Independent College Dublin

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا انتخاب ما

شما ممکن است انتخاب های بسیاری رو به شما داشته باشد، اما قبل از تصمیم گیری که در آن برای رفتن به تکمیل خود را در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا صلاحیت حرفه ای، در اینجا برخی از دلایل که چرا شما باید مستقل کالج دوبلین را انتخاب کنید:

از آنجا که ما به برتری علمی متعهد

ما مصمم به ارائه همه دانش آموزان ما با آموزش پاداش، حرفه ای، و حرفه ای متمرکز از بالاترین کیفیت. اعضای هیئت علمی ما به حفظ برتری علمی نه فقط از طریق آموزش بزرگ اما از طریق شخصی، حمایت فردی متعهد است.

از آنجا که شهریه ما به هیچ یک دوم است

استادان و معلمان ما در میان دانشگاهیان ترین محترم در زمینه های خود هستند. کلاس های کوچک هستند به طوری که هر کس می تواند به بحث و گفتگو و هیچ کس عقب می ماند کمک می کند.

از آنجا که نتایج ما برخی از بهترین در کشور

دانش آموزان در مستقل کالج دوبلین برخی از نتایج برجسته به دست آورد. به عنوان مثال، البته قانون جامعه FE1 دبستان ما تبدیل شده است (2009/2010/2011/2012/2013) بزرگترین و موفق ترین در ایرلند، تولید 28 جایزه فردی برای اولین بار قرار داده و برندگان از محقق Overend برای بالاترین علائم بیش از 5 سال گذشته .

از آنجا که ما در قلب یک مرکز شهرستان پر جنب و جوش

مستقل کالج دوبلین است محل مناسب برای زندگی دانشجویی در دوبلین: ما درست در مرکز این شهرستان، احاطه شده توسط جاذبه های فرهنگی، علمی و تفریح ​​هستند. دانشگاه کالج دارای 22 اتاق سخنرانی در سراسر 28،000 فوت مربع از فضای آموزش.

از آنجا که این یک محیط یادگیری ایده آل است

سالن های سخنرانی ما هدف ساخته شده برای ارائه بهترین در آسایش، سبک و فن آوری: همه آنها مطبوع هستند و به اینترنت بی سیم با سرعت بالا و دسترسی شبکه و با استفاده از ارائه و ویدئو کنفرانس تجهیزات.

از آنجا که مدرک تحصیلی خود را به صورت بین المللی به رسمیت شناخته شده خواهد

برنامه های مستقل کالج دوبلین به بالاترین استانداردهای معتبر ملی و بین المللی. مدرک تحصیلی جدید خود را مخفف پیشرفت تحصیلی بلکه درک عمیق تر از موضوع خود را در شرایط عملی و این به شدت در این زمینه خود را با ارزش.

از آنجا که شما وقت خود را در اینجا لذت ببرید

هر چه موضوع و مدرک تحصیلی شما را انتخاب کنید، ما به شما قول می خواهد یک تجربه یادگیری جالب و فکری که در آن شما به جلو به هر کلاس را نگاه دارند. زندگی دانشجویی خود را، نه فقط توسط کالج و البته، اما با دوستان جدید، همکاران و شهرستان های فوق العاده غنی شده است.

دانشکده کسب و کار در کالج دوبلین مستقل

دانشکده کسب و کار در کالج دوبلین مستقل است به ارائه بالاترین کیفیت آموزش و پرورش و آموزش اختصاص داده شده به دانش آموزان را قادر به پاسخگویی به چالش های سرعت در حال تغییر و جهان تا کنون بیشتر جهانی شده کسب و کار. دانش آموزان دامنه گسترش از معتبر برنامه های توسعه در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و مداوم حرفه ای که طراحی شده اند برای دیدار با نیازهای فعلی و آینده تحصیلی و حرفه ای از حرفه ای کسب و کار معاصر ارائه شده است.

این برنامه طراحی شده برای ارائه دسترسی انعطاف پذیر برای دانش آموزان و به کسب و کار مردم حرفه ای که مایل به ایجاد یک بنیان محکم در کسب و کار مناطق مطالعات، یا که مایل به افزایش فرصت های توسعه حرفه ای و مهارت های کسب و کار خاص خود را از طریق دسترسی به بسیاری از نظریه تا به روز و تمرین در مناطق انتخاب خود را از کسب و کار.

دوره های کسب و کار ما به طور گسترده در محل خوبی منصوب ما در مرکز دوبلین، ارائه یک محیط پر جنب و جوش در، دوستانه، مترقی و جهان وطنی. علاوه بر سطح بالای علمی و ارتباط، ما تاکید زیادی بر سلامت دانش آموز، و حصول اطمینان از در سطح شخصی که همه کسانی که با ما مطالعه حداکثر ارزش افزوده از تجربه یادگیری به دست آورد.

تعدادی از برنامه های ما در برابر حرفه ای مجوز رسمی و معافیت مورد نیاز محک و چارچوب کارشناسی ارشد مدارک تحصیلی ما ارائه می دهد فرصت برای به دست آوردن مدارک کارشناسی ارشد در سرعت مناسب برای هر یادگیرنده فردی برگزار می کند.

در حالی که یادگیری و آموزش ما بر اهمیت درک نظریه مطالعات کسب و کار به عنوان یک رشته، دوره های کسب و کار ما این بنای با استفاده قابل توجهی از یادگیری تجربی عمل محور، "زندگی واقعی" مطالعات موردی، پروژه های یادگیری تیمی و فردی "زندگی می کنند "پروژه های تحقیقاتی متناسب با توسعه حرفه ای فردی است.

برنامه های در دانشکده کسب و کار توسط طیف وسیعی از برنامه های اضافی مناسب طراحی شده اند که به جای نیازهای کسب و کار و بخش های تجاری خاص شرکتهای کوچک و متوسط، و دیگران در خصوصی یا بخش دولتی تکمیل شده است. ما خوشحال به بحث در مورد مناطق خاصی از ارائه های خاص به طور مستقیم با مشتریان راه اندازی می باشد.

مکان ها

دوبلین

Independent College Dublin

Address
Independent College Dublin The Steelworks Foley Street Dublin 1
دوبلین, شهرستان دوبلین, ایرلند
تلفن
+353 1 672 5058