولتی، موسسات آموزشی و آموزشی و جوامع بزرگ، از طریق:

 • تجزیه و تحلیل کمی و کیفی؛
 • ایجاد یک پایگاه قابل اعتماد از دانش و اطلاعات؛
 • شناسایی راهبردها، سیاستها و ابزارهای مناسب؛
 • طراحی مدل ها و سیستم های عملی
 • طراحی و اجرای فعالیت های آموزشی و فنی در سطح بین المللی و سطح ملی؛
 • تبادل و انتشار اطلاعات / مستندات در سراسر جهان برای پاسخگویی به نیاز جامعه جهانی؛
 • ارائه خدمات مشاوره

UNICRI به عنوان بخشی از سازمان ملل متحد فعالیت های خود را مطابق با اولویت های تعیین شده توسط کمیسیون پیشگیری از جرم و جنایی جنایی سازمان ملل متحد تنظیم می کند. مؤسسه روابط نزدیک با سازمان های سازمان ملل متحد، بویژه با اداره مبارزه با مواد مخدر و جرایم سازمان ملل متحد (UNODC) را حفظ می کند.

UNICRI در عملیات خود به عنوان شرکای طیف وسیعی از نهادهای بین دولتی و دولتی، و همچنین موسسات علمی و سازمان های غیر دولتی.

UNICRI در حال حاضر توسط اساسنامه تصویب شده ECOSOC با قطعنامه شماره 1989/56 از 24 مه 1989 حکومت.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید LLM »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLM

استاد حقوق (LL.M.) در جرم و جنایت Transnational و عدالت

Campus تمام وقت November 2018 ایتالیا Turin

استاد حقوق (LL.M.) در جرم و جنایت transnational به طور خاص برای حرفه ای جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاه که مایل به تخصص در زمینه های حقوق کیفری مقایسه، حقوق بشر، حقوق بشر، جنایت های فراملی و عدالت انتقالی است طراحی شده است. [+]

استاد حقوق (LL.M.) در جرایم عدلی و قضایی بین المللی برای جوانان حرفه ای و فارغ التحصیلان دانشگاه که مایل به تخصص در زمینه های حقوق بشردوستانه، قوانین و مقررات بین المللی کیفری، حقوق بین المللی حقوق بشر، ابعاد حقوق بین الملل صلح و درگیری ها، جنایت های فراملی و عدالت انتقالی.

بسته به زمینه و علاقه هر دانش آموز، این برنامه ایده آل برای مشاغل در بخش های قانونی و سیاسی در سطح ملی و بین المللی و همچنین مطالعات علمی بیشتر است.... [-]


تماس

آدرس Viale Maestri del Lavoro, 10
I-10127 Turin, Piedmont, ایتالیا